Popüler Konu Sevgili günlük...

günlük günaydın..bugün 26 haziran..yarında 27..ne anlamı var sen biliyorsun..geçen sene yanında olamamıştım,gene lafı sözü dedikoduyu ve beni suçlayarak herşeyi bahane edip kendi köşesine çekilmişti..kendi köşesine çekilmişti diyorum ama bakma sen..benden uzaklaşmıştı,lafı sözü edenlerden uzaklaşmadı..hatta onlarla kutladı doğum gününü...
onun için çok önceden yaptırdığım tshirtler dün eline geçmiş olmalı..değeri yok diye kenara fırlatmıştır ne hissedecekki değilmi günlük kendimi kandırmayayım:(
yardım et bana

Son düzenleme:
Selam gunluk,

Bugun tam benım sevdıgım bır hava var ıstanbul'da. Yarın da boyle olur umarım, bebegımle dısarı cıkarız. Tabıı pek ummuyorum, cunku yarın onu evde bır yıgın ıs beklıyor, zaten 17:00'ye kadar calısıyor, sonra da evde calıstıracagım, dısarı cıkma fıkrıne sıcak bakmayabılır dogal olarak.

Artık eskısı gıbı bunaltmadıgımı dusunuyorum onu. ıkı gundur eve geldıgınde kafasının dolu oldugunu ve bıraz yalnız kalmak ıstedıgını soyluyor, bende rahatsız etmıyorum. Cunku sımdı daha ıyı anlıyorum onu, kımı zaman benımde kafam o kadar dolu oluyor kı eve gırdıgımde tv.yı dahı acmıyorum o gelene dek. Benım o gelınceye dek dınlenme ımkanım var, onunsa boyle bır ımkanı yok. O nedenle odaya cekılıp, kıtap okuması, muzık dınlemesı bana cok normal gelıyor artık.

Gercı hep boyle olsa kaldıramazdım yıne. Fakat ınanıyorum dahası goruyorum onda bır degısım var. Kafası rahatken benımle sohbet edıyor artık, sadece uzanıp tv ızlemıyor, yoklugumu bır sure fark edınce seslenıyor ya da yanıma gelıyor. Bunlar kucuk ayrıntılar belkı ama benım ıcın onemlı.

Insallah hep boyle devam ederız. Sımdılerde gercekten huzur doluyum. Elbette kızdıgım bazı noktalar oluyor fakat, bu esımle ılgılı olmadıgı surece cok da umursamıyorum.

Bugun babs lerı hazırlıyorum gunluk, bu kdv ve babs donemlerınde cok strese gırıyorum. Sunları da sorunsuz teslım etsem, gelecek aya kadar degmeyın keyfıme!

Neyse, bıraz daha kafamı dagıtıp, yenıden ıse konsantre olmam lazım.

Hadı bakalım, sonra gorusuruz.

günlüküm nasılsın bakem bayanssulusmile
bende iyiyim çok şükür
son hazırlıklar son telaşlar hızla devam ediyo :ecrin_bebek:
1 ay sonra bugünlerde ben artıkın evli barklı bir hatun oliciğimdelikafadulden
şaka gibin demi ben daha inanamıyorum bakalım nasıl olcek
sanıırm evden ayrılırken fena olcam şu an bişi anlamıyorum hissetmiyorum çünküm akannehir
aşkımı çok özledim bunu çok iyi biliyorum ama :asigim:
neysem ben kaçarkaydirigubbakcemile
görüşürük anacım
kaydirigubbakcemile5

Yanılmışım günlüğüm. Gece mesaj attı. Vazgeçmemiş henüz. :)
Hatta dün ona bu durumdan bahsedince sinirlendi. Yine mi aynı şeyy diye..fisfisfis
Tamam dedim ben de.. Sabah yine yazdı. Bu durumu okul başlayıncaya kadar
devam ettirebileceğini düşünmediğimi söyledim; ama o düşünüyormuş.
Hem dur bakalım belki okul başlamadan görüşebiliriz dedi.
Görüşsek nolcak sanki.. Lakin ısrarını kıramıyorum. Nasılsa aynı şehirde
olucaz.. Bir kez görüşmekten ne olur di mi.. Yapalım istediğini bakalım..
Tabi eğer o zamana kadar hala bunu istiyor olursa.

