Popüler Konu Sevgili günlük...

çok mutluyum...çünkü 8 aylık işsiz geçen günlerin sonunda kafama göre bir işim war artık çalışıyorummm :kedi:
sarımla hiç kavga etmiyoruz çok güzel günler opuyorumnanaktan

selam kk selam yeni günlük
aylardan sonra giriyorum kk ya.. çok özlemişim..
buradaki arkadaşlarımı , topiklerdeki paylaşımları , sohbetleri çok özledim fakat artık nete giremiyorum evimde pc olmadığı için.
evliliğimde 6 ayı geride bıraktım bile günlük.. nasılda geçiyor günler su gibi..
yeni bir şehir , yeni bir iş , yeni bir çevre ve evlilik.. Hayatımın milatını yaşadım son aylarda
hiçte kolay olmadı bnm için günlük..
neyse fazla vaktim yok çıkmak zorundayım günlükcüm
herkese sevgiler..

iyi geceler bitanesi
sende çok yorgunsun değilmi bedenin değilde benim gibi gönlün yorgun
ee kolay değil kk nın güzin ablasısın bir nevi
önüne gelen sana dökülüyor ama gerçekten herşeyi anlatabiliyormuyuz
anlatamamki ben kendime bile söylemediğimi sana nasıl söyleyeyim
bazı şeyler bizde hapsolmalı değilmi
taaaki içimizde yok olana dek
kimbilir

slm günnüş sonunda evime yerleştim çok yoruldum ama 4 ay öncede taşınmıştım ozaman annemler yanımdaydı şimdi bütün yük bana kalmıştı neyseki bitti çok şükür ufak detaylar harici bikaç aydır ev stresi yüzünden çoğu şeyi erteledim günnüş artık herşey rayına oturdu kendime çeki düzen versem iyi olcak işe rejimle başlayabilirim yaz geliyo ve en önemlisi ise bebiş yapma işini hızlandırmak ve gerekli tedaviyi olmak rabbim sen yardım et :Saruboceq:

gunaydın gunnukumm...
çok kötü bi geceden çıktım ve çok uykusuzummmm.....dun topıcden bı arkadaş bebeğini kaybetti ve bu durum benı çok etkilemiş olmalı ki kendi belirtilerimide üstüne ekleyıp sabaha kadar uykusuz bı gece geçirdim tek ben degıl eşimde ykusuz kaldı ona üzülüyorum
sabaha kadar agladım dua ettım bebişime bişey olmasın dıye ilk tecrübeden sonra hepp diken üstündeyım heran kaybetme korkusu var....
sabahın ılk ışıklarıyla attık kendımızı hastaneye eşimle...nöbetçi bi kdın dogum uzmanına göründük bebişimin kalbi tık tık atıyordu çokkkkkkkk şükür..elini agzına getırmiş oynuyo dedı hatta doktor:)) canım benım canımın canıŞenizçok korktum bütün gece çokk senı kayettım kesın dedım..hatta o kötü haberi insanlara nasıl tekrardan verebılecegımı bıle düşünndüm o kadar yani.....ama şükür iyiymişsin bebegimmm..annenı hiç yanlız bırakma olurmuuu..
rabbim sana ne kadar şükretsem az biliyorummm....
neyse gunlukum kafanı şişirdim yine görüşürüzzz:gitme:

Güzel bi yağmurla güne uyandım.
Sessizce usul usul yağıyor..
Bahar yağmurlarını seviyorum...
Hele o kokan toprak kokusu yok mu ..
Çek içine doya doya:)

sabah annem uyandırmaya geldi kahvaltı için,kalkmadım...
kardeşim geldi git başımdan yaa diye tersledim bi güzel..
uyumaya devam pati dedim...
ama gözlerim kapalı düşüncelere daldım..
sonra kalktım yataktan kendime kahvaltı hazırladım tabi :))
şimdi de hazırlanıp kuaföre gitcem günnük...
birinin kıskançlık krizlernden kurtulabilirsem tabi :kedi:

çok yoğunum be günlükcüm... fuarlara hazırlıklar; kolleksiyonlar... koşturuyorum ama seviyorum ben bu koşturmacayı... herşey yolunda çok şükür... bir atraksiyon yok... huzur var o da bana yeter :)
haydi görüşürüüüz...

