Sevdiğim insanı çözemiyorum

armstrong8596

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2015
14
1
25
Öncelikle merhabalar. Benim sevdiğim bir erkek var. Ve davranışlarını çözemiyorum. Gözleri hep bende fakat beni gördüğünde hiç konuşmuyor. Karşı karşıya bir muhabbet halinde olamıyoruz. Yüzüne yüzüne bakıyorum bana bakacak mı diye, fakat o bakmıyor. Ama arkamı dönüp gideceğim zaman bana çaktırmadan baktıgını farkediyorlar. Sarhoşken mesela hep yanımda olmak isterdi yani yanıma oturma çabası vardı oturdugunda bana yaslanırdı. Normalde konuşmayan insan sarhoşken benimle konuşurdu. Onun utangaç oldugunu hiç bir zaman düşünmedim bunu düşünmek yanlış olur. Derdini öğrenemedim. Benden hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu ömrüm bunu düşünmekle geçti. Ortam oldugunda beni övmüştü. '' Bi bu kıza bak bi de diğer kızlara bak bu kız çok ağırbaşlı efendi bir kız seviyorum onu'' demişti. Davranışları gerçekten insanın kafasında soru işareti bırakıyor. ve ben bu çocuga gerçekten çok aşığım. Bir insan bu kadar bakamaz yani. Çok bakıyor bana. Sizce bu bakışmanın amacı nedir? Bu çocuk bana aşık mı cidden? Aşırı bakıyor ve bunu ben bakmadıgım zamanlarda yapıyor. Bir şey sordugumda bazen umursamaz davranıyor. Anlamıyorum.

Liseliyiz çünkü. Ve onu tanıdıgm kadarıyla utangaç birisi değil. Gerçi konudan konuya fark eder ama. O 18 yaşında ben 17.

Sana karşı begenisi var ama hoslandigini sanmıyorum. Karakterini begeniyor gibi sadece. Duygusu olsaydı bi sekilde iletişim halinde olurdunuz.
Yani sadece bakmakla kalmazdi.

İşin rengi değişebilir derken? :KK70:

Yani lisedeyken asklar genellikle uzun bakismalarla yürütülür du bizim zamanimiz da :) 10 yil onceden bahsediyorum ben, zaman degisti tabi.
Ama o donemlerde gurur kirilmalarindan epey çekiniyor insan. Ret edilme durumunda kisi kendisinin rezil olacagini dusunuyor :)
Onun icin ne kadar guvensen de kendine bu konu hassas ele aliniyorr ve iyice emin olmadan adim atilamiyor.
Yani senin ki sana daha epey bakar bu gidisle :p

Mesela bir doğum günü partisine sarhoş gelmişti. Herkesin yeri ayrılmıştı. O kör kütük gelip yanıma oturmuştu. Ve onu oradan kendi yerine geçirmek isteyen arkadaşlara da bağırmıştı ben burada oturmak istiyorum falan sizene diyordu :KK70: Ne biliyim insan şüpheleniyor. Tam dibime oturunca hele de sarhoşken :KK70:

İnsanın içinde şüphe oluyor. Sanki daha önce beni beğendiğini söyleyen kendisi değilmiş gibi bir bakıyorsun beni tanımıyormuş gibi oluyor. Gayet normal bunları sormam.

X