Sevdiği askerden dağıtıma gelenler ne zamandır görmüyordunuz

muhammedimingamzesiyim

bittim gözün aydın
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
4.150
8
kızlar kocam 15 gün sonra dağıtıma gelecek okadar mutluyum ki günlerdir bekliyorum sonunda gelecek geri gidecek ama olsun gene beraber uyuycaz beraber uyanıcaz ona dokunucam inş tezkere gününüde görürüz kızlar hadi bekliyorum yazın bana kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3sositososito:sm_cool::dance:

canım benim eşimde geldi dağıtıma eylülün 26sında 3ekimde geri gitti... okadar harika bi duyguki onu ilk gördüğünüz an... ilk bakış ilk sarılma ilk öpme.. ben 30gün görmemiştim eşimi ama okadar asker içinden tanıdım aralarına girdim askımmm diye bağırdım sonra sarıldık bi baktım ağlıyorm bide onun yüzüne baktımki o da ağlıyor komutanlar biyandan bağırıo asker geç yerine diye ama dinleyen kim :) geri gönderdim sonra o çok zordu işte... daha 12ayımız var nasıl geçer bilmiyorummm

canım benım sizleri çok iyi anlıyorum bende bekledim asker yolu.tek yapacagınız şey sabırlı olmak.okadar zor dönemlerki bunlar allah yardımcınız olsun.elbet geçicek zaman...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…