Popüler Konu Sevgili günlük...

Bahar şenliklerine gelecek olan gruplar süperrrr.:lepi:
Daha harika olamazdı kesinlikle.hihoyyyt
İnşallah çok eğleniriz.:Saruboceq::içelim:

bitmiyor bu işler yaa yap yap bitmiyor
haftasonu vizeler vardı cokda parlak gecmedi nolcak merak ediyorum
cok yoruldum 2günde olsa uzaklasmaya ihtiyacım var
ugurumuda cok özledim zaten Allahım inş haftaya bi aksilik olmazsa görüsürüz
uzakda olmak cok zormus istanbula gittiginde zor olcagını biliyoduk ama bukadar hasret bu kadar özlem olacagı...
cok özlüyorum seni hayatımın anlamı
18 nisan cabuk gel

acıktım...
canım poğaça istedi yanında da güzel bi çay
ama dışarı çıkmak zor geliyo..

Günnüşşşşşş !!!
Bugün ömrümün sahibinin aşkımın doğum günü
Şimdi ona çok çok güzel bir msj hazırlıyorum
Çok heycanlıyım , Akşam için ona kendi ellerimle kırmızı bir pasta yapıcam
Mümkün olsa aslında pastayı yapıp işyerine gidip süpriz yapmak istiyorum
Ama ayıp olurmu diye düşünüyorum :) doğum günlerinde iş yerinin müdürü pasta alırdı çalışanlarına ama
Böyle bi süpriz yapabilsem çok hoşuna giderdi
Napsamki

Akaşama da sevdiğim bi arkadaşımla eşini davet etsemmi diye düşünüyorum
Yemekler için de çok güzel planlarım var :)
Nasıl yapsam bilmemki
Geçen sene yanlız kutladık , bu sene ses olsun istiyorum :)

şimdi netten kırmızı pasta araştırmalarına giricem :)

Hadi bana dua et herşey istediğim gibi gitsin :)

naber dümbük:hulya:
bende iyiyim saolzemuszemus
şey ne diycektim sanabilmiyorumkismilehehhihoyyytbu gün bi haber aldım çok mutluyum:sm_cool:işallah 2 hafta içinde netleşicek:Saruboceq:rabbim sen yardım et..
bişey diyomusun?..iyi o zaman kaçtım ben:dance:

Nasıl oldu da benim senden yeni haberim oldu sevgili günlük neyse geç olsun güç olmasın diyelim :jeyyar:

Şu sıralar sana çok parlak iç açıcı şeyler yazamayacağım çünkü hala kendimi toparlayamadım gerçi toparladığım gün olacak mı onuda bilmiyorum ya :uhm: Mutsuzluk, umutsuzluk hayatımı kuşatmış durumda ama her zaman ki gibi yine bol bol dua ediyorum ne olur ne olur bitsin artık diye :Saruboceq: ınşallah delicesine sevdiğim kişi yaptığı hatayı anlar ve bana dönerde benimde şu acılarım biter o günleride sana yazmak nasip olur bana :Saruboceq:

sevgili günlük!
şükür mide bulantılarım geçti. kaydirigubbakcemile2
daha doğrusu olmaması için çaba sarfediyorum.
2 gündür yok denecek kadar az.
ama açım birşey yiyemiyorum doğru düzgün. cokacimcoook
halsizim hala. akannehir
akşam 7 de yatıyorum sabah 7 de kalkıyorum.
arada kociş gelip bana çorba getiriyor. birkaç kaşık yetiyor.
hala müdürüme söyleyemedim, çok yoğun. mafoldumben
kızlar anlamaya başladı. :kedi:
haftasonuna kadar söylemem lazım.
normale döneyim artık çok sıkıldım. :Saruboceq:
bu arada kociş ev hanımı oldu.
sağolsun bütün işleri yapıyor. :asigim:

günlükcüğüm yanlızlığa alışıyo gibiyim kızımla zamanımı geçiricem hafta sonu düğün var ordakafamı dağıtırım artık hem canımda çok sıkılıyo evde cuma ablamlara cumarteside düğüne gitcem kızımda bu ara mızmız hiçbi yerde durmuyo yanlız bırakıp iş güç yapamıyorum babaannesi bisiklet aldı ona onda bil durmuyo hep yerde yuvarlanmak istiyo hep yürümek istiyo çok cadı çook

meraba arkadaşlaşlar allaha şükür her geçen gün daha iyi oluyorum kendime geliyorum kendim oluyorum normal hayata karışıyorum bebeğimle güzel günler geçirdim ama bazen kendimi yarı tutuklu gibi hissettiğimde oldu niye bilmiyorum kimseyi üzmek istemiyorum allaha şükür iyi bi hayatım var çocuklarımı hep mutlu etmek istiyorum onlar benim için çok önemli iyi ve mutlu olmaları tüm temennim sağlıklı yetişmeleri benim en büyük sorumluluğum onları seviyorum kafamı karıştırmak istemiyorum kendimi iyi şeylere motive ediyorum ve başarıyorum herşey güzel olcak biliyorum dostlarım kaliteli saygın hayatlar hepimizin olsun sağlcakla kalın güzel ve olur şeyleri düşleyin lütfen canınızı sıkmayın gereksiz adamlara takılıp üzülmeyin hayat güzel can dostlar arkadaşlar bulmanız temennilerilmle...insanları seviyom ben yaaa by canlarımbayanssulusmile

Bu gün çok kötü şeyler oldu günlükmafoldumben gördüklerim hayatın hiçde adil olmadığını birkez daha kanıtlar gibiydi.

Son düzenleme:
günnükk
ben evlendim geldim
evimdeyim :))
hatta bugün ilk misafirimi aırlıcam mamalar yapıyorum
kendime inanamıyorum benden ev kadını olmas diyodum ama başa gelince yapılıyomuş herşey valla günnük :))
hadi çav çav

son zamanlarda çok yoğun çalışıyoruz
her akşam eve getirdiğim evrak işi de cabası
uykusuzluktan ölmüş vaziyette dolanıyorum resmen
çocuklar da bahar geldikçe zıvanadan çıkmaya başladı
bilmem nolacak halimiz neyseki kurs dönemi kısa çıktı bize
oradan yırttık en azından bir de tatil gelse ahh
bu sene ilk defa tatile çıkacagız nasipse
nasipse diyorum çünkü maşallah kimse de olmayan şans bizde
eşimin takip ettiği bir iş vardı herşey yolundaydı güzel gelir bırakcaktı bize de
bugün hiç beklenmedik bir olay yüzünden yedik oradan da ofsaytı
şaşırdım mı hayır biz nerde aksilik orada
bu hafta cücüm benimle doktora gideceğiz yine
off artık kk'ya da gıremıyorum eskısı gıbı
hem yogunluktan hem ruhen yorgunluktan
buraya geldikçe moralim bozuluyor sebebi bende..
neden ben sorusundan öyle nefret ettim ki bilemezsin
of neyse gideyim de yarına hazırlık yapayım biraz
ne ara uyuyabılecegım ben ya..uykum var...

nbr pembiş..
bakıyorum epey dertlenmişşin ben yokken
korkma korkma bende sana dertlerimden bahsetmicem bu sefer..
şimdilik herşey yolunda günlük..
şu atamam olsa bir an önce diye bekliyorum sanırımayın onbeşi gibi belli olacakmış..
büyük ihtimal beşiktaş adliyesi olacak ama yine de kesinleşmeden birşey demek istemiyorum sana..
pembiş pazar günü kardeşim sınava gircek dereceye oynuyor dua et ne olur
çok emek verdi çok yoruldu ve yorulduk pembiş..
bakalım hayırlısıyla atlatsak şu pazar gününü sen de dua et olur mu unutma ama sakın..
yarın onun için evimizde hatim duası yapıcağız tefriciyeler,hatimler fatihalar okundu
yarın duası var hem o vesileyle yarın çok sevdiğim bir arkadaşım bize gelecek..
bol bol hasret gidericez pembiş..
o nu mu soruyorsun..
o da çok iyi..hem de çok iyi pembiş..
opuyorumnanaktanşimdiye kadar nerelerdeydi acaba bilmem ki..
başka da birşey yok hayatımda herşey yolunda şükürler olsun ki..
allah ailemi sevenlerimi başımdan hiç eksik etmesin pembiş..
herkesi çok seviyorum hem de çok...hihoyyythihoyyyt

Sen bana müjde misin, umut musun sevgili....

