Popüler Konu Sevgili günlük...

allahım sen bu nikonu islah eyle:Saruboceq::roflol: :roflol: :roflol: gelir gelmez gülme krizine soktu beni manyak :roflol:
neysedümbürük naber:mymeka:hem sana naber desem kaç yazar,sanki msj ımı alıntı yapıp bana cevap vericeksin-tatlicadiarzu-haybeden geyik olsun işteboshayallersmile
yorgunmirmirmirmirbitkin ve uykusuzummirmirmirmirama inatla uyumuyorum,ayağımın tozuyla kk geldim,inönü stadı mübarek..buraya giren kolay çıkamıyo:smiley-cool:
bi yandanda demet akalınla kocasının yeni programını izliyorum-tatlicadiarzu-evcilik oyunuda sardı,bunuda izlerim,gideri varboshayallersmiletabi tv izlemeye vakit bulursam-tatlicadiarzu-
geçen bahsetmiştim azıcık ucundan,nişanlımın anne ve babası ile ilgili sıkıntı yaşıyoduk....şimdiki durumda kayınvalidem ve kayın pederim arasında imzadan başka hiç bir ortak nokta kalmadı(evlatlar harici birde)resmi olarakta boşanıcaklar zaten,onların işleride yordu bizi uzun zamandır,ortalık baya karıştı,ama kesin kararlar verildi,çözümler bulundu...yuva yıkılınca insan üzülüyo,ama kangren olmuş bir bacağıda kesip atıcaksın aga

Ben uyandım günnüş
2 tane deneme çözdüm bileee
Sabahın köründe uyanan sevgili kocim şuan şekerlemede hala
çok acıktım yaaaa
Uyansana meleğimmm
Bu arada kakime slm
Gezicik bugün unutmasınlarrrrrrrr

guzel bir pazar gunu hatta bana kalirsa guzel bi ada gunu bugun.. ama gidemeyecek kadar yorgunum malesef..
sabah erkenden uyandim biraz sarki dinledim sonra kitap fali baktim coook anlamli seyler okudum hepsi yuregime ilac gibi geldi sanki.. sonra gece gordugum muhtesem ruyayi hatirladim, gulumsedim.. derin bir nefes aldim elime de bir pposet ne kadar ani varsa ne kadar canimi acitabilecek seyler varsa hepsini cope attim. aldiklarini yaptiklarini hepsini bir bir gozumun onunden kaldirdim. sanki o kasvet o karanlik gitti odamdan.. tabi ustumden de.. gittim dusumu aldim suslendim kahvaltiya oturdum.. evdeki herkes duzelmissin dedi, iyilestim evet dedim.. ruyami anlattim hepsine, mutlu oldular..
gunler sonra bulutlarin yeniden guzel oldugunu farkettim.. hayat da guzel.. yasamak da.. sabah sabah kucuk iskenderin intihar dolu misralarini okuyup da bunu hissetmek daha guzel hatta..
su yaziyi yazarken dineldigim sarki da harika..

bu benim sana ilk yazim günlükcüm keske iyi baslasaydim ama malesef
cok ama cor yorgunum
hayattan zevk almamaya basladim.
hayatim cok monoton kurulu bir saat gibiyim.
üc cocukla bas edeyim derken kafayi siyirmaktan korkuyorum(((((

__Nedersin Sence Bu Yola Çıkmaya Değermi Ve sence Bu yolda ÇiftKişi Yürümek Sencede Eğlenceli Olmazmı?
__Evet ama sanırım biraz korku varbilmiyorumkismile
__ Bırak korkuları ve düşünceleri sadece anın ve zamanın tadını çıkarmaya bak, ne istediğini ne istediğim ne istediğimizi ikimizde çok iyi biliyoruz ve bunun bilincindeyiz..Farkındaysan nişan akşamı ve sonrasında daha farklı bakar daha farklı konuşur olduk ..
__Bende bilincindeyim bunun ama Biliyorsun Korkularımı ve düşüncelerimi?
__Canım bunları düşünerek ve bu korkularla bu acabalarla yaşanmazki önünü göremezsinki ve karşındaki kişiye oymuş gibi öyle olucakmış gibi bakılmazki..
__Sanırım haklısın..
__Ozaman Ben 6 gün yokum bu zaman zarfında çok iyi düşün herşeyi, ve şunu bilki çocuk kalbi heyecanımla senden çıkıcak tek bir lafına bakıyor olucağım, ikimizde şuan için itiraf edemesekte çok iyi vakit geçiriyor çok iyi anlaşıyor aynı şeylerden bahsediyor ve yanyanayken hiç sıkılmıyoruz, bugün bunu daha iyi bir şekilde kavramama yardımcı oldu, evet hiçbirşeyin garantisi önceden verilmez ve evet hiçbirimizin yarına çıkmaya seneti yok ama neden bugün yaşanmasınki?
__Dediklerinin her cümlesine katılıyorum ve bende aynı şeyleri düşünüyorum dedimya korkularım var acabalarım var?
__Ozaman Bunları beraber benimleyken yani yine herzamanki yaptığımız gibi yanyanayken bu korkularını bu acabalarını kafandaki soru işaretlerini yenmene inan yardımcı olucağımdan emin olabilirsin, sadece elini uzatman yeterli?
__Peki ozaman..
__Yani?
__Yanisi :) dediğin gibi olsun umarım pişman olmayız ve umarım herşey yine böyle güzel gider çünkü seni arkadaş olarak olsa bile kaybetmek istemiyorum..
__ Emin ol kaybetmiceksin pişmanda olmicaksın, Şimdi Değiştirebilirsin Durumunu :)
__Tamam :)
__Güzel uykular diliyorum sana, duşa girip uyumalıyım biliyorsun yarın sınav var sonrada traş olurum ve valizimi hazırlarım
_Tamam Tatlım iyi geceler ve başarılar...

