Popüler Konu Sevgili günlük...

naparsın günlük gene dert,sevinç,hüzün dinleyip durursun demi?
neyse azıcık da ben şişiriyim kafanı...günlerdir yağmur durmadı hava sanki sonbahar..
yazı görmeden kış gelecek ona yanarım...
bu sene denizi bile göremiycem ona zaten yanarımmafoldumben
ailemin yanına gitmek daha ağır basıyor başka vaktim yok napıyım...
kafayı sıyırmak üzereyim bazen ben mi çok mantıklıyım başkalarımı umursamaz diyorum..
hangisi iyi benimki mi.ııı emin değilim her şeyin üstesinden gelmeye çalışmak iyi değil.
ama içim rahat,vicdanım rahat herkes hakettiği muameleyi görüyor bende.
farkındalar ama bilipde bilmemezlik yapıyorlar ...az kaldı biliyorum son gülen iyi güler)

sevgılı günluk canım dostum sırdasım

sıkıntılar hep mı ust uste gelır bu bır ımtıhan mı sınav mı eger oylese neden gecmıyor 45 dk
su sıralar her sey ust uste gelıyor maddı sıkıntılar sevgılıyle olan dertler bıtsın artık uzaklasım buraşaran derken ıptal olan planlar
bazen depresyonun son noktasına gelıyorum
ama netten gazeteden oradan buradan oyle sozler oyle umut veren sozler duyuyorum kı bır ısık yanıyor ıcımde mesela bırı HER KARANLIK DENIZDE BIR DENIZ FENERI VARDIR guzel dımı bende denız fenerıne ulasmaya calısıyorum sıkıntılardan (maddı olsun ,aile sıkıntısı olsun ,yarla olan sıkıntı olsun) guzel gunler gene gelecek ve mutlulugu sana gene yazıcam sımdılık hosca kal

Günlük bazı insanlar neden illa karşındakinin fikrini değiştirmeye çalışırlar...
akannehir
Aşağılık kompleksiyle yanıp tutuşurlar ve laf sokmaya çalışırlar?
Neden yani? boshayallersmile
Çok komik gerçekten gülesim geldi :roflol:

Mrb günlük canım çok sıkkın vakit geçmek bilmiyo düğünüme 20 gün kaldı ama henüz evimiz bile netleşmedi ev konusunda nişanlımla sıkıntılar yaşıyoruz ben belirsizlikleri sevmiyorum hiç beklemeyi sevmiyorum ne olacaksa bir an önce olsun istiyorum aradım konuşmak için yanında başkaları vardı müsait değildi konuşamadık ama içim içimi yiyor acele mi ettik diyorum düğünü bu yaz yapmakla şimdi ben merkezdeyim o ilçede o merkeze gelemiyor ben ilçeye gidicem bir yıllığına ama küçük bi ilçeye gideceğim için eşya almak bile istemedim oraya yerleşmek istemiyorum evliliğimin ilk ve en güzel anlarını orda geçiricem, bazen daha umutlu oluyorum sevdiğim insanla beraber nerde olursam olayım diyorum ama bazen de böyle bugünki gibi melankolik oluyorum umutsuzluğa kapılıyoru gelecek endişesi taşıyorum evilik bambaşka birşeymiş onu gördüm daha evlenmeden sadece kendini düşünemiyorsun eşini de düşünüyorsun onun sıkıntısı senin sıkıntın da oluyor oooofffff neyse okullar da kapandı artık can sıkıntısından olmadık sıkıntılar çıkarırım kendime ve çevreme sana da bol bol yazarım artık.

