Popüler Konu Sevgili günlük...

günlükcüm!
bugün hiç iyi değilim. ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.
dün bütün gün ağladım zaten.
canım kociş bugün gidiyor.
pazar günü dönecek.
ve çarşamba izin kullanıp gelecek, birlikte doktora gideceğiz.
gidişi bana çok dokundu. her ne kadar benim için gitsede.
ben ayrılmak istemiyorum.
kahretsin, tam da duygusal dönemlerime denk geldi şu iş meselesi.
içim daralıyor.
kocişimi öyle çok seviyorumki rabbim ikimizi aynı anda alsın yanına.
ben onsuzluğa dayanamam! senağlama

günlük nan Allah beni kahretmesin e mi
tüküreyim şu cesaretime korkusuz korkaklıgıma
gittim berbat saçlarımın biraz daha içine ettirdim geldim
ya tutarsa umuduyla oturdum koltuga olur da biraz iğrençliğinden kurtulurum diye
kalktıgımda geriye kalan hayatımda kullanmadıgım kadar kısa saçlar oldu
dimyata pirinçe giderken evdeki bulgurdan da oldum aferim bana
şimdi ben nasıl şekil vericem bir tutam saça yaa
hilaryy clintonun saçlarını hatırlarmısın bilmem
onun gibi hatta daha da kısa fönsüz adam edebilirmiyim sence
bence ayvayı yedim gibi bu sefer onaylamana gerek yok günlük
ben biliyorum yediğim haltı bidaha da kuaföre giden nolsun dicem
dicem ama daha dün burada bi topiğe yazdım bu sözleri
bugün kuaför koltugunda buldum kendimi
Allahım sana geliyorum bu kadar mı akııllı bir kulunum benakannehir

deli gibi dans etmek istiyorummmm :sm_cool:
içim içime sıgmayan bişe var ama neden bilmiyorum,durduk yere :1rolleyes:
son ses müzik açık...on monday morning kaydirigubbakcemile2
bugün iş görüşmesine çagırdılar çığlığı attım sempatiksalakcinni burda işe başlıycagım için degil kuaföre gitmem gerek önce oyüzden zemuszemus
sanki süsüme bakıp alcaklar kaydirigubbakcemile3 yarına erteledim anlıycagın.tanıdık oldugu üçün patronluk taslamayıp tamam yarın gel dediler.bakcez uygun mu iş ortamı
rihannayı açttım şimdi de.çok sapuk bu rude boy şarkısı kız günnük aklinialirimsmile

ben geldim günlük...
sabah uyandığımda o kadar pozitiftim ki sevgilimle buluşmaya gittim...
gider gitmes tartışma başladı aramızda sakinleşiriz diye taksime çıktık istiklal caddesi boyunca tartıştık bende dayanamadım bindim eve geldim ağlaya ağlaya günlükcan neden böyle oluyor neden herşey yolunda giderken aksilikler beni buluyor neden neden ??? zaten aramızda mesafeler var benim için geldi yaşadığı şehirden ...

eve nasıl geldiğimi bile hatırlamıyorum sadece ağladığımı hatırlıyorum gözlükleri taktım gözüme kimseler görmesin diye...
çok canım yanıyor günlük bütün neşem enerjim mahvoldu...herşey üstüste geliyor herşeye pozitif bakan tuti artık çok yorgun günlük huzur istiyorum ben huzur çok mu şey istiyorum...

günlüklerin en güzeli
biliyorsan söyle neden zaman duruyor gibi gelir insana
neden bazen müthiş zevk aldığın şeyler boş aptalca gelir
dün mesela emirgana gittik laleler bitmeden görelim diye birkaç kişi
ama niyeyse ööle boş boş aptalca geldi herşey
bazen müthiş bir sevinç heyacan yaşam sevgisi duyarım içimde
bu sıralar niye böyle hissetmiyorum acaba sanada bazen herşey çok sıkıcı geliyormu
dünyanın kapısını açıp çıkıp gitsem diye düşünüyormusun benim gibi

Son düzenleme:
İçimde tarifsiz bi huzur ve mutluluk var.
Kendimi çok iyi hissediyorum maşallah diyeyim :)
Böyle olmasında senin de payın var tabiki bana huzur veriyorsun mutlu ediyorsun hele o bebeğim deyişin yokmu..
Ama herkesden saklamak zorunda olmamız ve her an birilerinin öğreneceğinden korkmamız bizim rahat görüşmemize engel olsada birbirimize çok yakınken uzak durmak zorunda kalsakta bununda ayrı bi heycanı var nedense bu şekilde özlemek ve özlenmekte güzelmiş :)
Bi süre daha bu şekilde sonra kısmetse rahat rahat ohhh bir an önce gelsin o zaman :)