Günnüş Hadi bakalım Bindik bi alamete gidiyoruz kıyamete kaydirigubbakcemile3

Neyse ben biraz annemle dışarı çıkıcam alışverişe gidim bakim neler alabilirim ee yeni ciciler lazım dimi amabilmiyorumkismile 6 günüm var bol bol güzelleşmem lazım kaydirigubbakcemile3 neyse hadi beni görürsen selam söyleeeee sositososito paii paiii opuyorumnanaktan

slm günlük...

keşke şu an hiç bitmese hiç yarın olmasa ve ben şu an yanında olduğum insandan hiç ayrılmasam..
ben hasanımı çok seviyorum günlük..
iyiki yanımda iyiki benim..
o benim herşeyim...
rabbim beni onun yokluğuyla asla sınamasın :asigim:

selam günlük..değişik duygular içerisindeyim şuan..bi sınavım daha açıklandı ve bu nedenle okulu finalde bitirebilme ihtimalim yükseldi..ama ben buna sevinemedim doğru dürüst çünkü bütünlemelere gitmek hiç olmazsa en azından 1 haftacık daha sevgilimle vakit geçirebilmek istiyorum..üstelik onu yalnız bırakmak da istemiyorum bütlerde destek olmak yanında olmak istiyorum..Allah'ım sen hayırlısı ne ise onu göster bize..