Beynım oyle yorgun kı gunluk,
Bır surelıgıne bır kenara bırakabılseydık de, dınlendırebılseydık keske dıye dusunmeden edemıyorum.
ıyı kı uyumak var, yoksa nıce olurdu halımız.
Dun aksam gorumcemın dıgerı gelecektı bıze.
Gelmesını ıstemıyordum acıkcası.
Kafam o kadar yogundu kı, mutlaka yuzumde tatsız bır ıfade olacaktı
Belkı de ustune alınacaktı, haklı olarak.
Neyse, gelmedı.
Kankamla gorusecektık, bunyem onu dahı kaldıracak halde degıldı.
Aramadım.
Bebegım gelene kadar, tv.de yarısma ızledım, odadan oadaya gezdım, ofladım, dusunduklerımı unutmaya calıstım olmadı.
Bebegım geldı, kucakladı, sakalastı.
'Beynım cok yorgun' dedım, pek eglenmedım.
Sonra aldım lap topu elıme, tam kk ya bakacaktım kı,
Beynımın yogunlugunda kk nında etkısı olabılecegını dusundum.
Butun gun onlarca dert okuyorum.
Bende renklı sıtelere baktım, sonra ablam aradı, dedım 'kafam cok dolu, durduramıyorum dusuncelerı, bırbırlerını kovalıyorlar.'
Sonra 'dur sana fıkra okuyayım' dedım, bır kac fıkra okudum, nesem yerıne geldı, telefonu kapattık. Ardından komık vıdeolar ızledım, kahkahalarımı duydu bebegım, yanıma geldı. 'ıyıyım artık, gectı hadı benı kucagına al' dedım.
Ama bugun yıne aynıyım gunluk.
Su ortamdan kurtulmak ıstıyorum.
Evıme gıdeyım, kahkahalar atayım, esımle vakıt gecıreyım ıstıyorum.
Cok bunaltıyorlar benı.
Bugun dayanamadım, agladım.
Haksız yere bana bagırmasına tahammul edemıyorum artık.
Patron dıye, benı haksız yere ıtham etme hakkına sahıp degıl ya.
Herkes farkında, ne kadar ustume gelındıgının.
Hatta dıger patronum bıle. Bu sabah fark ettı, sordu, anlattım. 'Uzulme, onun mızacı oyle, bak ben sana bagırıyor muyum, hadı kafana takma bunları' dedı.
Cıktım dısarı, bır kac dk sonra yagmur delı gıbı yagmaya basladı. Herkes bır yerlere kacarken, ben ınadına ıslanmak ıstedım.
Vucuduma degen her yagmur damlası, benı kotu dusuncelerden arındıyormus gıbı hıssedıyorum.
Ofıse dondugumde daha ıyı hıssedıyordum kendımı.
Fakat bugun o adamın yuzunu gormek ıstemıyorum.
Ne yazık kı gorecegımı de bılıyorum.
Allah a havale edıyorum onu.
Ya da dılerım kendı kızları da boyle bır patronun elıne dussun.

Ben bu kayınvaldeden sıkılmaya başladım...
Pazar günü çağırdı mantı yapacağız gelin misafirimiz vardı ısrar etti etti eşime misafirler gitti kaltık gittik...Mantı açtık bir eltim küçük bebeği var diğeri hamile aşeriyor en çok ben yoruldum...
Bu akşam da çağırıyor sarma yapacaklarmışşş ben gidene kadar yapılmamışsa birde onunla uğraşacağım...
Eşime hayır diyememe gibi kötü bir huyum var bilmiyorumkismileAradı annem çağırıyor iş çıkışı git istersen dedi birşey diyemedim ama gitmeyeceğim benneyaptımki
Yorgunum ya oraya gittim mi uzanamıyorum, doğru düzgün yemek yiyemiyorum...
Araba aldık ya pazar sabahları da çağırmaya başlar...
Eşim de bu durumdan pek memnun değil kızıyor annesine ısrar etme br daha bana diye ama yine aynı şey...
ış çıkışı eşimi arayıp eve gidiyorum diycem yeter bee akannehir

yeni gelin yine geldi buraya günnüş:)
yemek yapcammmm daha dogrusu yapmaya çalışcam:)
bi kaç düğün resmi ekledim herkese açık albüm:)
merak eden kk hatunları vardııı:)onlar için ekledimmm umaırm begenirsiniz:)
herkes evlensiinnnnnnnnnnnn ama dogru adaylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