Hayatım boyunca tıpçıları hep zeki ve karizmatik bulmuşumdur. (Embesiller hariç) O gün hastaneye giderken de en yakın arkadaşımla geyiğini yapıyordum, 'muayene olcağım doktoru ayarlarım ben kendime hahah' diye. Gerçekten de orada bir doktorla tanışacağımı bilmiyordum...

Aslında muayene bitmiş, sıra ilaçları eczaneden almaya gelmişti. (Dipnot: eczacılardan nefret ederim...) Sevgili emekli sandığının sitesinin açılmasını ve o sayede ilaçlarımı alabilmeyi beklerken annemi aradım... Rahatsızlığımı ve doktorun verdiği ilacı söyledim. 'Benim arkadaşımın oğlu var orada doktor, bir de ona görün bence' dedi. 'iyi' dedim, ilaçlarımı aldıktan sonra zaten çok uzaklaşmamış olduğum hastaneye döndüm, danışmaya adını soyadını söyleyip, acilde çalıştığını öğrendim. Gittim, burada dediler, yalnız hasta muayene ediyormuş, beklemeye başladım koridorda. Oturduğum yerden perdeyle örtülmüş muayene yeri görünüyordu, o içerdeydi biliyordum ama göremiyordum. Nasıl biriydi acaba?... O arada annem aradı, doktoru bulduğumu ama beklediğimi söyledim. Beklemekten de sıkılmıştım, başka gün mü uğrasaydım acaba? Annem 'bulmuşken bekle' dedi, o gün iyiki annemi dinlemişim.

Nihayet perde açıldı. onu gördüm, nefesimi tuttum; nefesimi tuttum; onu gördüm. Hangisi önce hangisi sonra oldu bilmiyorum, ben sadece her ikisini de yaşadığımı biliyorum...Kaldım öylece. Çok yakışıklı ve karizmatikti... Önlüğün en güzel durduğu doktorlardandı... Ama ya ben? Ah, salak ben! En bakımsız halime dışarı çıkıcak günü bulmuştum. Gittim yanına...

-E.Y. siz misiniz?
-Evet? (gayet ciddi bir şekilde)
-G... teyzenin oğlu?
-Evet? (bu kez samimi ve meraklı)

Anlattım ben şunun kızıyım, annelerimiz arkadaşmış, ben burada muayene olmaya gelmiştim, sonuçlarıma bir de siz bakar mısınız, ama yoğunsanız başka gün geleyim falan filan.... Bakabilirim şimdi yanındaysa sonuçlar dedi, o sonuçlara bakarken ona bakıyordum ben, sahiden, dünyalı mıydı o?

O gün benimle çok ilgilendi, uzman doktora falan danıştı, onla konuşturdu beni. Son olarak numarasını verdi, 'bir sorun olursa ara ve şimdi sen çaldır ben de kaydedeyim' dedi, çaldırdım ve teşekkür edip ayrıldım oradan. O gün bunun böyle bitmeyeceğinden emindim.

.....

Onu bir daha görmek istiyordum ama nasıl? Elimde yalnızca 'bir sorun olursa ara' diye verilmiş bir numaradan başka bişi yoktu. 'Hah tamam, sorun yarat işte!!!' Beynimden gelen tek öneri buydu, ama o zaman da 'amaan yüz verdik astarını istiyo...' 'ayy yapıştı bu kız da nerden verdim numaramı...' derse napıcaktım?? Sonra bişi oldu, ben staja o hastanenin bi bölümünde başladım. Elbette tesadüf değildi, ama yardım eden bişi vardı çünkü staj yerim önceden belliydi ve değiştirmem çok zordu. Şimdi ona daha bir yakındım, staj günü yanına gidicektim, kaybedicek bir şeyim yoktu.