Güvensizliğime baksana günlüğümm..mafoldumben Uğruna birsürü gözyaşı döktüğüm,
deli gibi sevmiş olduğum adamdan artakalanlar bunlar..
Benden o kadar çok şey alıp götürmüş ki benim bile haberim yok.mafoldumben

Artık onun için ağlamıyorm. Bunu istesem de yapamam..
Ama benden çaldıkları için ağlıyorum.. Halaa.. mafoldumben

günlük temizlik yaptım ev tertemiz oldu
sabahtanda sınavıma girip geldim gayet güzeldi günlük
ama önümde oturan çocuk çok fena parfüm kokyodu benim ağır kokulara alerjim varakannehir
o sınav nasıl geçti bi ben bilirim
çok şükür gribimde geçmek üzere günlükcüm
işte böyle

Yine geldim şekerimm..
Annecim yarın sabah geliyormuşş..Holeeyyy..hihoyyyt
Bugün de dedim ki şu tozlanmış kitaplarıma, gazeteden kestiğim parçalara,
kağıtlara vs gözatayım.Baktım, inceledim.
İşe yaramaz şeyleri hemen buruşturup çöpe attım.
Uzun zamandır bakmıyordum dosyamın içinde neler var neler yok diye.:1rolleyes:
Sonra bazı kitaplar vardı hiç sevmediğim..Onları da bir poşete koydum.
Atıcamm.. Daha atacağım başka şeyler de var da bi kaç saat sonra onları hallederim.
artık. Ortalık açılsın biraz.:1rolleyes: Yepyeni bir hava gelsin.boshayallersmile

Hem bugün yine yeniden düşündüm ki artık o aşk acımdan tamamen sıyrılmışım.
Binlerce kez şükürler olsun.:Saruboceq: Sanıyordum ki her zaman sürecek bu durum.
Sanıyordum ki hep onu seveceğim.. Ama yanılmışımm. Zaman ne de büyük bir ilaçmış.
O kadar hissizim ki şuanda.:1rolleyes: Tabi bir daha o acının aniden herhangi bir
yerde, herhangi bir zamanda nüksetmeyeceğinin garantisi yok ama şimdi iyiyim ya..
Bu yeterr bana.:1rolleyes: Bir de uzun zamandır ilk kez onun için ağladığıma
ne kadar üzüldüm anlatamam. Ne kadar da salakmışım dedim kendi kendime..
Vaayyyy beaaa.. Nerdenn nereyee gelmişim..hihoyyyt
E o kadar da olsun di mi amaa.. 11,5 ayı da geçti ayrılalı..2 yıldır da yüzünü görmüyorum.
Bir de marifetmiş gibi anlatıyorum hee..kaydirigubbakcemile3
Doğa bana onu unutmam için ne gerekiyorsa vermiş zaten..kaydirigubbakcemile3

Ayyy ama sinirimi bozan bir şeyy oldu şimdii..
O istemediğim dangalak misafirler gelecek bizee..
Lanet olasıcalarr. Nefret ediyorum onlardann..

Neyysee yaaa moralimi bozmucam..Biraz şimdinin tadını çıkarayım.
O aptalları düşünmüyorumm şimdii.. Tamam..

geçen hafta onunla buluşmam için gururlu, kendinden emin tavrından vazgeçmeden,ama istediğini belli ederek hatta zorlamalarımla itiraf ettirdiğim seni sevdiğim için görmek istiyorum diyerek,,beni ayağına kadar götürdü...:(((((
günlük özgür abi bile uzaklaştı benden..bugün daha net gördüm bunu:(onu hep en mantıklı en olgun kişi olarak görürdüm..o bile günlük o bile... zor duruyorum herkesle konuşmak istiyorum..onun annesi babası suzan ve başkaları...hangileri beni gerçekten dinler bilmiyorum..annesi babasıyle konuşmamı annem istemez sanırım..sen kız tarafın sus yerinde otur derler ama anlatmak istiyorum ben sizi hiç bir zaman olayın dışında bırakmak istemedim olanları benden dinleyin demek isterdim..bana demiştiki o,ne vardı annem seni niye kötü bilsin demişti annesi beni kötü biliyor demekki:(
ama günlük ağrıma gidiyor yapılanlar..onların hiç birşey yapmamış gibi hayatlarına devam edişleri yüreksizce takmayışları..birileri gerçekleri ve benim açımdan olayları dinlemeli içimden yükselen bu ses bir senedir var bende doğruları söylemek istiyorum ama hep birileri durduruyor beni lütfen..lütfen..

Son düzenleme:
Çok pis küfür edesim var !
Bugün yalancı durumuna düştüm sevgilimin gözünde ve bu yüzden bana soğuk davranıyor! Ama ispat edicem ben doğru söylediğimi o zaman sorarım ben ona!