o nasıl biri anlamıyorum...nasıl güçlü adam kimse bişey diyemiyor bana gelip biri durup duruken diyorki sen haklısın ama ona bişey dersen hemen tepki yapar,vereceği tepki belli falan..bunu bana durup duruken ağladığımı duyup bir kuzenim dedi..yoksa ona gerekeni söylemek istermiş...ağladım hiç konuşmadım hiç bişey anlatmadım..zaten ağlamam yada halimden ondan kaynaklı olduğunu anlıyor herkes,birde ben ağzımı açmıyorum
kapadım tüm kapılarımı hayata...
herkes kendi çıkarında yada kendi konumunda..kimin umrunda ben,yaşadıklarım,ne olduğum..::::::(((((((
dayım demiştiki bir kere başka meseleler olmasa ben o kişiye haddini bildirirdim konuşurdum diyor sevgine sahip çıksana derdim diyor..bana niye bunu anlatıyorsun ki diyor ki şimdi başka durumlar var başka ilişkiler varmış..ondan diyemiyormuş..bana niye anlatıyorsun bunu(
adama bak ne güçlü değilmi günlüğüm
bana ne yaptığını kimseler bilmez yüreğim bilir..canım acır..acısın..
bir Allah ın kulu çıkıp olum 2 senedir birliktesin sevdiğini söyledin aşığım dedin..yedi kat yakının o senin..çok sevmesen sende salak değilsin girmezdin bu işe..ama şuan yaptıkların nedir abi ne yok ailesi istemiyor yok yalan konuşmuş yok o şu bu laf etmiş dedikodu olmuş,yok güveni kalmamış( bu lafını Allah a havale ediyorum o ayrı.. bunla onla şunla uğraşıyorsun kör müsün diyebilir mi ona diyemez duyuyorum sanki diyorsun sen de benim gururumu alt üst etmiş bende diyemem günlüğüm: (

dedim ya herkesin bir sebebi var..kuzenimin dediği hatta çok canımı acıtıyor.ozn abi çok yanlış şeyler yapıyor diyor..yuh bir insan bukadar takıntılı bukadar kompleksli olamaz. tamamen kafayı yemiş gibi hareket ediyor diyor..bana içerken seni sevdiğini söyledi ben onu çok sevdim dedi ama şuan yaptıkları çok kötü dedi( ki bişey bildiğidde yok ama sonra ben başka odadayken şu ozn kankama bi selam vereyim mesaj atayım dedi:( canım yandı..kimsenin benim yüzümden kötü olmasını istemem..ama hiçbir Allahın kulu ona yaptıklarını söylemeyince yüzüne..o beni hatalı görmeye devam ediyor aklınca..ne utanıyor ne yüzü kızarıyor..madem düşündüklerinde ben haklıyım niye kimse bu yönde davranamıyor..o güçlü demekki günlük
ORTADA BıR haksızlık tartışmasının olduğu durumlarda birçok kişinin takınmayı tercih ettiği bir tavır vardır ya taraf olmamak. :( benim hayatımda kızdığım içime sindiremediğim durumdur bu günlük ve şimdi herkes böyle..herkesin bana söylediği bir düşüncesi var ..ama .. ya desteklersin yada hatalı bulursun veya haklı bulursun..

Bu tavır koymama yaklaşımı, insanın bu şekilde dengeli bir noktada durduğunu düşünmesi... Hayatın akışı içerisinde karşımıza çıkan olaylarda yüzde yüz haklılık ya da yüzdeyüz haksızlık ender bir durumdur değilmi.. Ancak, bir ‘fifty-fifty’ hali, daha da ender bir durum günlük. taraflardan biri büyük ölçüde haklıdır, diğerinin haklı olduğu noktalar bulunabilir, ama bu o tarafın yaptığı haksızlığa mazeret midir(((((((((((
ıki tarafın eşit derecede haklı veya eşit derecede haksız olduğu durumlarda, taraf olmamak belki anlaşılır ... ama bir tarafın haklılığı aşikâr olduğu halde tarafsız kalanlar, aslında hiç de ‘tarafsız’ ve ‘dengeli’ değiller değiller:(
Olay bizim dışımızda cereyan ediyorsa, evet tavır almamaya eğimli çoğu kişi zaten bu açık
iki tarafa eşit mesafede durmak en ‘dengeli’ tavır olarak gözüküyor sanırım onlara

