Sevgilimi anneme onaylatmam icin yardim edebilirmisiniz?

miss_hulya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
45
0
39
Merhaba arkadaslar benimde bir sorunum var ve bunun icin sizden yardim istiyorum eminimki bu olay herkesin basindan gecmistir bu yuzdende sizin deneyimlerinize, dusuncelerinize ve fikir alisverisine ihtiyacim var

ben 23yasindayim ve seviyeli bir iliskim var ve ben bunu pazartesi gunu annemle paylastim, annem fazla tepki gostermedi ilk gun tabiki dogal olarak sevgilim ve ailesi hakkinda sorular sordu bende hepsine durust bir sekilde cevap verdim.

ama bugun yanima geldi ve evlenmek icin çok genc oldugumu dusundugunu soyledi , simdilik sevgilimin ailesiylede tanismak istemiyor, gorusup tanisirsam iliskinize evet demis olurum diyor, sonra bide bana onde abin var ama demezmi benim abim 28yasinda ve evlenmeyede niyeti yok simdilik :s

annem evet demiyor ama yokta demiyor, dusuncelerinizi almak isterim bu konu hakkinda yani annemin bu konuda yumsamasi icin neler yapabilirim oda hakli benim icin korkuyor ama onun bu korkularinin gitmesi icin ne gibi onerilerde bulunabilirsiniz bana buna ihtiyacim var cunku biz herseyin her iki taraf icinde guzel ve olumlu gecmesini istiyoruz bana yardimci olursaniz ve yol gosterirseniz cok sevinirim

simdiden tsk ederim arkadaslar

bence biraz zamana birak yani annenin hemen kabullenmemesi gayet normal....
ayrica yasin 23 olabilir ama sen annene göre hala onun kücük kizisin...
sakin fazla üstüne gitme bence cünkü ters tepki alirsin...

zamana birak bencede 23 yas evlenmek icin kucuk bir yas deil ama acelede etme evlilikte ailenin fikirlerine gercekten onem ver ve onlari ne olursa olsun karsina alma onunde abin olabilir bende 23 yasindayim fakat ablamdan once evlendim bu birasda kismete bakiooo bence simdilik sevginin tadini cikarr umarimm hersey istedigin gibi olur

Bu dediklerinize katiliyorum bende zamana birakmak istiyorum, ben bu iliskimi anneme soylerken beni anlar ve hersey daha iyi olur umuduyla soylemistim ona icimi dokmustum cunku ona yalan soylemek istemiyordum artik

benim annem benim hiç bir zaman disari cikmami istemeyen bir kadindir cikarsamda en fazla 1-2saat evdeki kural buydu annem herseyi hep kontrol etmeyi sever kiz arkadaslarimla bile bulusmaya giderken ona hep yalan soylemek zorunda kaliyorum ve sevgilimle olan iliskimi soylersem soz falan kesilirse bu yalanlara basvurmama gerek kalmaz diye dusunuyordum.

Hersey dahada kotu oldu 15gundur sevgilimi goremiyorum cunku annem disari cikmami tamamen yasakladi daha dogrusu sadece onunlayken cikabilirim ve o boyle yaptikca ben ondan daha cok soguyorum o bunun farkinda degil

herşeyi zamana bırak derim üst üsteleme annenle inatlaşma çünkü o zaman daha çok tepki gösteriyorlar şimdiden bol şans diliyorum.

BAK BEN SANA YAŞANMIŞ BİŞEY ANLATAYIM ANNELERİN BAZEN NE KADAR TEHLİKELİ OLABİLECEĞİNİ ANLA Bİ ARKADAŞIM VARDI 2 YILLIK Bİ İLİŞKİSİ VARDI SEVGİLİSİ ASKERE GİTTİ ÇOK ÜZÜLDÜ ARKADAŞIM ANNESİ HERŞEYİ BİLİYORDU ANNESİYLE DERTLEŞİRDİ AMA ANNESİ KIZININ ANLATTIKLARI FARKLI YORUMLAMIŞ ANNELİK PSİKOLOJİSİ HERHALDE İÇİNE SİNMEMİŞ YANİ BU BİRLİKTELİK KIZIYLA KÖTÜ OLMADAN BU İLİŞKİYİ BİTİRMEYA BAKMIŞ KIZ SEVGİLİSİ ASKERE GİDİNCE İYİCE BUNALMIŞTI ZATEN ÇÜNKÜ TÜM DÜNYASI OYDU VE DELİ GİBİ SEVİYORDU ONU ÜSTÜNE ÜSTELİK TEŞHİSİ KONULAMAYAN Bİ HASTALIK YAKASINA YAPIŞTI UZUN ZAMAN HEM ANNESİNİN BASKISIYLA HEM ÖZLEMLE HEMDE HASTALIKLA UĞRAŞTI VE Bİ GÜN PES ETTİ PES ETTİĞİ AN YENİBİ HAYAT BAŞALDI ONUN İÇİN BİR AY İÇİNDE ANNESİNİN İSTEDİĞİ BİRİNE VERDİLER 6 AY İÇİNDE EVLENDİ KEŞKE HİÇ PES ETMESEYDİM DEDİĞİ OLUYO AMA YAPACAK BİŞEY YOK ŞİMDİ EVLİ AMA İÇİ HİÇ RAHAT DEĞİL YAPTIĞI HAKSIZLIĞIN FARKINDA HEP ŞÖYLE DER HELALLEŞEMEDİM ÖLÜRSEM GÖZÜM AÇIK GİDECEK MUTLU Bİ EVLİLİĞİ VAR AMA ANNESİNİ HİÇ AFFEDEMİYOR :1no2:

zamanla hersey yoluna gırer su ara ısrarcı olma sordukca yanıtla sorulatını ve ustune gtme allah yolunuzu acık etsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…