[ı]ulan pıs doktor sana verdıgım paralar haram zıkkım olsunn...
Senı elıme verseler varyaa...
Çok doluyum Çokk[/ı]

Kendisi yazdı kendisi bozdu
Kirli değilya pastı ya tozdu
Seni sevdiğim o zamanlardaki gönlüm yok artık yok

Bir kere bile arama tuz olur yarama
Canına ciğerine hükmedebiliyor
Bir yolu var ama sormadan etmeden
O seni nasıl zararına verebiliyor

Aramadığım yer kalmıyor seni sabahtan yatana kadar
Sanırım hep seni sevecek kalbim son kez atana kadar
Aramadığım yer kalmıyor seni sabahtan yatana kadar
Bana göre sürer gider sönmez bu yangın ikimizi de yakana kadar

Günlük bu şarkı neden bana onu hatırlatıyor ki hala...

bunu belkide sana bir daha söyleyemeyeceğim...bunun değerini anlayamacaksın belkide..kalbimin bir yanı anlasan diyor..bize sahip çıkabilseydin diyor...ama kendimi kandırmamalıyım değil mi
ona demek isterdim ki günlük,,,
aşkım bitanem..bana yaşattığın üzüntüler,bilmeden sana yaşattığım üzüntüler olabilir..yanlış anlaşılmalar,çekemeyenler ,iftiralar...bunlar sıkı sıkı sarılırsak geçecek..üzme canını ben yanındayım..sıkılıp bunaldığının farkındayım.. beni çok üzdün..saçmaladın...canımı çok acıtan şeyler var..ama herşeyi öyle bir an geliyor ki mantığım bile unutuyor..yüreğim baskın çıkıyor..hani toprağın kokusu yağmurdan sonra öyle güzel hiisedilir öyle yoğundur ki..sana sarılmakta sana olan sevgimde öyle...omzunda yaşlanmak isteyeceğim kişiydin sen..omzunda ağlamak isteyeceğim..destek olup o yağmurdan sonraki gökkuşağını birlikte izleyeceğim kişi..seni seviyorum 2 sene önce iyki girdin hayatıma...kötü iyi güzel pek çok şey yaşadık..ama asılolan bizdik..ve iy ki doğdun bitanem..saat 00.00 doğum günün kutlu olsun aşkım beni duyamasan bile ..seni ben...ben senii...ben seni çok seviyorum ..mutlu yıllar :(

Son düzenleme:
Bilgisayarı açar açmaz ilk önce her zaman yaptığım gibi senin face'ine giriyorum. Sadece 'ilişkisi var' yazıyor. Bir de profil fotoğrafın var. Uzaklara dalıp gitmişsin bebeğim. Üzerinde de kahverengi kısakollun var, anımsar gibiyim o tshirtü. Eski bi fotoğraf mı acaba? Hemen arkada da deniz var ve şezlonglar aşağıda. Sen bi dairedesin, belki ev belki pansiyon. Belkide yazlıktasın. Sonra fotoğrafa tıklıyorum, diğer fotoğrafların açılsın diye, açılmıyor. Defalarca basıyorum, fareyi kıracak kadar sert basıyorum hem de, olmuyor... Yasak fotoğrafların bana. Sen değil miydin halbuki sadece 2 ay önce yanında uyandığım adam? Şimdi seninle hiç tanışmıyor gibiyiz... mafoldumben

Çok özlüyorum, çok çok çok. Kaburga kemiklerim kırılıyor sanki aklıma geldiğinde. İçim çekiliyor, hala mı kabullenemez insan? Ara ara hayaller kuruyorum, ben Ankaraya döndüğümde görüştüğümüze dair. Sonra hemen kızıyorum kendime, hayır öyle bir şey olmayacak, bir daha asla diyorum. Ama öyle özledim ki. Sadece 1 kez sarılmak için her şeyimi verirdim.

'Geçecek' diyorlar, 'hı hı' diyorum. Ama geçmiyor işte sevgilim, yemin ederim geçmiyor...

Slm günnüş
bu aralar çok yoğunum
ders çalışıyorum bol bol
şöyle bir uğriyim dedim
Eşimim yakın bi arkadaşı iş için adapazarına yerleşeceklermiş çok üzüldüm:gitme:
Eşiyle iyi anlaşıyordum seviyordun ben özlemi:çok üzgünüm:
Neyse haklarında hayırlısı olsun
Bir haftadırda neredeyse yalvarıyordum eşime arasana onları diye
Yok aramadı
Galiba bu durumu hissetmişim
Bugün motor dersini bititrdik günlük hayırlısıyla
Haftaya bugün sınavımız var
İnşallah onuda geçeriz
Bu arada yarın Kankimgillerle dolaşmaya çıkıyoruuuzzzgamyoncuiremsuolumunekankayizsmile
Neyse günnüş üzgünüm valla
İçimden yazmak gelmiyor hade görüşürüz pembiş a.s.