Ama olayın bir tarafı biz isek ve haksızlığa uğradığımıza inanıyorsak, bu ‘dengeli’ tavrın hiç de öyle olmadığını asıl ozaman görürürz.(((((( ozaman görmezmiyiz haksızlığa uğradığımız bir noktada üçüncü kişilerin tarafsız kalması gerçekte haksızlık yapana yaramıştır.haksızlık yapanın yanına kâr kalır bu böyle
günlük haksızlık karşısında susanlar, gerçekte haksızı korumuş olmazlarmı aslında.Haksızlığın devamını sağlamazlarmı ozn gibi körlerin körlüklerine devam etmelerine sebep olmazmı ben şimdi düşünüyorum yaptıgından sonra nasıl insanların yüzüne bakıyor geçtim vicdanı herşeyi.. beni yüzüstü bırakması ona inanmam,hayaller,,herşey...geçen hafta elele sarıldığım adamın bana kusura bakma deyip dalga geçer gibi konuşması
oyüzden sustum günlük..oyüzden parçalandım..ve hergece aynı karanlıkta ben yalnızım ben çok gülen biriydim bide..ama şimdi acılar çok ağırlaştı.. gözyaşları sıcak..

Son düzenleme:
günlüğüm bugün benim doğum günüm ama öküz sevgilim unuttu bunu...
tamam gecesi gündüzü karışmış halde çalışıp duruyor ama insan hiç olmazsa radyoda tv de duyar be tarihi!
çok kırıldım.

selam günnük beybi
bugün dünkü kadar olmasa da yine yorucu bi iş günüydü...az kaldı eve koşmaya yehhuuuu
yarın da izinliyim, hedefim ütü neyin yapıp haftasonu full yayılmak evde...
keyfim iyi çok şükür..bildiğin hayat koşturmacaları. ufak tefek manyaklıklar olmuyo değil ama Allaha şükür uzun vadede canımı sıkacak herhangi bi durum yok
belkimm akşam iş çıkışı kocemle gidip Wii alacassszemuszemus iki koca eşşek artık gece gündüz oyun oynar dururuz:roflol: ama bu kadar şımarıklığı da hakettik günnüküm canımız çıkıyo çalışacaz para kazanıcaz diye dimi ama:smiley-cool:
bu arada hala bizimkiler barışmadı ben de diyecek bişey bulamıyom, kendi doğalarına bırkatım ana oğul kendi bilecekleri iş sonuçta
neyse bebişim benden şimdilik bu kadar
cuma günüsü görüşürüz bay bayboshayallersmile

selam günnük.....hayatımdaki en güzel en özel güneri yaşıyorummmm:)) tabi kızım dogunca daha da güzel günler yaşıycam ınşallahhhhhhh
bugun çok özel ve güzel bi günn kızımın kıyafetleini yerleştirdim...artık küçük melegim de bize dahil oluyorrrr.....
babamızada çok güzel bi süpriz hazırladık bakalım ne tepki verecek:))
kociş işten gelir gelmez dolabına gider açar ve eşofmanlarını alırr ama bugun dolabında onu bekleyen kızımın elbıselerı var! bir an önce akşam olsun istiyorummm....