Gözlerimin içinin parladığını söylüyo herkkez senin adı geçtiği zaman.Allah'ım kısmetse anlıma yazılan olan kişiysen kavuştursun bizi inşallah
Cadı dedin ya hani bana bigün cadın olmayıda nasip etsin inşallah Allah bana.Amaan be günlüğüm ne yaptı bu bana :) Yine konuştuk kıpkırmızı oldum kalbim yerinden çıkıcak gibi oluyor :) Facede bi baktım Bugün seni kim özledi uygulamasında beni Ömeeer özlemiiiş :) Çoook mutlu oldum ah bide bana sor sen onu ben onu ne kadar çok özledim kurban olurum ona yosun gözlerineeee :)) Neyse günlüükcüüüm bugünlük bu kadar yeter birazda eğlenelim Türk Malını izliyelim :)

Son düzenleme:
Günlüğüm durumuma güleyimmi ağlayayımmı bilmemedim gerçekten,
sonu hayırlı olsun İnşallah :Saruboceq:

hicde fena fikir degilopuyorumnanaktan

veee mutluyum günlük
bi insan bukadarmı aşık olur
bukadar mı sevilir ya
seviyorum işte günlüğüm
oda beni seviyo:asigim::asigim::asigim:

sevgili günlük sana yazmak bugüne kısmet oldu
bugün prensesim 3.ayına girdi Allah nice güzel günler yaşlar göstersin inş. bize
seni çok seviyorum en güzel hediyem

neler oluyo yaw..
bı ay dan sonra merhaba pembıs ıkı sayfa gerıden bakdım sanada ne bu be herkesde ısyan ay sırkele bu hatunları bukadarda olunmazkı karamsarlık mutsuzluk her halıne sukur etmelerı gerekırken daha fazlasını ıstemek bazen olmaz ama..
su akar yolunu elbette bulur..
dur sana yazayım 1 ayın ozetını öldum dırıldım ıcımı rahat ettım ....
15 gun hastalıkla mucadelem hayata donusum oldu ay ben kım 15 gun yatmak kım 15 gundur gezmedık tozmadık delık bırakmadım..ıcım rahat yarın asıt yagcak dendı eve gırdım yoksa o bıle durduramaz ya benı:)))))...
ıcım cok rahat cok dıkım kararlıyım ben benım cunku..
dun ruyamda goremıycem guzelık benle bugun hayat cok mucızelerle dolu ...
dekı herkese ıuzulmeye neden soruları ıle zaman harcamayın yazık o kıymetlı zamana :)..
ay aklım kalbım fatma ıle sabah ı ıple cekıcem :)..yuzu guluyo olsa gerekkı ruyama gırdı guluyodu bısılerde mırıldandı ama hatırlamıyom :)..

sabahh ola hayrola bakalımm... ne bu sakinlik bendeki yaaa... şimdiye yıkmıştım ortalığıı büyüyormuyum, olgunlaşıyormuyum yoksa vurdumduymazmı oldum anlamadım günlükk...

Kimsenin olmadığıı sadece kendimin olduğu uzak bi yere gitmek..
Sadece kendim kalmak istiyorumm..
Herşeyden bunaldımm yanlız kendimden sıkılmadım bugecee bitek kendimden..
Geri kalan herşey fazla geliyo nedensee artık istemiyorum hiç bşyy hemde hiçç bşyy...

Günnüş;
Anladım mutluluk bana haram:çok üzgünüm:

üf ne yaptım böyle bilmiyorumki.neden gereksiz bi sürü insan toplandı başımda anlamıyorum.insan senin arkadaşlığını istemiyorum diyemiyor.hareketlerimden bari anlayın diyorum yok...yok.gerçekten önceden bu genellemeye pek inanmazdım.ama cidden günlük insanlara ne kadar az değer verir, atlatmaya çalışırsan o kadar çok bağlanıp dibinde bitiyorlar.nedir bu anlamıyorum.karşıdakini kazanma çabası mı acaba.
anlayacağın bir süre daha olmam gereken yerde olmam gerekenlerle değilim.ama bu durum iyice canımı sıkmaya başladı.kendime de kızıyorum bir yandan.kafam iyice karıştı sahte sahte ilişkiler...oooof hiç bana göre değil bunlar.kimseyi görmesem ya bir süre.ya da kendi seçtiğim arkadaslarım bana yeter.aramayın sormayın beni rahat bırakın.yaza doğru bu işkence bitecek neyseki.umarım daha önce son bulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…