şimdi ben günlük...kimseye birşey anlatmıyorum ya..hani başım dik duruyorum ya..benim kadar canı yakılan biride aynısını yaparmıydı yoksa ortalığı birbirine katar herşeyi söylermiydi herkesin yüzüne vururmuydu tüm yaptıklarını:( temiz güzel hayallerimle duygularımla türlü oyunlarla oynadıkları için azcıkta olsa üzülürlermi..:((
şimdi ben günlük..en güzel elbiselerimi giyeceğim..hiç yapmadığım kadar süsleneceğim....çok güzel olacağım günlük çok...( bana diyeceksin günlük en iyisi bu alış bu duruma..senin için en iyisi bu diyeceksin..geçen hafta onun yanına giderek sen hatalıydın de,sana yaptıklarından sen sorumlusun sen gittin çünkü ona inandın de:( sen güçlüsün bitecek herşey de..kimse ayaklarının altına alamaz değilmi..duygularımla oynayamaz..ben duygularım yüzünden güçsüz dursamda benim yanımda bana sahip çıkacak onlarca kişi var değilmi:(
güçlü olmak istemiyorum ben ama..boynumu eğdirdi..güçlü olamıyorum..dün yengesi bana diyorki..içince seni arıyormuş sanırım..kimseye bişey anlatamaz o..gene içince seni arıyor sana anlatıyor..o ne derse desin sana güveniyor demekki dedi...yalan bu değil mi:(
kardeşi,o şu bu ağlıyormuş onun yüzüne..acındırıyorlarmış kendilerini...ben tek nefeste sönerken ben ağlarken ondan uzakta sahici..onların hangi birinin gözyaşı kaldı o başkaları sussun diye beni bitirmeyi seçti günlük:( hani uzağa gidince ardından gitti diye göz yaşı döktüğü ben..ve ardından bana dediği sen yurtdısına gittin 1ay! ben yolunu gözledim demekki bende cok emek verdim gibisinden laflar...
sormak isterdim hiç için acımıyormu hiç:...tüm bu korkaklığına cesaretsizliğine için acımıyormu sen sevdiğin kıza sahip çıkamadın hiç canın acımıyormu...bir büyüğüm demiştiki..eğer seviyorsanız sizi ayırmaya çalışan çok olur..aileleri birbirine düşürmek için üçüncü kişilerin lafları dolaşır ortada...söylenmemiş sözleri sizin ağzınızdan söylenmiş gibi ederler..onun ailesini sana senin aileni ona düşman etmek için...senin söylemediğin şeyleri söylemiş ederler,,onu da suçlarlar...ama böyle durumda sevenlere iş düşer..gözü kara olup sevgilerine sahip cıkacaklar..aileleriyle aralarını acmaya calısan olursa sevdiğiyle ailesi arasındaki dengeden o sorumlu olacak..elinden tutacak kendini ifade etmesini sağlayacak derdi..ah ona bunu biri deseydin ah deseydi ne derdi merak ediyorum günlük şimdi ve hep yaptığını kim yüzüne vuracak..daraldım bunaldım laflardan gibi komik mazaretlerini başkalarında diyebilecek mi:(
yaw kafayı yememek elde değil günlük..kardeşine dentplus şunu dedi, banada kardeşigil yengesigil senin için şunu dedi diyen insan canım doğum günün kutlu olsun demiş ona:(( o insanlar hayatında o beni uzaklaştırmayı seçti kafası böyle rahatlayacak demekki:( Allah ım Allah ımmmmm:(
Mumları üfle bir dilim kes hayatından..mutlumusun şimdio böyle biri değildi günlük inanmak istemiyor inkar ediyor yüreğim kulağımda insanların yüzüme dedikleri..o seni sevmiyor o seni sevmiyor diyordu büyük kuzenim..hayır diye bağırdığımı hatırlıyorum annemin dediği kızım bak onu tanımıyorum ama akraba yakınlık var sevmiyorsa şimdiden bırak kızım..çünkü hep yüzyüze bakacaksınız..2 sene önceydi bu konuşma..ben onu seviyorum anne oda beni seviyorr gerçekten dedim sevdiğimede dedim bunu günlük..baban beni istemesede kurşunlara dizsede ben genede seni seviyorum diyeceğim dedi aynen:(
KENDıMı ZOR TUTUYORUM GÜNLÜĞÜM TELEFONUMU AÇMAMAK ıÇıN ONA MUTLU YILLAR BAK SALAKLIĞI BIRAK SENı NEKADAR SEVDıĞıMı GÖRMÜYORMUSUN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN DEMEMEK ıÇıN KENDıMı ÇOK ZOR TUTUYORUM ZATEN KUTLAMAMAMIDA BEKLEMEZ DEĞıLMı GENE KENDıMı KANDIRMAYAYIM

Son düzenleme:
Son noktayı koydum. Seni istemeyen birini sen de isteme dedim.
Fikirlerimi değiştiremezsin, sonuç olumsuz olacak, boşuna uğraşma dedim.
Yine itiraz etti. Bu kez ben de itiraz ettim. Bitti.
Şimdiden üzgün, daha hiçbir şey yaşanmamışken üzgün.
Biraz daha ileri gidersek daha fazla üzülürdü.
Gerek yok.

İyi değilim ben. Hiçbir şey zevk vermiyor. Bir umut, bir mutluluk yok.
Her şeyden sıkılıyorum. Artık şarkılar da zevk vermiyor.
Senden bile sıkıldım. Bu siteden de çok sıkıldım.
His yok, duygu yokk.

Tatile çıkıyorum Temmuz başı..Heyecan yok. :|

seviyorum diyorsam, bil ki doğrudur günlük :)
ama heep söz istiyo benden :/
-söz ver, yarın yine geleceksin
-söz ver, bitmesin
-söz ver, başkasına gitmeyeceksin
aşığım
aşık
mıyım?
tamam saçmalamaktayım
onun haricinde
bıktım, "bu aralar hiç gülmüyorsun sen."lerden.
böyle işte buuu aralar.
oturayım bir köşeye, izliyim sizi.
eğlenin, eğlendiğimi sanın.
hatta yanımdaki de kendini dünyanın eeen komik insanı sansın bugün . .

bir yanım başka bir şey söylüyor,diğer yanım başka...
susturamıyorum içimdekileri,yazmaya bile takatim yok inan...
yazık değilmi herşeye?
acıyorum nankör insanlara...acıyorum insanlıktan nasibini alamamışlara...
susayım diyorum olmuyor,kalp kalıbına sığmıyor...
ezip geçeyim diyorum,duruyorum ve sözlerim boğazımda düğümleniyor...