Naber canımcım??Evet 2 3 gün sanırım yazmadım ama mazeretlerim var, biliyosun dedemler burdalar dün anjiyo oldu ve bu p.tesi stent takılıcak malesef, çünkü damarları %90 tıkalı:sinifsinif: korkuyoruz çünkü dedecim 83 yaşında, RABBİM hayrlısıyla atlatmasını nasip eylesin, annem çok korkuyor günnüğüm bende bi yandan onu sakinleştiriyorum diğer yandanda dedem ve annanemleyim tüm gün, biliyosun babannemde anjiyo sırasında vefaat etmişti:sinifsinif: çok şükür anjiyosu gayet güzel geçti dedeciğimin fakat şu stent olayı ve 83 yaşında olması, nebilim yaa olumlu düşünelim iyi düşünelim iyi olsun İNŞALLAH:Saruboceq:
Bide bu yetmiyormuş gibi ablacığımında kalbinde sorun çıktı geçenlerde holter takılmıştı kalbini ritimlerini falan dinlemek için 1 gün boyunca takılı kaldı ve sonrasında çıkartıldı ve raporları dün alındı, şuan tam hatılamıyorum ama üst kalp kapakçığımı alt kalp kapakçığımı ne pompalamıyormuş rahat ve taşikardi oluşuyormuş, test yapılmış panik atak çıkmış ablacığımda ve gebelik sonrasında doğum esnasında asla normal yolla çocuk doğuramazmış :1no2: dedeme koşturmaktan gelen gidenle ilgilenmekten inan ablacığımlada c.tesi gününden beri ilgilenemedim senağlama apartmanda bi altk kat bi üst kat mekik dokuyorum bi dedemlere iniyorum bi eve çıkıyorum Neyse iyi olsun herkesde sorun değil ben heran hazırım yeterki kimseye bişi olmasın :Saruboceq:

Gelelim benim özel hayat meselesine, p.tesi günü ani bi kararla sabah 10:30 gibi atladım burdan tranwaya ve doğruuu atatürk havalimanına, o sıradada cengizle mesajlaşıyorduk nerdesin falan gibilerindenyerimseniben neyse ben tam olarak nerede olduğunu öğrendikten sonra bana son mesajı atmış "ve cengiz kaçar " diye:jeyyar: ALLAHA şükür işim rast gitti ve hemen onu okadar kalabalığın karmaşanın içinde farkettim ve yanına gittim nasıl afalladı nasıl şaşırdı anlatamam o anki yüz ifadesini görmeni isterdim kaydirigubbakcemile3 ama çok sevindi ilk kez bukadar fazla ve bukadar içten bir sarılma oldu diyebilirim sana, neyse sonra onu üsküpe yolcu ettim, pazartesi günü dönücek :lepi: Varya gidipte birde onu göremeseydim bulamasaydım açıkcası üzülürdüm ama Şükürler Olsun İşim Rast gittiyerimseniben sonracığıma tekrar tranwaya bindim vee doğru evimin yolunu tuttum, böyle işte günnüş benden şimdilik bukadar, gören duyan soran merak edenlere selamlar olsun diyorum, Ve lütfen Dedeciğim için dua etsinler okuyan herkesler :Saruboceq:

Hadi beni görürsen selam söyle pai paiii opuyorumnanaktan

Günlük çok yoruldum yahu...boshayallersmile
Sabah erken uyandım, karmakarışık rüyalar gördüm...Kabus gibi filan.kafamçokkarıştı
Gece uyandığımda çok korkmuştum ama sonra unuttum...sempatiksalakcinni

Kahvaltıdan sonra biraz Tanrıçamla konuştuk, (herşey iyi olacak balım)olumunekankayizsmile
Sonra annem dedi ki, gel biraz dolaşalım, ayakkabı filan bakalım artık, fikir olsun.
Tamam dedim, tam çıktık şimşekler çakmaya başladı bir yağmur! akannehir
Oysa ki güneş vardı biz çıkarken. Aslında yürüyecektik ama mecburen taksiye binmek zorunda kaldık...Babam işte olduğu için araba da yoktu...
neyse gittik alışveriş merkezine, Derimod Turkcell indirimi yapmış ya %50, fiyatlar iyiydi...:lepi:
Anneme 1 tane ayırttık. Ben beğenemedim, beğendiklerimin rengi yoktu...
Ben de sonra Nine West'ten beğendim, onu da ayırdılar, yarın sabah gidip alıcam...hihoyyyt