Nitekim gittim. 'Nöbet izninde' dediler, yıkıldım. Stajım haftada bir gün Salı günleriydi. Sahi, 1 hafta nasıl geçicekti şimdi...

Bir yanda fotoğrafı, bir yanda O'nun bana arkadaşıyla dinleyip ağladığını söylediği şarkı, diğer yanda dün sinemada yaptığı küçük ama nazik hareketi..
Evet doğru duydun, iki yıldır ilk defa beraber sadece ikimiz sinemaya gittik. Cesaretimi topladım, reddedilme korkusunu göze aldım ve bundan daha fazla zaten üzülemem diyerek yola çıktım güllüğüm..
Dün tam olarak istediğim gibi değildi, konuşmayı düşündüğüm her mevzuyu açamadım ama buna da şükür be. Acelesi vardı beyimizin..
Bazen çok mutlu oluyorum tabiri caizse ayaklarım ardıma vuruyor mutluluktan - ki mutluluğumun sebebi umut değil sadece içimdeki sevginin anlamlılığı, bana kattıkları, ne kadar büyük ve değerli olduğu- bazen de sürünerek yapıyorum her işimi mutsuzluk kaynaklı.
Bir el bekliyorum güllüğüm, tutup yolun bu diyecek bir el. Ben ararken yanlış taraftaysam yönümü doğruya çevirecek bir el..
Fatih Hocama gittim geçtiğimiz haftasonu. Bayağı bir konuştuk ettik. Bana 3 kitap tavsiye etti güllüğüm. Diğer ikisini edindim ama Cahit Zarifoğlu'nun Yaşamak kitabını alamadım daha.
Elim gitmiyor o kitaba güllüğüm. Zamanında O da bana bu kitabı tavsiye etmişti. Biraz araştırdığımda baktım ki aslında adam günlüğünü anlatırken karısı Zeynep'i yazmış bazı yerlerde. O günü hiç unutmuyorum.. Bilgisayarın başında hıçkıra hıçkıra ağlamıştım.
Şimdi de emin olamıyorum o güce sahip olup olmadığıma.. Biliyorum çok saçma ama ben bu saçmalığın bir parçasıyım güllüğüm..
Bu mısraları okuyunca ne tepki vereyim ki şimdi ben..

aklımdan çıkmıyorsun dedim,
başka türlüsünü yorgunum anlatmaya

Bir gün O'na dair her şeyi toplayacağım bir araya güllüğüm.
Belki seni buna şahit kılarım..

http://www.youtube.com/watch?v=fd_onLizmvA

Pembiş
Nasıl sinirlerim bozuk nasıl nasıl anlatamam patlamaya hazır bomba gibiyim

Canım günlüğüm şuan yüreğimde öyle bir acı var ki sana anlatamam içim sıkılıyor ruhum daralıyor biraz olsun toparlamaya başlamıştım ne oldu yine neden böyle oldum yine içimden bağıra bağıra ağlamak geliyor göz yaşlarım boncuk boncuk dökülüyor ne olur artık ben acı çekmek istemiyorum ne olur geçsin bu sıkıntım :Saruboceq:
Neredeyse 1 ay olacak neden acım dinmiyor duygularım hafiflemiyor canım günlüğüm neyapmam gerekli unutmak için hayatım alt üst oldu artık toparlamam gerekli ama olmuyor onu unutamıyorum kalbime öyle bir işlemiş ki çıkmıyor atamıyorum onu kalbimden senağlama
Rabbime her an dua ediyorum ne olur dönsün diye ne olur ne olur artık dayanamıyorum dönsün canım çok acıyor acımı fazlasıyla yaşadım dayanacak gücüm kalmadı mafoldumben

Çok güzel bi gün geçirdik günnüş
Eşim çok mutlu oldu :)
Rabbim ona sağlıklı uzun ömürler versin başımızdan eksik etmesin inşlh
Az önce arkadaşları uğurladık
Sıra geldi yusuf paşayı unutmaya
Hadi hayırlı geceler.
Yarın ola hayrola

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…