Popüler Konu Sevgili günlük...

gutın morgın günnüğüm hayırlı haftalar....
günnüş ben pko olmuşum derdim oymuş meğersem...doktorcum bi de kulağımı çekti çok kilo almışım...hormon sonuçlarıma göre artıkın bi tedaviye başliciz Allah beter,nden korusun..
cuma izinlydim, önce tahlil yaptırdım, ordan kocemin işyerine uğradım sonra da gezdim kafa dağıttım...cumartesi maça gittim; pazar da temizlik yaptık ama canımız çıktı resmenguclubacismile
bende durumlar şimdilik böyle günnüküm hiç çalışasım yok ama el mahkum toto gardiyan...

günnlük
berbat haldeyim mutluluk huzur bana haram bunu anladım
herkesden herşey gelebiliomuş gördüm
gene mutlu olmamam gereken bi günün kararında mutsuzum ağlıyorum gözlerim şiş

Günaydın günlük, uzun zamandır yazmıyodum ne yazacaktımki herşey aynıydı, ama dün hayatımda bir ilk yaşadım ve devam ettirmeyide düşünüyorum.
He bu arada iyikide kk'yı tanımışım yoksa böyle bir etkinlikte hayal olacaktı, tamam tamam söylüyorum...
Dün kk'dan arkadaşlarla çocuk esirgeme kurumuna gittik, çok güzel bir ziyaret oldu, hele illede çilekli pasta istemeleri yokmuu :)) Ama nerden bilebilirdikki her çeşit pasta aldık, 1 çileği kaç parçaya böldüğümüzü görmeliydin günlük :))
Hele o çocukların abla abla diye seslenmeleri yokmu, çok güzeldi be günlük anlatılmaz yaşanır denilen anlardandı, saatler nasıl geçti hiç anlamadım, eve gittiğimde karnımın çok aç, ayaklarımın ise accayip ağırdığını farkettim.
Ah be günlük bazıları kendilerini şirinlik yaparak gösterdi, bazıları akıllı konuşmalarıyla, bazıları ise sessizlikleriyle...
Herşeyleri çok güzeldi, yurdu gezerken şaşırdım doğrusu, hem temizliği, hem aktiviteleri, hemde düzeni süper gerçekten.
Ama en büyük eksikleri anne ve baba sevgisi, bir kısmının hikayesini yemekhanedeki Ayşe Teyze'den dinledim, nasıl vijdansız anne babalar var be günlük, çocuklarını evin içinde yakanmı dersin, 5 kardeşi terkedenmi dersin neler var hayatta...
Neyse çok uzattım yazdıkça yazasım geliyo, işte böyle günlük, hee unutmadan arkadaşların hepsi çok iyiydi, Merve'nin sarı saçlarına yurttaki kızlar bitti zaten :))
Yurttaki kızlarda, benim kk arkadaşlarımda çok şekerdi, hepsine tek tek teşekkür ederim..

Benimki çölde su bulmak gibi imkansız ama serap görmeye devam ediyorum nedense

12/04/2009 8 yılın ardından büyük bi heycanla uyandım tabiki. Heycan hüzün sevınc garip bişeydi..
suan ogunu heycandan tam hatırlamamakla birliklte sabah erken satte kuafore gıttık
once makyajım yapıldı gelın basım derken gelınlıgım ve hazır olmustum
damat bey geldi arabaya bindim zar zor fotoğrafcı yolunu tuttuk kız kardeşimle
fotoğrafçı yolunda başladı gozumdeki yaşlar dokulmeyemafoldumben
engel olamadım nedense…
sonra fotoğrafçı kısmı biraz eğlenceli geçti
ordan cıktık damat bey evıme bıraktı benı
asansorle cıktım tek basıma bıtmek bılmedı asansor yolculuğum sanki…
kapıyı caldım kımseyle goz gözde gelmek istemedım
salona kadar gittim amcam vardı onun elini öptüm ve şuanda bunları yazarkenki gibi gözyaşlarıma hakim olamadım hem ogunun verdıgı hüzün hemde yasadıklarımızdan dolayı…
sonra kurbanlık koyun gıbı oturdum salona sandelyeye
kız kardesım sureklı agladı canm benım
bi ara wc ye gıtmem gerektı gelınlıkle baya zor olmustu hehe
öyle etrafımda sesler uğultu gibiydi
damat beyler geldi
gelin alma sahnesını uzatmadık annem babamla helalleştim
ındık arabaya bindik
nıkah salonuna gıttık
bekleme odasındaydık bırılerı geldı şöle yapın böle yapın felan filan
sonra dedıler sıra sızın o anda vucuduma bir ürperdi geldi heycandan tıtrıyordum
muzık zaten cok duygusaldı
yerıme oturdum öle mal mal ınsanlara bakıyordum
yine her zamanki gıbı mimiklerım yerlerınden oynadı
sıkıyordum kendımı gözyaşlarım yanagımdan suzulmesın diye
lakin pek başarılı olamadım
ben her zamankınden farklı asık suratlı kocişim her zamankinden farklı güleçti
nikah memuru geldı nıkh kıyıldı ben toparlanamadım hala
ayagımada basıldı
kalkdık alnımdan öptü o onda kendımı tutmayı bıraktım …senağlama:çok üzgünüm:
takı merasımı vedalaşma
evın yolu tutuldu
imam nıkahımzı kıyıldı
sonra benı bırakıp gittiler:sinifsinif:
sonra koskaca 1 yıl gectı nasıl gectı anlamadım
cnm kocacım senı cok sevıyorummmmmmmmmmmmmmm

