Makyaj Ürünleri Sertifikali Dogal Makyaj Ve Kozmetik Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
4.712
5
43
Selam kizlar,

uzun zaman sonra yine sizinleyim.... Paylasmak istedigim konus ise, sertifikali dogal makyaj ve kozmetik ürünleri ile ilgili. Türkiye`yi bilmiyorum ama Almanya`da son zamanlarda dogal makyaj ürünleri gittikce cogalmaya basladi, yada benim dikkatimi cekmiyordu.
Alverde, LAvera, Welede, Dr. Hauschka vs vs bir sürü degisik dogal ürünler var. Bir süre öncesi kozmetik ürünlerinin arasinda yapilan testleri okudum ve inceledim. Inanilmasi güc, ama cogu büyük isimli ürünler, örnegin Loreal, Clinique, Dior, Shiseido, MAC vs cogu daha uygun fiyatlari olan ve dogal olan ürünlerden cok daha kötü sonuclar almis. Benim ögrenmek istedigim Türkiye`de de varmi sertifikali ürünler, ve kullanan varmi, memnunmusunuz? Ayni sekilde Almanya`ya yasayipta Dogal ürünler kullananlar hangi ürünleri kullaniyorsunuz ve memnunmusunuz?
Tabiki bende yazacam opuyorumnanaktan

canım ben deborah kullanıyorum dermokozmatik olduğunu söylediler bana buna güvenerek aldım, göz kalemi pudrası felan çok güzel..

aa öylemi, bak bunu bilmyiordum
güle güle kullan ozaman canim,
bende bunlari kullaniyorum

tonik, gül kokulu

)
göz cevresi icin krem (bu cok süper, kullandigimdan beri, göz alti morluklarim azaldi)

yüz temizleme köpügü (hassas ciltler icin)

yüz temizleme sütü, gül kokulu

buda baska bir tonik

yüz bakim yagi, gül kokulu

renkli nemlendirici

vücut kremi, cok süper, hem kokusu hemde hemen emiyor

far, rimel, ruj henüz kullanmadim ama kullanmayi düsünüyorum

alverde markasını ilk defa duydum tatlım, aktarlarda felanmı satılıyor bu?? bide ne dicem sana sanki rosense nin ürünlerine benzettim bunu gül esas alınmış..

Dr. Hauschka yi biliyorum ama biraz pahali...gerci unlu kozmetik urunlerinden daha pahali degil tabiki... hep niyetleniyorum denemeye ama kullanan birilerinden feedback almadan cesaret edemiyorum. keske kullanan birileri ciksa da Dr. Hauschka hakkinda bilgilendirse...

diger markalari burda hic gormedim. hicbir bilgim yok malesef...

Deborah organik değil yalnız,
Sertifikası yok kızlar.
Sadece içeriği daha bitkiseldir, o kadar...

alverde markasını ilk defa duydum tatlım, aktarlarda felanmı satılıyor bu?? bide ne dicem sana sanki rosense nin ürünlerine benzettim bunu gül esas alınmış..

yok tatlim aktar degil, sampuan, kozmetik ürünleri bakim ürünleri temizlik ürünleri satilan magazada satilyior burda Almanya`da, türkiye`de varmi bilmiyorum

valla Dr. Hauschka`yi bende cok merak ediyorum, herkes süper diyor ama bende denemek istiyorum, belki denerim :)

alverde ve deborah markaları nerde satılıyor arkadaşlar? biraz bilgi verir misiniz...

cnm dedigim gibi kozmetik ürünlri, temizlik ürünleri falan satan magazada satilyior

watson mağazalarında deborah satılıyor... tamamen doğal değil zaten belirttim ''dermokozmatik'' diye..

Deborah dermokozmetik değil benim de bildiğim kadarıyla ama ben rimelini kullanıyorum ve çok memnunum. Ayrıca dermokozemtik olarak lirene markasının nemlendiricisini ve vücut kremini kullanıyorum onlardan da memnunum.

Merhaba arkadaşlar öncelikle sertifikalı ve dogal ürünler kullanıcı olarak tavsiye edebileceğim ve çok memnun kaldıgı bir marka olarak Lavera kozmetik,cilt ürünleri müthiş ürünlerin hem dogal hem fiyatlarını bu kadar uygun olaması çok güzel ve ürünleri temın etmekte çok kolay oluyor.Aynı zamanda ürün çeşitliliğinin çok fazla olması her cilt tipine uygun ürün bulunması da ayrı bir ayrıcalık sunuyor.

Alverde, Burt's Bees ve Alterra'yı kullandım, sonuç benim açımdan hayal kırıklığı oldu. Açıkçası memnun kaldığım doğal ürünler sadece Yves Rocher ve Oriflame.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…