Popüler Konu Sevgili günlük...

Akşama kadar zig zag.
Akşam üstü onlardan kaçtık.
Bane ne kaç kere dedim a-ra-yın diye...
Off,umrumda sanki.
Parkeler yapılmış.
Dönüşte pizza yedik ama o doymadı,diğeri mız mız(öylede çok tatlı ama)
Evde..Arjantin-Meksika çeyrek finali dondurma eşliğinde.
Yok yok,umrumda aslında düşündükçe iyi yaptım diyorum.
Diyorumda anlıyor mu?
Hiç sanmam.
İkiside horluyor.Şaka gibi!

Bugün yani saat itibariyle dünn Çook sıkıcıydı günlük... akannehir
Bütün gün evde yayılarak net keyfiyle ibaretti akannehir
Sevdiğimle de yarın buluşamıyoruz malesef... Çarşambaya kaldı... :gitme:
Özledim yaaaa:kedi:
En kötü günümüz böyle olsun günlük:Saruboceq:
Değer veriyorum seviyorum ve karşılığını en hissedebilceğim şekilde alıyorum
Allah'ım nazarlardan saklasın

biliyorum ben bi öküzümeyvahedigeldismile
sabahtan beri buzluktan aldım yedim,aldım yedim kaşıkladım,mıncıkladım tüm gün salça oldum..en sonunda az önce bitirdimakannehir akannehir bir kutu dondurmayı ayıptır söylemesi(ayıpsa neden söylüyosun:mymeka:)bi güzel bitirdimeyvahedigeldismilene yüğümsüz oldum ben be!gırtlağın sonu yok..doymak bilmiyo,ne versen öğütüyo..çöp kutusu oldum mübarek-tatlicadiarzu-

Günnük Günaydın, kaydirigubbakcemile2
Bugün daha bi keyifliyim aşkımın ilk iş günü beraber uyandık sabah onlarda kaldım zemuszemus
artık o bir bankacı yerimseniben:Saruboceq::Saruboceq:a.s.
Dün Beraber aqua dolphine gittik ama anlatmak bile çok zor inanılmaz güzeldi :dance::teytey:
Neyse gidiyim "ECE" ile sohbet ediyim bakıyım nasıl babası falan bide Diğer Kızlar ile Özledim yahu hepsini :dilcikar:

Pandomim,Gamze Şeniz

günaydın günnüşümhihoyyyt
uyyy dün çok yoğundum yaa-tatlicadiarzu-öğlen sünnet öğleden sonra doğum günü akşamda düğüne gıttıkakannehirtabı eve gelmemız baya geç oldu
ctesı burdan 20:00 de çıktım koçişleeve gıdıp kıyafetlerımızı ayarladık doğru karşıyasaat 23:45 gıbı ablamdaydık
bıraz oturduk saat 01:00 gıbı yattık:asigim:sabah 6da uyanıp koçişi yolcu ettım
zavallım yarı uyku modunda yola düştü:gitme:snra bende uymaya çalıştım
dön dön ancak 10 a kadr uyyabıldımmirmirmirmirsonra kahvaltı ettık doğru sünnete gttık yengemle
ordan çıktık doğru abımlere yeğenımın d gününemirmirmirmirordan cıktım 5 gibi kuaföre gttımbayanssulusmilesaç baş yaptrdım koçiş geldı benı aldı
amcamlara uğradık onlarla düğüne gttık resımler cekındıık
dans ettık:asigim:eve gelmemız 12 oldu-tatlicadiarzu-ortalığı topladım duş aldım yattım
sabah kalkıp çamaşırları mak.attım
bıtanemı arayıp mak.çalıştırmasını söylerım
bulaşıkları mak.attım cıkarmadan işe geldım
bıde sinirliyimki sorma her işyerınde bı patron yalakası olurmuşş:mymeka:bunu cok ıyı anladım
bugunde bıtsın günlük
eve gıdemkocama kavuşam ütü çamaşır derdı var yemek derdı varboshayallersmiledaha

gutın morgın günnük beybi...çok uykusuzum laaaaakannehir
haftasonu zaten cumartesi çalışıyodum, 5 te eve geldim, azcuk uyudum kocemin kucağında, sonra akşam yemee ve sonrasında arkadaşlarımızla forum istanbula gittik gezdik, onlar laptop baktı, biz de wii almaya niyetlendik bayağı bakalım:hulya: sonra bişeyler içtik eve vardığımızda saat 11 falandı...ben yine dayanamadım uyudum, kocem spor neyin izledi sonra bi dikildim sabah 3 te:roflol: biraz tv izledik, yatmaya gittiğimizde sabah ezanı okunuyodu düşün...
eh tabi dün saat 12 de kalktım oh oldu süper dinlendimkaydirigubbakcemile3 sonra kocemle güseel bi temizlik yaptık sonrasında malum pazar klasiği ütü çamaşır derkeeeen bitti işte yine burdayım nöööfff:sinifsinif:
ayh tatile 2 hafta kaldı yarebbimmm denize gitmesek de olur evde uyuyup duracam....aeaeaea..
neyse günnük ben çıldırmadan işime döniyim hadi si yu

