Sevgilim odaya biber gazı sıktı Yardım

Ama bu tehlikeli bir şey, ayrıca çokça hasta insan var tedavisi var bu hastalığın diye biliyorum. Boyutu mu çok ilerde acaba bu tehlike yaratmış sizin için hiç sizi düşünmemiş böyle olmaz. İkinizde de aynı tanı olmasa hafî bir şekilde idare edersiniz adamı ama ikinizin atak aynı anda tutsa ne olacak olecek misiniz o an orda deneyim için

Ne yazık ki kesin tedavisi yok .Doktorumun söylediğine göre hayatım boyunca ilaç kullanmaliymisim.Tipki şeker hastalığı gibi.İlaclari bırakınca atak geliyor.Aslinda sevgilim ilaçta içiyor .Ama kafasına göre ilacını değiştirdi.Bazen alkolde atağı tetikliyor tabi .Haklısınız insan öyle bı hale burunuyoki o deneyim için olebilir bile.Berbat bı hastalık.Riskli davranışlar var .

O zaman ikiniz birbirinize ağır gelebilirsiniz.
Biyle bir hastalığı olmasa devam edin ama yanınızda atak geçirdiğinizde Allah korusun size destek olacak biri lazım diye düşünüyorum ya aynı anda tutarsa riske gerek var mı

Teşhisi siz mi koydunuz? Bence daha sağlıklı bir ilişki tercih et ikiniz de bir şeyler deneyimlemek isterken dünyayı da havaya uçurursunuz falann. En azından birinizin diğerini durdurması gerek
Teshisi psikiyatrist koydu.İlaclarimizi aldığımız zaman stabilize oluyoruz .Yani mani yada depresif atak gelmiyor.Suan ikimizde ilaç kullanıyoruz.Ben stabilim atak yasamiyorum .Ama o ilaçlarını kafasına göre degistiriyor .Sanırım o yüzden atak geçirdi

Umarım bu tarz saçmalıkları oralarda da yapmaz. Güvenlik kimlere emanet edilir olmuş.
Saklamıştır adam durumunu. Rapor almamıştır. İlaçlarını kullanıyorsa; el altından almanın bir yolunu bulmuştur.

Forumda da dönem dönem konularda yazıyorlar malum. Bazı insanlar ve aileleri nedense bu tür rahatsızlıklarını gizleyip; normalde çalışmamaları gereken yerlerde çalışmayı tercih ediyorlar.

İnşallah iş arkadaşları adamdaki dengesizliği çok geç olmadan fark ederler.

Bu sendeki üstün zekayı benimle takılarak harcamanı istemiyorum yol yakınken ayrılalım diyin
Zor bir süreçten geçiyor.O yüzden yanında olmak istiyorum.Konusucam ılımlı bir dille .Empati kurarak çözmeye calisicam.Cozume yanasmiyorsa kendisi bilir.Ben de hastayım ama çevreme zarar vermiyorum.Bu ciddi bir problem farkındayım.Tavsiyeniz için teşekkür ederim

Haklısınız.Suan ilaç kullanıyoruz ikimizde.Ama o güvenlik işi yaptığından dolayı doktora gidemiyor.Belki psikoterapi için ikna edebilirim.
Önceden teşhisi varsa nasıl işe girdi ki? Teşhisi yoksa nasıl bipolar olduğunu biliyor

Potansiyel tehlike olan bi adam için fazla anlayışlısınız inşallah zarar görmezsiniz

Psikiyatrik ilaç ise reçetesiz satılmaz ilacı da eczacı vermez hele de değiştirip gibime geliyor o iş nasıl oldu ya

Kaç yaşında bu adam.
Hastalık konusunu bilemem ama zeka geriliği olabilir zira normal bir insan öyle diyorlar,böyle diyorlar diyerek biber gazı sıkmaz odaya parfüm sıkar gibi.
35 yaşında deneyimlemek istemiş.Bunu yapan arkadaşım vardı dedim kötü bir deneyimmis. Kim o arkadaşın deyip sikti odaya şok oldum.Bazen benim dediklerimi sorguluyor .Sinir oluyorum o huyuna da mesela Churchill yaptım ve hayatinda ilk kez içiyor.Tansiyonu yükselmiş .Neymiş ben yanlış biliyo olabilir miymisim.Onun bildiği Churchill sade soda limonmus .Kendimden şüphe ettiriyo bazen gaslighting uyguladigini dusunuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…