Sevgilim odaya biber gazı sıktı Yardım

blackwiccan

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2024
330
203
30
Biz bı konudan tartıştık.Alkol içmiştik .Trip attım.Muzik açtım müzik dinliyoruz.Sonra sevgilim durduk yere dediki biber gazı sıksam odaya nolur?Dedim sakin öyle birşey yapma arkadaşım deneyimlemis çok kötü birseymis dedim.Kim o arkadasin deyip birden oda spreyi gibi odaya biber gazı sıktı.Ben hemen gözlerimi ağzımı burnumu kapattim.Dedim koş balkona öksür öksür kuş kus bı hal olduk.Gozlerimiz kıpkırmızı .Dedim Aptal !Bende seni zeki bı adam sanırdım .Sevgilimde benimm gibi bipolar bozukluk hastasi.Mani atağı gecirdigini düşünüyorum.Nasil anlayışlı ve ılımlı bir şekilde konuşabilirim?Bu hastalığı dikkate alarak yorumlarsaniz sevinirim.

İvedilikle gözler limonla ovulmalı ve limon yenmeli.Gençlik yıllarımda 1 Mayıs kutlamalarında tecrübe ettiğim bi durum yalnız sizinki cok aptalca

Bu hareketinin bipolar olmakla ilgisi olduğunu sanmıyorum ya. Sizde de varmış, siz de böyle şeyler yapıyor musunuz? Yok bu adamın huyu böyleyse, “deneyimlemek” adına daha tehlikeli şeyler yapmayacağının garantisi yok. Üstelik sadece kendine değil size de zarar vermiş. Ürkütücü bence.

35 yaşında kurban olayım 17 yaş asi sokak gençliği nedir? Tamam hastalık atak vs de doktorunuz ile iletişime geçin ?? Siz atak döneminde evi mi yakıyorsunuz normal değil? İlaçlarınızı kullanıyor musunuz ikiniz de? Bence sizi aşıyor mevzu

Bana sevgili çok makul gelmedi

İvedilikle gözler limonla ovulmalı ve limon yenmeli.Gençlik yıllarımda 1 Mayıs kutlamalarında tecrübe ettiğim bi durum yalnız sizinki cok aptalca
Limonla gözü ovmadik ama Churchill içtik ondada var limon sormayın ya normalde saygısızlık etmem hani sevmem aptal salak denmesini ama tutamadım kendimi o an sarf ettiğim sözler bunlardi

Bipolar bozuklukta atak donemlerimizde umursamaz davranıp riskli şeyler yapabiliyoruz canımızı hiçe sayarak.Karma dönemde olduğunu düşünüyorum.Suanda pişman savunması da bı videoda görmüş bibergazi sıkılan adamlara birşey olmamış.Deneyimlemek istemiş özür de diledi .Ama bende korktum tabi .Dediğiniz gibi bı daha böyle bı şey yapmayacaginin garantisi yok

Haklısınız.Suan ilaç kullanıyoruz ikimizde.Ama o güvenlik işi yaptığından dolayı doktora gidemiyor.Belki psikoterapi için ikna edebilirim.

Sevgilinde var bir gerizekalilik ama yinede sen bilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…