Sevgililer Günü Tatili?????

gokhanbtl

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2014
18
1
34
Kızlaar bu sevgililer gününde tatile gitmeyi düşünen var mı? Yani daha doğrusu benim düşündüğümde pek tatil değil sevgililer gününe özel yemekli konaklamalı bir yer düşünüyorum aşkoşum askerden sevgililer gününden 2 gün önce gelicek Ee malum sevgililer gününe bişeyler düşünmekte bana kaldı.. Bursa'da oturuyorum otelleri falan araştırdım da çok uçuk mudanya olsun şehir içi olsun hepsi çok uçuk en ucuz Holiday inn oteli buldum iki kişi sevgililer günü yemeği konaklama kahvaltı dahil 280 tl bu da en ucuzuydu iki gece olsa düşünmem bile ama bir gece için de bu kadar vermek istemedim.. Bursaya yakın da olabilir bursada da olabilir var mı bildiğiniz uygun yerler?? Ağva ya da Büyükada yı çok düşündüm ama nasıl gidildiğini bilmiyoruz

Rixos otellerinin sevgililer günü paketleri var eğer Ağva,Şile düşünürseniz de yardımcı olmaya çalışırım,turizmciyim de

Ağva Şile düşündüm ama arabamız da yok İstanbul'u da hiç bilmiyorum yani süpriz yapcam diye çocuğu da yollarda rezil etmeyeyim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…