Denyolinda gibi gezmekten yorulduk ya...-tatlicadiarzu- Bir de acıktık ki. Neyse eve dönünce yeriz dedik, ve şimdi geldim eve, inek gibi yidim afedersin...cokacimcoook sempatiksalakcinni

Sevdiceğimle henüz konuşamadık bugün, akşama artık...bayanssulusmile
Çok köye gidesim var, bakalım belki Cuma giderim, Salı günü teyzemlerle dönerim. a.s Onların Salı günü İstanbulda doktor kontrolleri var çünkü sabahtan gelecekler...Off nolur artık iyileşmiş olsun teyzoşum...:Saruboceq:

Öyle işte Günlük...boshayallersmile
İçimden hiç alışveriş etmek gelmedi...:1no2: Belki yarın bir iki şey alırım...

günnük naber..birazkafa dinlemeye gitmiştim göya ama dert ve sıkıntıyla geri döndüm.Allahım sen kimseye böle bi acı verme :Saruboceq:
yeterince tatsız gün geçirdim zaten...nese..
özledim bizim kızları hee :))
yaptıgım kısa tatilde güzeldi..bakalım kısmet yine gideriz bi kaç haftaya inşallah...
istanbula gelmeden önce baya gezdik...en sonda meriç nehrinin oraya bakalim dedik nese gittik arabayla bayaa..sonra asker durdurdu burdan geçemzsinz dedi..yunanistan sınırına yaklaşmşz :)) sanki gözleri önünde arabayla sınırdan geçcez hey allahm yaa nese gerisin geri döndük...küçük bi yerdi hatta yemek yemeye yer bulamadık alşverş yaptık eve gttik yemek hazırladık bide o yorgunlukla...
denize ilk gün girdim ve kapkara oldum :)) bikini izim hala geçmedi valla günnük kaydirigubbakcemile3 o kadar solaryuma gir gir ama denize girmek gibisi yok! bi günde yakıyo...bilgisayarıma da format ata ata kafayı yedi...kardeşmde vermiyo blgisayrını sürekli :)) kaldım açıkda boshayallersmile nese kuzenden girdim nete şmdi...
geçen telefondan girdim küçümen ekrandan forumda dolaşıyım dedim ama cıkk olmadı :1ninca:
anlıycagın çok giremiycem yine...
pati kaçar günnük Şeniz

