Sevda Senin Neyine Gönlüm

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2006
24.059
18.172
37
Sevda Senin Neyine Gönlüm?
İlk olarak, her şeyden önce gözleri vardı, yüreğimi dile getirecek derecede etkileyen.Sonra tek bir sözü yetti her şeye her şeyin başlangıcı olmaya.Belkide her şeyin bir sonuydu o güzel gözleri, daha sonraki tebessümü.Sevdanın adı o olmalıydı. Başka bir şey tad vermiyordu ne şeker ne tuz bir o olmalıydı yemeğimde, yatağımda, aklımda... Başka söze gerekte yoktu zaten. Onunda vardı yüreğinde, gülüşleri belli ediyordu sevdanın adını, hayatın tadını...Anlamı olabilir miydim, bende onun için acaba hayatında, tek anlamı ben taşıyabilir miydim her şeyden önce. Neden olmasın dedim, açtım derdimi...
Oldu bir şeyler, mutluluk bu olsa gerekti.Üzülsemde bazı şeylere, onun olması yetiyordu bu aşkın süreceğine, ne hüzün kalıyordu aklımda ne de bir yara... Vefasıda vardı hemde güzeldi hani kıskandıracak cinsten.Yakışıyordukda, eller öyle diyordu. Dualar ediyorduk her şeyden önce ayrılıklar kavgalar bizi en son bulsun diye.
Ama adı aşk değil miydi, çiğ süt emmişti işte o da insandı verdiğin değerle kaldı.Daha mutluluğun anlamını yeni anlamışken yoktu hiçbir bahanesi olmadan yok olmuştu. Bir dahada olmayacaktı, aradan 2 ay geçsede olmayacaktı. Sen onun ayaklarının altına sersende, tereddütsüz kalbini, gururunu bilmeyecekti kıymet. Değerini anlamayacaktı, gözyaşlarını bir daha silmeyecekti. Güzelliğiyle övünecek, seni bir hiç sayacaktı. Sense aynı yerde duracak, ellerin sevdasına imrenecektin. Sevda senin neyineydi be deli gönül neyine?

çok güzel kısaca beni hislerimi anlatmışsın gerçekten.bende böle düşünüyorum o heycan birbirimizi görmekteki çabamız,dokunuşlar,öpüşmeler,bütün duygular yerini alışkanlığa bırakıyo maleysef ve bu heycanı başka kişilerde ölümsüz kılmaya çalışıyo erkeklerin bi çoğu sense hayatını adıyosun hiç hesapsız bide bakıyosunki avuçlarının arasından yavaşça acı vere vere,hiç senin duygularını ,hislerini umursamadan yeni heycanını yaşıyor o sen yıkılmışsın bitmişsin kimin umurunda sense çocukların için evliliğin için dim dik ayakta kalmaya çalışıyosun ona rağmen onsuz sadece hayallerin kalıyo yanlızlığını ve acını paylaşan

X