Sevgilime aşık oluyorum

Basak266

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
10
1
24
Merhaba arkadaşlar. Direkt konuya gireceğim. Sevgilimle bir yıldır beraberiz ve ben sanırım aşık oldum ama inanın bu zamanla oldu. İlişkinin ilk başında daha kontrollü davranıyordum, şuan ise tam tersi. Görünce bile karnımda tırlar çarpışıyor. Her an kokusunu almak istiyorum, o da beni çok seviyor. Hatta dışarıdan bakıldığında o daha çok seviyor gibi görünse de ben içten içe onun beni sevdiğinden daha çok sevdiğimi biliyorum. Görüşmeyeli bir kaç saat oldu ve kendi kendimi resimlerine bakarken buldum. Açıkçası başıma ilk defa geliyor böyle bir durum. Aşktan korkulur mu sizce? Ben korkuyorum. Deneyimi olan var mı sizce ne yapmalıyım

Aşk güzel duygu. Ama dozunda yaşa. Onsuz yapamam dediğin anda yiyeceğin her darbeyi yutmak zorunda kalırsın.insallah güzel ilerler.

bunlar çok güzel insana insan olduğunu hissettiren duygular korkmanıza gerek yok sadece aşırı dozdan kaybetmeyin kendinizi yeter 😄

Hayır aşktan korkulmaz. Şansın varsa yaşarsan dünyanın en güzel duygusudur. Karşılıklı olduğu zaman tadından yenmez efenim Allah herkese nasip etsin

X