Hani tatile çıkcam ya cicim.. Bu sebeple şimdiden bir alışveriş merkezine gideyim dedim. Almam gereken her şey orada var mı acaba diye kontrol etmek istedim. Aradığım gibi bir bikini hariç her şey mevcuttu.a.s Aslında bi tanesine bayıldım bikinilerin ama alt kısmı küçük geldi. Üst kısmını görmeliydin..Vuruldum resmen..Rengi siyahtı, üzerinde farklı çiçek desenleri vardı. Çok ama çoookk güzeldi. Aslında onu öyle alıp altına bir şey uydurulabilirdi ama boşver dedim.. T-shirtlere, şortlara, elbiselere, güneş kremlerine, şapkalara, parmak arası terliklere baktım. Çok yoruldum o kadar mağaza dolaşmaktan.Bundan sonrasında nerede nelerin varolduğunu bilerek gitmek işimizi kolaylaştıracak. Çok yorulduk ama çok da iyi oldu.Bikini için de merkezden bir şeyler bakarım artık. Aslında bak şimdi aklıma geldii..Bir başka alışveriş merkezi daha var kafamda.CADIARZU Oraya da gitmeliyiz. Bershka'yı görmem lazım. Ooofff.. Malesef bir sebepten dolayı şu alışveriş işini gideceğimiz günün sabahına bırakmamız gerekiyor. O yüzden öncesinde bu kadar uğraşmamız lazım. Çünkü vakit sınırlı olacak, hem de çok sınırlı. Bu anlamda çok kötü oldu. Neysee artık yapılacak bir şey yok.
Akşama doğru çok çok yağmur yağdı günlük.:1shok: Böyle bir havada da hiç kum,deniz,güneş moduna sokamıyorum kendimi. Hep bulutlu, karanlık bir havavar. Bu havayı çok sevsem de tatile gideceğim için olumlu bir etki yaratmıyor malesef.
Marketten çıkarken cipsleri, kekleri attım sepete, öyle geldim. Hala malum gün gelmedi. Ve sürekli cips yemek istiyorum.:çok üzgünüm: Tatil gününe vurursa kötü olacak.:1no2: Onu bırak bir de sözde yediklerime dikkat edecektim bikinimle güzel görüneyim diye ama nerdee..:/
Daha yemek de yemedik öğleden beri. Annem çok güzel şeyler hazırlıyor.cokacimcoook
Neyse hadi görüşürüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
saçlarım ipek gibi kokum bebek gibikaydirigubbakcemile3 çaktırma günlük yiğeniin şampusunu kullandımsempatiksalakcinni inanılmaz gergindim öyle iyi gedikii suu... boşa demezler su hayattır diyekaydirigubbakcemile2 gözlerim inanılmaz ağrıyor günlükk... gözlerimle ilgili sorunum var yiğende gözlükleri kırdı en azından ağrıyınca takıyordum biraz dinlendiriyor geçiyordu:sm_confused:birde uykusuzum kaç gündür...12 1de yatıyorum gecenin 3ünde kalkıyorum bitanemin aramasıyla...sapıkmısın kardeşim ne arıyosun bu saatte... evet senin sapığınımm... ama niye ben yhaa niye bennn:roflol:sonra muhabbet kakara kikiri ve tekrar yat sabah 7.30da kalk:uhm: bölük pörçük oluyor uykum...:sm_confused:garibim 1 haftadır fabrikada yatıyor... eee tabi deri koltukta bu sıcakta uyuyamıyorda dolayısıyla benide uyutmuyor sıpabu akşam yine kaldı gece kalktığında yesin diye patates kızarttım,domatesli biberli kıyma kavurdum ımmmm yemesinde yatsın yanında... şanslıı çocuk daha evlenmeden leziz yemeklerimden yiyorrdelikafaduldenama çok hoşuma gidyor ona yemek yapmak zaten yumurta kırsam öyle biir övüyor öyle bir övüyorki sanırsın kuzu çevirdim:roflol:sabrın sonu selamet günlüşümm inşş kendi evimizdede yemekler yapıcam ballıgaymağımaa:asigim: bu arada saççlarım feci dökülüyor hala... şu kkdaki karanfilli su formülünü uyguluycam inşallah işe yarar.. karanfili dün aldım... işe gitmemiştim annecimle doktora gitik.. onu götürdümm... hastehanenin yanında aktar vardı dünden aldım ve yaptım bu akşamda deniycem inşş sonuç verir... ben kel kalmak istemiyorumm:çok üzgünüm: hastehanedekii danışmadaki kızada sinir oldumm... ya normalde diğer hastehanede sigortalı aynı gün iki bölümden muayene olabiliyordu.. dün gittiğimizde olmuyorduu.. iyi dedim bari göz kontrolünü normal ücretle olalım gelmişken çıksın aradan... kızda bir havalar tekrar aslında olmuyor ama insiyatifimi kullanayım bu seferlik sizi her ikisindende sigortalı olarak kayıt yapayımm...zilliye bak madem oluyordu başta niye demedinn:mymeka:böyle işte durum vaziyet günlüküm talya kaçarrgamyoncuiremsu paiii paiii