Allah'ım yardım et.... mafoldumben

günlük ben...saatler geçmiyor bugün geçmiyor senağlama seninle birşey paylaşayım mı..telefonlarım kapalı ya,o ne düşünmüştür biliyor musun..ne olursa olsun doğum günümü kutlamalıydı:::(( ona yolladığım tshirtlerde içine notta iliştirmiştim.canım nice güzel senelere,senin için daha çok şeyler yapmak geliyor içimden ama şuan bukadarını yapabiliyorum..ilerde daha çok şeyler yaparız inş ,pazar günüde bişeyler yaparız nice senelere canım yazıyordu okumuşmudur ki anlamışmıdır ki aslında kalbimin onla olduğunu ama kutlayamam günlüğüm kutlayamam..dalga geçti benle kimseler bilmiyor oynadı resmen benle açamam o telefonu..diyordur bak aramadı sormadı sevmemiş beni,ben sevenler yanımda olup kutlayanlardır diyordur::::::::(((( canım acıyor bütün gün hatta aylar öncesinden bugünü düşünen ben mi,yoksa facebookta geszinirken doğum günleri kısmında onun doğum günü olduğunu 2 sn görüp ona mesaj atan mı onu düşünüyordur ama o nerden bilecekki günlüğüm
halbuki ne güzel süprizler yapmak isterdi gönlüm ona...
ama diyorum ya o genede aramadım sormadım diye,bak gerçek yüzünü gösterdi aramadı sormadı bir soğuk kutlama mesajı bile atmamıştır demiştir küçük bir ihtimal ben büyük eşşeklik ettim gerçekten çok büyük bir halt yedim ve onu kaçırttım demiştir %1 bunun ihitmali canım günlük imkansız gibi::((
doğum günü kutlamaları arasında banada haifiten laf çakmış sanırım doğum günü kutlamaları arasında şarkı paylaşmış..bu şarkıyı geçen senede ben paylaşmıştım bu adam körse Allah ım açsın biri gözlerini lütfen bir Allah ın kulu yapsın yada benim ona tavır koymayı becerebilirsem bununla görsün küçükte olsa bir ihtimal:(

Ne dediysem bir bir hepsi çıktılar
Üzerimden güldü geçti martılar
Bu aşk böyle yürümez sandım, içime kapandım
Soğudum, soğudum, soğudum, ısıttı şarkılar

Oldum olası sevmez kalbim matemi
Hiç gerek yok suç sende mi, bende mi
Bu aşk böyle yürümez sandım, içime kapandım
Sevmenin adaleti yokmuş anladım

Gelme istemezsen
Yorgun düştüm yüreğim sana kırgın
ınandır bu son olmayacaksa
Gelme istemem

günlük :(

Son düzenleme:
Anlarsa anlasın günlük
yanlış anlarsa anlasın yeter adam olsaydı bu duruma düşürmeseydi
sahip çıksaydı sevdiğinin yanında olsaydıkötükedihüsoklava::enbuyukkk:

Anlarsa anlasın günlük
yanlış anlarsa anlasın yeter adam olsaydı bu duruma düşürmeseydi
sahip çıksaydı sevdiğinin yanında olsaydıkötükedihüsoklava::enbuyukkk:

::::::::::::::(((((((((((((((((

günlük bişey söylemeyi unuttum diye geldim sana tekrar..eylülü yazdıklarını gördümmadem yüreğimi açtım sana..bugün beni sevincim öyle mutlu ettiki:( ona dedimki bugün onun doğum günü biliyorsun sevinç..o sana değerde verirdi biliyorsun..senin doğum gününüde kutlamıştı facebooktan..yani son yaşadıklarımızı bilen iki kişiden birisn arkadaşımsın ama bana olanlar yüzünden ona mesaj yazmamazlık etme dedim:( yazabilirsin bana sorun olmaz dedim sevincim ne dedi biliyormusun