Günlük söyle ona gelsin, sevsin...o bilmiyor her saniye onu düşünüyorum. yollarını gözlüyorum. adı dilimde, sevdası gönlümde. gelsin söyle. beğendiğim ve eşim olacak tek kişi o. söyle hemen gelsin...

Az kaldı günnüsüm cok az :sm_cool:
1 ay 3 gün kaldı :sm_cool: :sm_cool:

gunluk uzerimde oyle guzel bi huzur var ki anlatamam kivrilip yaticam hemen..

Günlük ben geldim...Çok keyifsizim,sıkılıyorum.sanki yapacak çok şey var ama aslında hiçbirşey yok...Sevgilimi özledim,annemi özledim,babamı özledim...Ben yalnızım galiba :çok üzgünüm: ayrıca mutsuzum :1no2: şükür etmem lazım biliyorum ama işte olmuyor Zaten bu ara yeşil eriğimle anlaşamıyoruz gerçi bizim gibi çok kavga eden ama bir okadarda iyi anlaşan başka bir çift yok herhalde uzak olmayı sevmiyorum sevdiğim herşey herkes yakın olsun bana senağlama Gidip uyumak en iyisi yine gelirim günlükçüm,yani inşAllah :a015: Allah herkesin kalbindekini ömrüne hayırlı etsin... iyi geceler Şeniz yerimseniben

kız günlük
otura otura bacaklarım ağrıdı
artık biraz gezeyim :dance:
yoksa beni ayakkabı fırçası da haklayamıcak
evde bikaç değişiklik yaptım rahatladım
eşim de çok beğendi yardımcı oldu hamdolsun
e daa nolcak bu kadar olur zaten
bacoşlarım da pazartesi bende inşaallh
onlarla da bikaç bişi yaptık mı benim bahar temizliğim bitmiş olcek sempatiksalakcinni
bi plan yaptım hergün yürüyüşe çıkıcam inşaallah buraya sözümü yazıyorum
hadi Allah emanet ol canım mirmirmirmir

Günaydın günnüş
Hasta oldum yaw ,komşunun çocuğundan kaptık
Önce oğlum hasta oldu oğlumdanda bana bulaştı :)
ıkimizde grip grip geziyoruz eşimde kaçıyo bizden :)))))
Ay o kaçsada kaçmasada Maşallhı var tanıdığımdan beri adamın 1 kere başı ağrıdı ve1 kerede grip oldu
Hiç hasta olduğunu görmedim :))

Bu arada günnük erkek misafirin var :)

ya günlük,hayatı çok seviyorum
baharı çok seviyorum
baharda bu şehri çok seviyorum.
hep ilkbahar olsa ,günlük.

Bugun Ankara'da inanilmaz guzel bir hava var, icim kipir kipir..bir zahmet bana yardim etsen ,o da beni de beni ozlemis mi bir sorsan diyorum??boshayallersmileopuyorumnanaktan

sevgili günnük ne yassam bilmiyom yazcak cokk şey var :sinifsinif:askımı sımdıden ozledım mayıs ortası gıbı gelip askere gidicek inş askere gitmeden bıkaçgünlügüne uzaklara kacalım istiyoz CADIARZUama sonunda yine hasret var :gitme:bazen yalnız kalmak istiyorum oda cok zor olmuyor bakalım nasıl günler beni bekliyorÇok üzgünüm çoookdua ediyorum rabbime bizimde tekrar eski günlerimiz gelecek:asigim:

sevgili günlük bugün maç var...
herşeyi unuttum aklım akşam ki maçta...
hadi bakalım hayırlısı olsun...
KARTAL GOL GOL GOLLLLL....

seni seviyorum da silva bobo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…