facebookumu kapattım yani kapatmak zorunda kaldım :çok üzgünüm: aslında hiç kapatmak istemiyodum ama mecburum o benden haber almasın görmesin beni biliyorum rahat durmaz kurcalıyodur bişeyler
benden haber almasına izin vermiycem :mymeka: nasılda alışmıştım ya hay bu face i icat edeni :mymeka: şimdi çok sıkılıcam biliyorum inşallah açmadan durabilirim

off allahım off aklıma mukayyet ol sabrımımı deniyosun sen benim :çok üzgünüm:
çok sıkıldım çok bunaldım artıık vallahi çok bunaldım öyle böyle değil birde şu lanet olası kabustan kurtulsam çok iyi olucak . allahım gönlümü ferah tut yalvarırım

günnüş bu aralar cookk mutluyum kaydirigubbakcemile2
eşimin yemin torenine gıttım turkbayragikuzularımla mukemmel ustu 2 gun gecırdım:kedi: bır senenın ustune ılkkez yanlız kaldık yanlız kalmak ne guzel bı duygumus ben bu duygularını unutmusum
balayı gıbı bişi oldu bizim ıcın herkesten uzak sadece bızz tıpkı eskı gunlerdekı gıbı boshayallersmile
neyse geldım meluşumu yaz okuluna yazdırdımhihoyyytm evde cok sıkılıyor ve benıde cok yıpratıyo hepız ıcın ıyı oldu :sm_cool:bende oglus evde gamyoncuiremsu herkes gıttı ortalık sakınlendı cokk guzell :sm_cool::teytey:

günlük kafayı yedim ya biri beni durdursun!!
taktım yine bu saçlarıma of..bu huyumu biliyorum ve sonu hiç iyi olmuyo..konyadayken 1 kere kızıl viyoleye boyadıydım ya güzel olmuştu ama altında biçok işlem olduğu için aktı..o nedenle geçen günler tekrar boyadım..ay koyu oldu sanki yaa tamam dipler hoş ama uçlar sanki siyah akannehir
ve benim de artık siyah saç görmeye tahammülüm yok!!kaç saattir forumda kızıl renklere bakıp duruyorum bi delilik yapıp gidip başka bi markanın başka bi kızılını alıcam sonra hem pişman olucam hem de bu kadar sık boyandığı için yıpranıcak
oysa ne bakımlar yaptım ben bu saça..biraz olsun adam oldu,uzadı..irademe sahip olmalıyım!!ama kızıl saç görünce deliriyom resmen..yıllarca büyük bi aşkla aşk alevine boyadım durdum lise dönemi falan..sonra araya başka renkler girdi..sonra sevgilimin ben kızıl sevmem hiç boyama deyişi girdi..yeni kanına girdim bu renge boyattım ama aklım hala daha açık kızıllarda..ya tamam koyu kızıl olsun istiyodum ama bu da çok koyu beyaa :2: bi dahaki boyamaya bikaç ton açık rengini mi alsam acep
ay gece gece kafama taktığım konuya bak hacı..neyse huyumu biliyorum o nedenle ilgimi başka yönlere çevirmeliyim yoksa taktımı tam takarım ve istediğimi elde edene kadar da hayatı zehir ederim kendime..
sevgilim de bana benzemiş bu konuda..burdan almamı istediği birşey vardı ama ben erteliyordum eğer olur da büte kalırsam o zaman kendim götürüp veririm diye..ama tutturdu bugün al kargoyla yolla diye..çocuk gibi oluyo bazen...ama istediği olduğunda mutlu oluyo ya bu da bana ayrı bi keyif veriyo..bence ben ondan ayrılayım ve evlat edineyim..anne-çocuk ilişkisine daha yakın çünkü bizimki..
bugün haloşun doğum günü..pasta alıp süpriz yaptım ona..sevdiklerimi mutlu etmeye bayılıyorum..Allah hiçbi sevdiğimi başımdan eksik etmesin benim
biliyon mu bu sene mezun olacaklara geçici mezuniyet belgesi vermeyeceklermiş direkt 15-20 gün içinde diploma vereceklermiş..hadi hayırlısı bakalım hakkımızda
ben kaçtım görüşürük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…