sevgi bitmişse...

Exorcist

Pantolonlu Bulut
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
799
11
Ne acıdır bilir misiniz; sevginiz bitmişse ve maddi nedenler, toplum kuralları gibi sizin dışınızdaki etkenler sizi bağlıyorsa gidemiyorsanız üstüne üstelik yüreğiniz bir başkası için çarpıyorsa hem de imkansız biri için...

Resmi kayıtlarsa eşiniz ama kalbinizde hiç bir şeyiniz olan adamla her gece aynı yatağa girmek ne acıdır bilir misniz? Gözünüz hep çevredeki çiftlere takılır ne kadar mutlular diye geçirirsiniz içinizden; el ele tutumuş gidiyorlar oysa sizin elinizi hiç hissetmediğiniz bir el tutmaktadır, hiç duymayı istemediğiniz bir ses size sevgi sözcükleri sarfetmektedir, dudaklarınıza hiç değmesini istemediğiniz bir öpücük konmaktadır... Ne acıdır bilir misiniz?

Bu yaşanmış bir hikayedir aslında sessiz sedasız yaşanmış bir hikaye ve kimbilir kaç kadın maddi imkansızlıklar en kötüsü de toplum kuralları adına bu acıyı sessizce yüreğinde yaşamaktadır.

harika bir yazı tıpkı beni anlatıyor aslında söyleyecek çok söz var ama.......................

bu konuda o kadar doluyum ki benimle aynı şeyleri hhissedenlerde varmış çevremde demekki kimse beni anlamıyor

Boşanamamak sanırım bir insan için olabilecek en kötü durumlardan biridir. "Olmuyorsa bitirin, koyun kapının önüne!!!" demek en kolayıdır. Oysa; o insanların içinde bulunduğu konumu,içinde kopan fırtınaları asla göremeyiz.

Çaresizlik çok zor! Ama derdini veren Rabbim elbet dermanını da vermiştir. Hayat karşı güçlü durmaktan başka çare yok! Allah çaresizlerin yardımcısı olsun inşallah..!

Kaç kişi yada kaç çift ne kadar hayatının insanıNI gerçekde bulabiliyor ? kim bilir,çok çabuk yaşıyor ve hızlı tüketiyoruz,ilişikiler saman alevi bendenlere sıçrıyor ve sonra iyice Tanımadan,Tanınmadan anlık yada belli bir dönemin heyecanı yada boşluğuyla Evlilikler oluyor.Oysa gerçekler ise hep peşimizdedir.Elbet bir gün çıkacağını göz önüne alındığında başlıyor Gerçek Yüzler,dökülmeye başlıyor ilişikiler ve kavgalar ayrılıklarla son buluyor.Cesareti olanlar ayrılıyor ,olmayanlarda Aile, Sosoyal Çevre yada Çoçukları için ''Zindanına Zindan ekliyor'' ne diyebilirimki bayanlar cekip gidebilenler ve birde gidemeyenler,dönüp dolaşıp cesaret çarşafına dolanan ayaklar...Aşkın önünde saygıyla eğilmekten başka bir yol bulamıyan ben ağzımda kekremsi bir tatla yazıyorum şu an bu yazıyı .Kapalı kapıların aralanması dileğiyle SEVGİYLE KALIN...

siz ne kadar acıdır bilirmsiniz deliler gibi sevdiğiniz adam artık sizi umursamıyordur yazdığınız yaşıların aynısı yaşadım ama tek farkla ben sevdim kocamı ve hatta onu yeryüzündeki hiçbir kadın benim gibi asla sevemez ama olmadı benimö çabalarım bu evliliğin sönmüş ateşini tekrar alevlendiremedi ve bitti 2 ay oldu biteli benim içimdeki ateş nefrete onu içinde olmayan sevgi pişmanlığa dönüştü ve bittiiiiii

Duygucuğum bence sen en doğru olanı yapmışsın. Bittiğini anladığın anda bırakmışsın. Sadece bir tarafın sevgisiyle yürümezdi zaten. Ama sadece maddiyatı düşünerek bir erkekle aynı yatağı paylaşıyor olmak, onunla sırf ben çalışmıyorum diye evli kalmak bana doğru gelmiyor. En azından o kişinin ruh sağlığı için. Ben parasız kalmayı tercih ederim ya.

canım ya bişey sorcam sevgiliyken ilgiliyken evlendikten sonra ilgisiz ve umursamaz mı oldu?bi de ne kadar sürede bu hale geldi?özel olduysa özür dilerim sormadım farzeta.s.

duygum aynı olmasada benzar şeyleri yaşadık biliyosun ama üzülmek yok artık canım okea.s.

üzülmek yok demek inanın çok boş... bunu bana herkes söylerdi ama önemli olan yüreği insanın. nasıl acıtır o bitişler! of of! ama bilinki bir tek yaşayan siz değilsiniz, ve her bitiş yeni bir başlangıçtır ve her başlangıç sizi farklı bir insan yapar ve eskiye dönüp bakmazsınız bile........

sadece olaya maddiyat gözüyle bakmayın lütfen bi çok faktör var bi defa sevgi bitmiş evet

belki siz elele giderken, yalniz birisi de size giptayla bakiyor yolda giderken...
ya da baska evli ama mutsuz bir kadin...
disardan gorunenlerle, icte yasananlar ne kadar farkli demek ki bazen
sen mutsuz olsan da, kalbin baskasina ait olsan da demek ki elele gezebiliyorsun yine de

Merhabaa.s.çok üzüldüm Evliliklerde aşk bitebilir ama sevgi biterse o ilşkinin yürümesi bence imkansız gibi birşey ,sevgi bazı zorlukları ,olumsuzlukları kapatabilir sevdiği için çok fedakarlıklar yapabilir,ama sen net olarak bu kişiyle yatağa bile girmek istemediğini söylüyorsun:çok üzgünüm: eşin olacak kişi senin bu duygularından hiç haberi yokmu,anlamıyormu?Çalışmıyormusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…