Son düzenleme:
of off yaa bu hafta sonu ugurumla buluscaktık istanbulda oldugu için sürekli görüsemiyoruz bu pazar kesin diye sevinirken dün aksam amcası aramıs haftasonu mac var biletleri ayarla istanbula gelcm demiş(
kaldıkmı bidahaki haftaya gecmez simdi bu 2 hafta umarım haftayada bi sorun cıkmazda kavusurum bitaneme..

Günnüküm günaydın opuyorumnanaktan

Yepyeni bir haftayla beraber yepyeni bir yıla başladık sevgilimle :asigim:

Bundan 3 yıl önce bugün tanışmıştık, saat 19:45 civarıydı işten çıkmış midemde kelebekleri uçura uçura onun yanına gidiyordum, ilk göz göze gelecektik...

Buluşmak için sözleştiğimiz yere doğru yürüyordum, elimde telefon neredesin diye sormak için onu arıyordum, tam hızlı hızlı yanından geçtim bir iki adım attım durdum, arkamı döndüğümde o da durmuş bana bakıyordu elinde telefonu
Önce çekingen bir merhaba döküldü dudaklarından
"Sen O'sun"
"Evet benim"

Yürümeye başladık (Gideceğimiz yer neredeyse tüm zamanımızı geçireceğimiz en sevdiğimiz cafe olacaktı.
1 yıl boyunca neredeyse her gün orada buluştuk, zaman zaman hala gideriz oyun oynamaya yada maç izlemeye)
:asigim:

Bir masa seçip oturduk (o günden sonra bizim masamız oldu orası, ne zaman gitsek o masada oturduk :asigim:
- Cafenin düzeni değiştiğinden dolayı artık o masada oturamıyoruz ama her gördüğümüzde birbirimize bakıp gülüşüyoruz "Bak bizim masamız" "Evet bizim" - :asigim: )

Sohbet ederken zaman su gibi akıp geçmişti, gitme vakti geldiğimde hiç ayrılmak istemedim yanından çünkü onunla sohbet etmek çok keyifliydi, sıcacık bakışlarından uzak kalacağım için de üzülüyordum. Beni evime kadar bıraktı, yürüdük mü arabayla mı bıraktı hatırlayamıyorum ama genelde beni evime bırakacağı zaman yürürdük usul usul :asigim:
Zaman geçti ve biz birbirimize çok alıştık, akşamları da ayrılmak istemedik birbirimizden. Herşeyim oldu o benim, sevgilimdi canımdı nefesimdi, sırdaşımda oldu çok sır sakladık birlikte, herşeyimdi, her zaman yanımdaydı, çok eğlendik, çok gezdik, çok tartıştık ama her zaman aşıktık birbirimize.
Uzun uzun hayaller kurdum ikimizle ilgili, sonra birliktede planlar yapmaya başladık.
Sonunda 1. yıl dönümümüzde birbirimize kavuştuk, o ilk gözgöze geldiğimiz yerde hemde, nikah salonunun önüydü karşılaştığımız yer :asigim:
Zor bir şey iki farklı insanın tek bir hayatı paylaşması, bizim içinde kolay olmadı.
Zaman zaman kırıldık, kırdık, çok üzdük birbirimizi.
Bir hayatı paylaşmanın güzel yanlarıda vardı elbette, çok güldük, çok eğlendik birlikte bugünlere kadar geldik.
Bazen ben fazla beklenti içine girdim hayal kırıklıklarım oldu, bazende hiç beklemediğim şeyler yaşadım şaşırdım sevindim.
Ve bugünlere geldik işte :asigim:
Bugün gözgöze gelişimizin tam 3. yılı, ve ben herşeyim sevgilimi, canımın canını hala o günki gibi seviyorum :asigim:

Son düzenleme:
muaynen-tatlicadiarzu-günümdede değilim,ama niye naletliğim üstümde bilmiyorum:sm_confused:
benimkine sataşasım var..sinir ediyo beniÇok üzgünüm çoookama kızdırıcak bişeyde yapmıyo garibim:ecrin_bebek:üfff geldiler bana sanırım yineohaoldumsmile

Günlükçüm bu insanlar nekadar patavatsızlar yaa...
Allahım sen kem gözlerden koru kızımla beni inş...

elimde pankart,sokaklarda kızıma yaşıtı arkadaş arayasım var :bbo:
arkadaş istiyor,arkadaaaaş!

Söylemiyim söylemiyim diyorum günlüğüm ama patlayacak vaziyete geldim yetteeerrrrrrrrrrr diye bağırmak istiyorummmmmmmmmmmm
ne istiyorsun beee halaaaa düş yakadan artık........................

Son düzenleme:
selaamm gunlukk
sana uzun zamandır yazamadıgımın farkındayım sekerım amaa o kadar doluyum kı anlatamam bırden hayatım yogunlasmaya basladı zaman nasıl gecıo anlayamıyorum.
hafta ıcı okula gıdıyorum okula gıtmeden once haftada uc weya dort sabah spora gıdıyorum.okuldan o kadar yorgun gelıyorum kı yemek yıyıp uyuyakalıyorum.ee hafta sonuda kursa gıdıyorum yıne erken kalkmak zorundayım.bıde ıkı aksama yuzme kursum eklencek onumuzdekı hafta.nete gırmeye zaman kalmıyor anlıcagın.gectıgımız haftada wıze haftasıydıı allaha sukur hepsı ıı gectı bıtanesınde formul falan doru ama sonucu yanlıs buldum bıde makıneyle hesaplamıstım o sınawımdan korkuyorum gercı daha fınaller war o yuzden pek tınlamadımkaydirigubbakcemile2
ewtt senı monoton hayatımla bayagı bogdum dımı bıde benı dusun ıstee o kadar sıkılıyorum kı bazen ya neyın cabasındayım artık yeter okumayı yazmayı herseyı unutmak ıstıyorum dıyorum kendı kendıme.
bırazda guzel seylerden bahsedım sana.askımla wolkan konagın konserıne gıttık harıkaydı ohh kulaklarımızın pası sılındı resmeenzemuszemuscok eglendıkk cok sıcak kanlı wolkan konaktaa tam bekledıgım gıbı bır karadenızli.:1closedeyes:
gunlugum artık yaz gelsın nolurr nolurrr denız kum guness ıstıyorum ben yaaa:Saruboceq:
sımdılık benden bu kadar kendınee ıı bakk gorusmek uzereee.......

Mutluluk benim için çok kolay..
Sadece yanında olmak yetiyor da artıyor bile bana güllüğüm. Ayaklarım yerden kesiliyor O'nun yanında. Herhangi bir şeye gerek yok, birlikte olmamıza, elini tutmama, sadece o gül yüzünü göreyim yetiyor işte, yok yeminle istemiyorum daha fazlasını.
Ha hayal etmiyor musun diyeceksin, evet ediyorum ama benim hayallerim daha ciddi hayaller. =)
Çok güzel bir gündü, şükürler olsun ki.. O'nun arkadaşlarımla iyi anlaştığını, birbirlerine iyi davrandıklarını görmek çok mutlu etti beni. Yeni bir arkadaşımı tanıştırdım O'nunla. Daha doğrusu onlar gelip buldu bizi yemekte. Çok benziyorsunuz dedi deli kız ya, öldük gülerken..
Meraktan çatlamış garibim yıllardır anlattığım adamın neye benzediğini, beraber olduğumuzu duyunca kaçırmadılar tabi bu fırsatı..
Sanırım özel günlerime girmek üzereyim, deli olacagım ya. Mutluluktan hem ağlayıp hem gülüyorum..
Bir de bi pot kırdım yanında, yıkıdılar zaten hepsi. Ben sonradan anladım ne dediğimi..
Derste bizimki dürtüp kızım ne dedin sen adamın yanında fark ettin mi deyince ayıldım..
Çarşamba akşamı tiyatroya gideceğiz sanırım.=) Tabi sevgili biricik kankasını da alıp gelir hemen. Ayırmasın dibinden, ben adam yiyorum ya..
Aman neyse, çok fena gaza geldim ders çalışacağım. Yarın film festivaline gideceğim çok helecanlı. O gelemiyor ama gelmek istiyor gibiydi.. Baya sordu etti ne zaman nerde, kaçta, hangi film diye. Maç sözü varmış. Kim bilir belki bahane belki de gerçek ama olsun pek bir önemi yok benim için.
Ne demiş Hz. ısa : Bu günü yaşa!
Yaşadım ve mutluyum çok şükür güllüğüm... O da mutlu olduğu günler görsün..
Bugün askerlik mevzusu açıldı, kuzenini askere göndermiş pazar günü komando olarak gitmiş. Baya etkilenmiş O da.. Herkes ağlıyordu falan dedi. Ben de askerliğimi yapacağım sanırım okul bitince dedi. Ben de refleks olarak yapma deyiverdim. Güldü usulca, anladı tabi salak değil adam da.. Tecilini uzat ne bileyim yüksek lisans felan yap dedim ben de çevirmek için ama artık çok geçti. Ortalaması yetmiyormuş, ben razıyım al benim ortalamamdan kendine ekle de gitme askere ne olur diyesim geldi o anda..
Off ne çok şey konuşmuşuz, içimdekilerin hepsini dökemedim bile..
Başka bir mevzu da konuştuk da o konuda başka bir arkadaşa ciddi şekilde kızdım. Amacı nedir de benim için O'na o şekilde söylemiş bilemiyorum ama gerçekten canımı sıktı mevzu. Ben de ne olan biten göründüğü gibi ne de insanlar göründüğü gibi dedim sadece..Sorsaydı anlatırdım da her şeyi ama sormadı...