çokmu acele ettim bazı şeyler içinde şimdi ceremesi çekiorum..
içimden gele gele o güne lanet olsun diebiliosam demekki çoookk acel etmişim..
ama acelemdeki bu kararı tek başıma vermedimki dimi..
verdirenler oldu.
beni zorlayanlar ..
belkide daha ii hayat şartları sağlanabilicegini düşündüm....
herkese melek gibisinde nie bana kök söktürüosun anlamıorum..
şu hiç bizaman tatmin edemediğin egolarını neden beni başkalarının yanında küçük düşürerek tatmin ediosun..
senin bu tavırlarını gördükçe biliorumki bayaaa acele etmişim....
bunu anladım dün..
kendimden bahsetmicem bile...
hala aynı tas aynı hamamım...
fazla insan içine çıkmak istemiorum..
üstelik bu durumum gün geçtikçe dahada belirginleşio..
alayım çekirdeğimi sodamı geceyim televizyonumun karşısına uzatayım ayacıklarımı..
ohhhhh keyif yapayım bi güzel...
ama sorun istemiorum işte..
yüzüm gülsün istiorum..
ayy ben hepmi gariban kalcam şu hayatta yaaaa..
bi istediğimde olmıcakmı acaba??

günnük dua et olur mu
en hayırlısı ne ise o olsun
gidicem az sonra gelince son durumu söylerim

sefgili günlük,

Bebişimi görmeye okadar az kaldıki onun karnımdaki kıpırtılarını hissettikçe görme isteğim bi kat daha artıyor :) ama 2 temmuza bişey kalmadı neyseki :))
Çok mutluyum çookkk

günnüüüüüşşşşş kardeş günaydınnnn
bu haftasonum baya yoğun geçti günnüşüm cuma akşamı nezirede kaldım canım 8 yıllık
ilişkisini bitirdiği için çok yalnız ve mutsuzdu :çok üzgünüm: gel bana bu akşam bende kal diyince telefondada ağladığını duyunca dayanamdım gittim hemencik öyle oturup muhabbet ettik sonbet sohbeti açtı koskoca 1 şişe şarabı nasıl bitirdik anlamadım ben doğrusu :içelim: neyse uyuduk kalktık sabah 10 gibi evde kahvaltılık felan kalmamış beraber alışverişe gittik birşeyler alıp geldik eve kahvaltı yaptık cokacimcoook snrda ben güzel bir film vardı tv de oturup onu izledim bu arada 2 kadeh daha yuvarladım şarap yine vallahi şarapçı oldum çıktım :içelim: hahahytt neyse üstüne nezire duşa girdi sonra ben girdim duşa sonrada bahçeliye gittik tolgacıım aldı bzii bahçeliden murat abimizin oğlunun sünnet düğününe gittik sonrada düğünden sonra bi yerle gidip bişeyler içtik sonrada tolgacıım bizi eve bıraktı benm tabiiki bu yoğunluum geçermi hiççç hihoyyyt dün bi arkadaşımı evlendirmiş bulunmaktayımmmmm sırnaşık şey dün bi arkadaşımın nikahı vardı bende sabah erkenden kaktım kahvaltımı yaptım duşuma girdim sonrada kuaföre gittim bi fön çektirip hemen nikaha gittim ohhhh varan etti bu sene de evlenen arkadaşım 2 kim kaldı geriye aslıcıım hayırlısısyla onuda evlendiricem ohh yandan yandannnn :teytey: :dance: neyse günnüşüm bu haftasonumda böyle güzel maceralı ve ayrıcada yoğun ve yorgunlukla geçti bugünde işime geldimmm

her iş olacağına varırı günlük...

