Sevgilime cin mı aşık oldu yoksa büyü mü yapıldı?

Aysima_54

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2018
2
0
45
Erkek arkadaşım ile bir seneye yakındır birlikteyiz kendisi iliskimizin 4. Ayı bitmek üzereyken rüyasında bir varlığın ona dilini bilmediği şekilde birşeyler söylediğini (Arapça gibi ) onu korkuttuğunu anlattı bazen ağzından istemeyerek çıkan şeyler olduğunu kendisi değil başkası zorla soyletiyormus gibi olduğunu söyledi bir zaman bu rüyalar bu olay devam etti şuanda bir senemiz doldu bir aydır bu rüyalar daha da kötüleşti rüyasında Beyaz gözleri ateş kıvılcımına benzeyen 4 tane varlığın sürekli Onu kovaladigini görmeye başlamış ve o varlık onu rüyalarında benimle ilgili olmaz onunla olamaz olamaz diye bağırıyormus dün gece ise yine benimle ilgili o sana iyi gelmiyor onu bırak sana iyi gelmeyecek gibi şeyler söylemiş bugün cuma namazında ise secdedeyken birşeyin onu ayağa doğru dikmeye çalıştığını hissetmis. Asıl sorum bu büyü veya bir cinin ona aşık olduğu anlamına mı geliyor çünkü beni kotulemelerine başka anlam yukleyemiyorum lütfen bildiğiniz kadarıyla ne olabileceği hakkında bilgi verebilir misiniz?

ilim sahibi gercek hakiki bir hocayla görüşsun erkek arkadasın musallat olmuşlar ve senden uzaklastırmaya çalısıyorlar surekli abdestli ve felak nas ayetel kursi gibi dualar okusun

Benim çok daha makul mantıklı konularım dakikasında kapatılırken bu konu burada bir gün nasıl kalabilmis hayret ettim doğrusu. Mune

Benim çok daha makul mantıklı konularım dakikasında kapatılırken bu konu burada bir gün nasıl kalabilmis hayret ettim doğrusu. Mune
Sizin sadece bir konunuzu kurallara uygun olmadığı gerekçesiyle kapatmışız, ayrıca konu kapatma ve uyarı verme işlemleri gecikebilir, hele de bayram arefesindeyken, bizlerin de bir takım bayram hazırlıkları yaptığı düşünülüp biraz hoşgörü gösterilirse minnettar oluruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…