Son düzenleme:
hayatımın en zor yürüyüşüydü...
iki taş kesilmiş gövde inerken o yokuşu
sanki kaldırım taşından alırcasına hıncımızı
kaçıp uzaklaşmak istercesine hızlıydı adımlarımız
ne kadar da yabancı duruyorduk ikimiz de o an birbirimize
sanki bu kadar tanıdıkken içimizdeki acı
en kolay kaçış yoluydu herşeyi yok saymak bir an bile olsa
ikimiz de kendimizi suçlarken aptalca bi şekilde
en uzun susta kal oyunumuzu oynadık beraber
akıl plan yaparken kader kıs kıs gülermiş meğer
o gün çok acımasız bir şekilde öğrendim bunu
sen ne kadar hayaller üstüne inşa etsen de planlarını
yapıp yapabileceğin içine akıtılan bir kaç damla gözyaşından ibaret işte
sana belli etmemek için kanatırken dudaklarımı içime akan gözyaşları eşliğinde
biliyordum beni oyalamak için söylediğin tüm sözler
söyleyemediğin içli türkünün nakaratıydı sadece
seninle herşeyi göze alıp çıktığım bu sevda adlı hikayade
çok zorluk yaşadık çok canımız yandı şimdiye dek belki
ama bu sonuncusu çok ağır geldi sevgilim
daha önce içimde yandığını sandığım tüm ateşler
meğer sadece bir hiçten ibaretmiş
şimdi kıs kıs gülen kaderin içimizdeki yangına serpeceği tek bir su damlasına hasret
beklemekten başka yapılacak tek şey güzel yarınlar için dua etmek
ve ben her zamanki gibi seninleyim sevgili..dilerim O da bizimledir..

buğün hiç beklemediğim planlamadığım bir konuşma yaptım.
bazen çok kavgacı olabiliyorum gerçekten.
altta kalmamak çok güzel birşey
öyle saf heye heye diyen kız gitti
hiç bişe eskisi olmayacak olmasında
ohh kimsenin beklentisi olmasın artık benden
.

uykum var uyumak istiyorum ama kızımın uykusu yokmuş daha
ne olsun bugün soğukta yağmurda bahçede nöbet tuttum berbat bir gündü
okulumuda sevmiyorum yaa...
(((

yine bi pazartesı akşamıı hatta gecesi oldu....
kocişin halı saha maçı var e gıttı hr hfta ıhmal etmedıgı gıbı...
ben mı ? yine yanlızım tabikii...
doldurdum meyve suyu mu aldım yanıma bana şuanda çok zararlı olan cipsimi kk da dolanıyorum öyleee....
pöffff yapmam gereken şeyler varr sorumluluklarımın bazılarını yerıne getırmıyorum buda benı huzursuz edıyoo..ama hazır hıssettıgımde kaldıgım yerden devam edıcemm sözzz verıyorumm....
ben gezınıym burlarda kociş gelene kadar barimm:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…