Rüya Yorumları sevdiğim insanın evinin kapısında mezar gördüm..

dilek_88

ayaklı astroloji kitabı
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
384
37
35
mrb arkdşlar.ben bu rüyayı henüz çok yeni sabaha karşı gördüm..

uzun zamandır hoşlandım birisi vardı.ama o niyeti bozuk biriydi.o yüzden ondan uzaklaştım görüşmüyorum şuan.ama geçen hafta doktorda psikologuma ondan bahsetmiştim ve biraz geçmişe dönüştüm...

rüyamda onu görüyorum tam bi otobüse binerken aniden gelip yanımdaki koltuğa oturuyor ve ve üstünde sadece bi atletle kot var.bana sarılıp öpmek istiyor.bende yavaş ol 2 arkada annemle kardşeim var bizi görecekler deyip kızıyorum..tmm ama ben seni çok seviyorum lütfen gel diyo bana evinin adresini veriyor.. :S (Ki ben evinide biliyorum veridği adresle alakası yok..)

face ine girip bakmışım ilşki duruma dilek! yazmış aa bak gelişme var dilek mutlu ol sen, diyorlar..sonra bi daha bakıyorum.çok zor... yazmış :S

evine gidiyorum ama evinde mevlüt varmış..ama evide hemen bnm evimin alt tarafında bi ara sokaktaymış( halbuki öle ara sokaklar yok evimin orda..) ev yeşil boyalı güzel bi yer..ama tam sağımda bi mezar var!!! ama mezar çok güzel çok bakımlı.kırmızı güller var üstünde! kapı açılıyor.annesi sözüm ona ama annesi değil bi başka kadın.normalde annesi kızıl saçlı bakımlı zayıf bi kadın.kapıyı açan kadın kapalı kısa boylu bambaşka bi kadın yani..içeri giriyorum soruyorum o mezar kimin die..hoşlandım kişiyi görüyorum bana o büyük kardeşimin mezarı diyor ama onun büyük kardeşi yok..sadece bi tane erkek kardeşi var o kadar..

kızlar lütfen biri rüyamı yorumlasın mezar falan baya korktum ki rüyalarım direk çıkar bnm.cenaze mi çıkacak o evden ne olacak?.... :gitme:

X