Son düzenleme:
Sevgili günlük sana ilk defa yazıyorum.Evliliğimde sıkıntılarım var ,çok mutsuzum yanlış bir terçih yaptım.Kayınvalidemle 10 sene beraber oturdum ve evimi ayırdıktan sonra eşimi daha iyi tanıdım,onlarla uğraşmaktan tanıyamamışım ah ah keşke geri dönüşüm olsa yaptığım hatayı tekrarlamam .Yazmak gerçekten çok iyi geliyor günlük sık sık yazacağım.

selammss...
Naber nan günnüş artık senle daha fazla vakit geçirebilrimm
Yaşasınn Tembellikkkkkkk....
Sevgilim dün beni halasıyla tanıştırcaktı ama bn o ara ona trip attıgımmm için vazgeçmşi
Dünnn akşam tüm gün evdeydimm.
Bugün Rejime girdimm
Tatile gidecem inşAllahhhhhh.......
Ölüdeniz..

bugün canım sıkkın
eskisi gibi olmak istiyorum ama yapamıyorum
sorun kesinlikle bende anladım

Miraba Günlük...

Sana şu anda Aydın Söke'den yazıyorum...:1ninca::1ninca: Hatay'daki işlerimizi bitirdik dönmeye hazırlanıyorduk. Halam aradı, o da benim 3 yıl önce geçirdiğim rahatsızlığı geçiriyormuş. Bende "Acilen ameliyat olmalısın, çok zor değil. Bende oldum biliyorsun, korkma yanında olurum" dedim. Ve ani bir kararla, biletimi buraya değiştirdim. Annemler, istanbul'a ben buraya yola çıktım. Halama geleceğimi hiç söylemedim. Sabahın 7sinde kapıyı açtığında şok oldu tabi ki. delikafaduldendelikafadulden Çocuklarda çok sveindiler. 3 gündür buradayım şimdi. Yarın hastaneye gideceğiz beraber, bakalım inşallah her şeyi kolaylıkla hallederiz. :Saruboceq::Saruboceq:
Hatay'da neler mi yaptık... Canım kardeşimin düğün tarihi belirlendi. 23 ekim'de evimizden uçuyoruz Gül'ümüz. :a015::a015: Onun adına seviniyorum, ama bizim için çok zor olacak yokluğuna alışmak. Düğün salonu ve ev tutuldu. Mobilyaları, beyaz eşyaları alındı. Geriye ufak tefek hazırlıklarımız kaldı işte. Onun dışında babacığımı ziyaret ettik. Yerini öyle güzel yapmış ki dayımlar. Allah onlardan razı olsun. senağlamasenağlama
Bu arada sevgilime hiç sormadan buraya gelme kararı alınca biraz bozuldu. Ama hiç bir şey demedi tabi ki, her şeyden önce benim özgürlüğüm... Yıllardır birlikteyiz, hala birbirimize şunu yapma, bunu yapma gibi kısıtlamalar koymuyoruz çok şükür. Ben böyle çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. :lepi::lepi::lepi:
Onu ve İstanbul'u çok özledim biliyor musun? :asigim::asigim::asigim: Ameliyat bitsin, bi kaç gün dinlensin halam, hep beraber gideceğiz. İstanbul'a... Ama elbette onun öncesinde bizim kızlarla falan buluşacağım İzmir'de. Biraz da buraların tadını çıkaralım değil mi? sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Hadi şimdilik hoşçakal... a.s.a.s.

çok tuhaf bir haftasonuydu... yalnızlığımla yüzleştim ilk önce ; aslında yüzleşmemek için direndim ama başaramadım... evden çıktım tek başıma; oturdum bir parka arayabileceğim insanları aradım... hepsi çok uzak geldi... kimisi açmadı bile telefonunu ; çok da çaldırmadım zaten müsait değillerse diye... ertesi gün de onlar aradı ben açmadım... hatta sessize aldım telefonumu kimseyle konuşmak istemedim... yalnızlığın dibine vurasım geldi... tek başıma film izlemeye gittim.... şansa bak ki gösterime benden başka giden olmadı taa ki ben gibi biri daha gelene kadar; yoksa film de izleyemeyecektim... düşünsene yalnız olduğum için filmi de izleyemeseydim heralde kafayı sıyırırdım :sinifsinif:
neyse ki film çok hoştu da iyi geldi bana... eve gidince de ailecek kuçu kuçularla oynaştık... yalnızlık ve kalabalık; yine iki uçtaydım yani...

farkettim ki ; düşünceli olacağım derken mesafeler koymuşum... şimdi yorgundur; işten gelmiştir ; haftasonu sevgilisi vardı bugün dışarı çıkmak istemez; nöbetten geldi dinlensin; dersi vardı erken kalkmıştır vs... ya da benim bahanelerimdi bunlar... görüşebileceğim arkadaşlarım o kadar azalmış ki ; içim acıdı.. ben bu değilim dedim ; suçlu aradım... onun yüzünden dedim ama bunun onunla ilgisi yoktu... tamamen benle ilgili...

