sevgilim bana küfur etti

ozlemmelina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2017
1
0
29
3 yillik sevgilimle cok sorunlarimiz oldu askere gitti gelince söz yapacaktik 4 aylik asker cok degisti ilgisiz oldu soguk davrandi onceden alttan alan oydu simdi ne yaparsan yap oldu kaybetme korkusu gitti nedej bilmiyorum son olarak buyuk kavga ettik daha once 1 yil ayni yerde okul okuduk cogu zaman birlikte uyuduk bana benden ayrilirsan bunlari baskasiylami yapacan bu kadarmi rahat kizsin sen dedi en onemli oro.... dedi taniyamadim bunlari hakedecek hicbirseyde yapmadim canim cok yaniyo sen beni kopek gibi seviyosun lanli konusuyo ama o kadar sogudum ki bu laflari kaldiramam

Üzgünüm ama ayrılık sinyalleri bunlar. Cok emek verirsin ve gormezler bunu sonunda suclamalar olur. Hic uzulme hayat cok guzel inan bana ben 4 yillik bir iliskiden ciktim unutamam zannediyordum icim cikti yuregim sisti kilo verdim aylarca depresyondann cikamadim. Bir baskasini hayallerime bile alamam derdim. mutaasip bir aile de yetistim bende bircok sey yasadim. Ama sonunda bitti. Sana deger veren insanlari tut hayatinda. En onemlisi kendine deger ver. Su an o kadar mutluyum ki. Bir iliskim yok ama birinden uzun zaman sonra hoslanip ilgi duyabildim. En onemlisi hayallerime alabildim. Kendini sev.. Bu cok onemli

Buraya bunlari yazip bir baskasina ogut vereceğim akkimin ucundan bile gecmezdi. :) su an kus gibi hafifim. Uzerimden olu bir toprak atmisim ve cok mutluyum sukurler olsun. 3 yil 4 yil hikaye bunlar. Saygi edep karakter sahsiyet kisilik cok onemli. Boyle bi adami koca bile yapma kendine..

'Sen benle bunları bunları yaşadın başkasına gidemezsin beni köpek gibi seviyosun ne yapsam tolere etmek zorundasın' gibi düşünüyor bence. Bas tekmeyi de aklı başına gelsin. Kimse kimsenin küfürünü çekmek zorunda değil.

Hala sevgilin mi?
Umarim degildir
Ayrica ikiniz de boyle konulara cok uzak değilmişsiniz ki birlikte birseyler yasamissiniz.
Ben de bunu anlamam,senle yasayinca harika kadin- baskasiyla yasayinca or....!
İgrenc adam
Bence askerlik maskerlik demeyin terkedin gitsin pisliği.
Yalniz başina düşünmek icin cok zamani olur

Size nasıl bunu diyebilir anlamadım. Ne değişik tipler var ya. Güvenip içine alıp birlikte uyursun seni neyle suçlar. Sakin barismayin bin kere de özür dilese barismayin. Askerlik psikolojisi filan değil bu. Askerde olan insan daha çok düşüyor sevgilisinin üstüne daha çok sahipleniyor. Ayrılık gitsin. Acimayin üzülmeyin böylesine. Terbiyesiz şey

Seven ADAM sevdiği kadına ne öyle bir soru yönlendirir ne de o şekilde küfür edip üzmeye teşebbüs eder:KK34: şükür et ki evlenmeden yüzünü göstermiş en afillisinden yeni hayatına merhaba de :KK37:

X