Ben gelllldiiiim hemde Öyle Bir geldimmm enerjiiik dopdoluuu mutlu umutluu ve bir okadarrrr süperrrrrrr bir okadarda mikeeemmmelllllllll opuyorumnanaktan Bugün çok güzel geçtii be günnüşşş, harbi harbi hakkınını verdik yaniiiii, sabah önce ablama geçtim bi güzel kahvaltı yaptık sohbet ettik ve süslenip koyulduk yola, ımmm önce bakırköyde gezmediğimiz mağza kalmadı vee harika bir parlement mavisi badi aldım sonra çok cici 2 kolye ve küpe aldımmm ımmm güzel olduu beeee sonra ablacığıma badi ve ayakkabı aldık ohh sefamız olsun
Cengiz aradı nerdesin dedi, ben evde değilim sen bakırköye gel dedim tamam arabayı yıkatıyorum gelicem tatlım dediyerimseniben sonra biz enişte beyin ders verdiği dershanenin önüne gittik onun dersi bitmişti bekledik ve çıktı birazda onunla turladık ve cengizden mesaj geldi "ben geldim carasuelin önündeyim" hemeeen oraya yöneldik, önce ablamla sonra enişte beyle selamlaştılar sonra benle biraz ayak üstü sohbetten sonra ablamla poşetleri değiştirip ayrıldık ve biz cengizle doğruuu maçkanın yolları taştan diyerekten maçkaya gittik kaydirigubbakcemile5 ilk kez gittim allahım ne güzel manzara ne güzel bir ortamdır orası öylee ımmm kahvelerimiz eşliğinde süper bi tavla keyffi yaptık ve tabikide yenildim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Ordan çıkıp yemek yemeye gittik ohh mamalarımızı yedik ve doymak bilmeyen biz kahve dünyasına föndü yemeye gittik çok seviyorum föndüyü yaa şiddetle tavsiye ederim yerimseniben
Nasıl geçti zaman nasılda aktı su gibi bilmiyorum inan hiç susmadık ve benim gülmekten artık yanak kaslarım ağrıyor kaydirigubbakcemile3 akşam 8 gibi evime bıraktı beni sağolsun veee canım benim yaa bana cd ve dvd'ler yapmışş, toygar ışıklının albümü, serdar ortaçın albümü ve bir kadın bir erkeğin 34 bölümü birden :lepi: ve cd arasına şu notu iliştirmişş " toygar ışıklı sen eşişttir ben demektir şarkısını çok dikkatli dinle" :kedi:

Günün Bombasını Söylerdimm Ama cıxxx söylemicem vallaaa Fermuar çekiyorum ağzımaa sengözlerimebaksanab

♥유♥ 웃♥

(ヅ&#12485
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Hadiiiii beni görürsen selam söylee olurmuuu paii paiiiii

Son düzenleme:
çok tuhaf bi gündü
ama güzeldi
onları öyle görmek çok ilginçti gerçekten ama çok da şekerlerdi
bi kez daha ne kadar doğru bi karar verdiğimi anladım..

iyi geceler pembik
çok güzel bi gün geçirdim mehtapla gene fatihin altını üstüne getirdik
girmediğimiz mağza kalmışmıdır aceba
seviyorum ben bu kızı çok doğal ve içten samimi herşeyden öte
kaybetmek istemediğim bi dost oldu benim için..
bugünlerde pek mutluyum sanırım havalarında etkisi büyük severim bu mevsimi zaten
birde çekirdek aileyle yaşamak..ahh
minik kuşum sürünmeye başladı dişi de patladı elimi tırtıklıyor hehe
Rbbime ne kadar şükretsem az daha güzel bişi olabilir mi?
güzel alya demek
mutluluk alya demek
fokur fokur sevmek alya demek
alya aybikin dünyası demek
yorgunum çok yüksek müsadeyle yatakhaneye didiym benn

0neden doğum günümde seni gördümki ? esadüfmüyd
n ? yoksa doğum günüm diye vicdanınamı yenildin ? peki ya ondan önceki gün ne işin vardı bizim evin önünde ? NEDEN NEDEN NEDEN dur bakalım sonumuz hayır olsun
HAYAT BANA ŞıMDı HANGı SENERYONU YAZIYOSUN ?

Muhteşem üçlü yelkende.
Sonra...
Kıyamet koptu.

2 sivri öldürdüm şimdi.
O tv açtı.
Öteki mışıl mışıl...

çok mutluyum günlük çook
bi okadarda yorgun
uyumamak için kendimle cebelleşiyorum
her nedense bende anlamadım
ama şu göbeğim çok canımı sıkmaya başladı
ben eritmeye çalıştıkça gitgide büyümeye başladı sankim
içimden makası alıp fazlalıkları kesmek geliyor
senden başka kimseye sölemiyorum günlüğüm fıttırdığımı düşüneceklerdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…