""dogum gunu olması umrumda değil,bana ne değer verdiğide umrumda değil,benim arkadaşım olan sensin seni üzdüyse mısıra sultan olsa tın bebem..senin iyi niyetini bile görmeden bir telefon olayını anlamadan dinlemeden seni kötü nerdeyse şeytan ilan edip aklında istediği yere koyan birine ne diyebilirim,onu hep ben savundum herkese karşı hatta sana karşı..boşver o iyidir sen cok duygusal yaklaşma etme dedim ama son yaptıkları..cumartesi olanları kimseye anlatmıyorsun haklısında ama yüreğin yanıyor biliyorum.. .yanında olsam ayrı şehirde olmasak söyleceğim laflarım var asla sakınmam çekinmem söylerim aklı başına gelsin diye """"
böyle dedi..,,hiç konuşturmadı beni..iki gözüm iki çeşme olan ben uzun zamandan beri ilk defa bu arkadaşlık dersiyle mutluluk gözyaşı döktüm 2 sn yede olsa iyki sevinci bana vermişsin Allah ımkuzenim onu sildiğinde onu bana mal etmişti haberim yoksada,o kutladı ya sevincinkini ağrına gider onun ki kutlanmayınca,sen demişsindir sevince kutlamamıştır der o:::(((((( bilmiyorum ama bilmekte isterdim günlüğüm gerçekten tüm yüreğimle isterdim
ve burda beni anlayan bana mesaj atan "benimminikelam" ve yesilgosluMELEK"" güzel kadınlar klübü meleklerine teşekkürler benimminikelam ben olumsuz düşünmek istemiyorum ama yaptıkları ah onu nekadar sevdiğimi bilsenyesilgosluMELEK umarım hayat senin için en güzel şekilde olur seviyorsan sevilirsin inş benim gibi olmazsın((((((

Son düzenleme:
Günlükkk günlükkkk :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
Bu gün neler yaptık anlatsam ağzın açık kalırrr :roflol:
Deryam , eşi , eşim ve ben bu gün saat 14:00 te bir çıktıktık ,saat 23:00 te eve gidik
Ama varya böyle ömrümde gezmedim
Gitmediğimiz yer ,yemediğimiz birşey kalamdı sanrım
Çok yorulmuşum ama öyle tatlı yorgunlukki hiç farkına bile varmmamışım kaydirigubbakcemile3
Sevdiğim dostum yanımda ve eşlerimizin anlaşması,tüm gün muhabbetin tadına doyamadık,öyle güldük öyle eğlendikki
Sanırım arkası kesilmiycek böyle gezmelerimizin
Hımm... Nerelere mi gittik? Meraklanma topik açıcam orada okursun

Neyse... Bu hafta full çaılışıcam
Haftaya cumartsi malum sınavımız boshayallersmile

Hadi şimdilik hayrılı geceler
Buluşma topiğinde görüşürük sengözlerimebaksanab

Günlük ben aşık olmak sevmek ama çok çok sevilmek istiyorum...
Ama karşıma çıkanlara bir şeyler de hissedemiyorum, onların benden hoşlanması ve beni sevmeleri yeterli değil.... :1no2:
Ne aradığımı biliyorum ve iyice seçici oldum artık.... akannehir
24 yaşında böyleysem yaş 30 a gelene kadar ben daha ne maddeler eklerim listeme... klava:
Bir an önce aşk gelsin günlük hayırlısıysa gelsin bir an evvel sıkıldım çünkü bu belirsizlikten...

selam
ii geceler demek ıcın ugradım kaydirigubbakcemile3
aslında uzun uzun yazmak ıstedıklerım warda usendım cewır kazı yanmasın
hesabı ıı geceler demek ıcın dıye sıyrıldım.napım kız usengecım bıraz anlayıwer sende
benı.buarada kılo almaya basladım farkındayım bıan once duzenlı yemeye baslamam lazım.aksama kadar ewde olunca fena abartıyorum dk bası bıse yıorum alsanaalsanasmile
yarından ıtıbaren kendımı bı sılkelıcemm:1closedeyes:sonra yuzum cok kotu oldu
kendımı cırkın hıssedıyorum sıwılcelerım cıktı sınek ısırdı hafıf cıl gıbı bıseler oldu sınırlenıyorum.peelınglere baktım netten bugun duzgun bıyer bulursam dusunuyorum.
neysee askımın derdı basından askın benle ılgılenmıyor sureklı karnı agrıo yazık kıyamam onada hasta garıbım:asigim:
gece gece benden bukadarr gorusmek uzeree...

Çok garip her şey pembişim...
Çok hızlı ilerliyor hayat ve biz hatalarımızdan asla ders çıkaramıyoruz.
Birkaç ay önce neler yaşıyordum, şimdi neler yaşıyorum...
Deli gibi aşığım, kör kütük :asigim:
Sonu ne olacak bilmeden, büyük bir umutla seviyorum onu.
Ama "ya kötü olursa her şey" endişesi içimi kemiriyor.
Mutluluğa bu kadar yaklaşmışken, her şeyi kaybetme korkusu beni mahvediyor.
Güzel olacak her şey değil mi pembişim?
Bu kez bana gülecek hayat, inanıyorum...

sınawımm warrr yarım günlükcan
umarım ii geçer çok sağlam çalıştım
Allahım emeklerimin karşılığını werir inşş,kurbanım ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…