çok değer verdiklerim için meğer ben o kadar önemli değilmişim öyle hissettim... başkalarını kenara atıp onlara arkadaşım demişim böyle böyle azalmış insanlar ama aslında yapmamalıymışım... o yüzden de en çok onlar üzmüş beni...

sence arkadaşlık bir ihtiyaç mıdır günlükcüm; birine ihtiyaç duyduğun için mi arkadaşın olur yoksa başka şeyler mi olmalı... ya da öyle bir duruma geldiyse arkadaşlık vazgeçmeli mi?

bazen bakıyorum da hiç ortayı bulamıyorum ben... hep olmuyorsa hiç olmasın daha iyi diyorum... fazla şey mi istiyorum insanlardan bilemiyorum... 30uma merdiveni çoktan dayadım hatta tek basamağım kaldı ama baksana hala çözemediğim şeyler var... insan bu yaşa gelir de arkadaşlık ne diye sorgular mı benneyaptımki

biri olsun diyorum ama bu halimle en korktuğum ve bir daha yapmam dediğim halde hayatımın merkezine koyarım gibi geliyor... offf neyse yaa çıkamıyorum ben işin içinden sen de boşver en iyisi :bbo:

günnükcan....

çok duygulandım.... :2: canım dostummm kızım kardeşim.... herşeyim diyebileceğim bidenecik arkadaşım kaftan giymek istediğimi söledim die bana alıp kargo etmiş.... süprizzzzz zırıl zırıl ağlayasım var.... çok duygulandım... gelemicek die ikimizde içimiz içimizi yiyodu... ama o kadar geçerli sebepleri varki.. gel die ısrar edemiyorum... ama canım hep yanımda olduğunu hissettiriyor... ağzımdan çıkıcak bi kelimeye bakıyo bişiler yapmak için... ben o kadar şanslıyım ki... böle bi dostum var.... müüüüü aradı geçen akşam da o da aynen ne yapayım söle yeterli dio.... şanslıyım günnük şanslı.. :1closedeyes:

düğüne 11 gün kaldı... ne heyecan ne başka bişi var.. kendime şaşıyorum... hiç gelin gbi değilim.. daha çok bi canlı cenazeye benziyorum... başkasının düğününe hazrılanır gbi... sanki bi oyun oynuoruzda o biticek perde kapanıcak bnde normal hayatıma devam edicem gbi....

27.06.2010 demiştim snra ertelenmişti... ve daha da erteleniyo.... belirli bi tarih te yok... olmasında zaten... olmasın...

herşey aynı karmaşasında günnük.... hayat bize neden şekil yapıyor ki sanki... ?

cidden nasıl iş bu anlamıyorum ya..
kıyamet mi yaklaşıyor,mevsimler birbirine mi girdi?
Artık yaz mevsimi olmayacak mı?

tüm kış yaz gelsin diye bekledim ama hala gelmedi.
haziran ayı bitiyor neredeyse ve Ankara hala kapkara,hala yağmurlu ve bugün de şimşekler çakıyor.
Canım türkiyemde de güneşe hasret kalacaksak,vay halimize..
kaldı mı yazın sadece 2 ayı

Pazartesi günlerini sevmiyorumboshayallersmile anlamsız bir yoğunluk yada işe gelmeme isteği oluyor hep :umursamaz:
Eşimin de iş hali bugun belirlenmiş az önce aradı bilmiyorumkismile15 temmuz kapanıyoruz demiş partonlardan biri bilmiyorumkismilehayırlısı olsun fisfisfis
en azndan onun aldığı tazminatla bende giriş çıkış yaptırırım o paraylada bir ev sahibi sahibi oluruz fena bir para geçmeyecek nede olsa kısmet artık :Saruboceq:
Üzülsem mi sevinsen mi bilemedim:bbo: kaygılarımda var hani iş kolay bulunmuyor ne de olsa hayırlısı be günlük :Saruboceq: Avcılar ihalesinede yetişemedik patron sinir küpü :1closedeyes:en iyisi bir kaç saat
uzak durmak ondan:tomato: nedense adam hep bana patlıyor sonrada kusura bakmaları vss:dilcikar:.
Dentplusuma söyle sanırım bugun annesiyle konuştuCADIARZU benim anladığım ama odur konuşmalardan onu çıkardım:1ninca: bir ara söyle ona anlatırım haydi kaçtım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…