serephone ve kist oluşumu

teacher38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2011
12
0
merhaba arkadaşlar, bu ay ilk defa serephone kullandım, dr 13. günü gel bakalım dedi, bugün gittim ve kist oluştuğunu söyledi. 1-2 ay vereceksin dedi doğum kontrol hapı kullanarak.:KK43:
doğum kontrol hapı kullanmadan bu kist kaybolur mu? adet gecikmesi yapar mı?
deneyimli olan veya bu durumu yaşayan arkadaşlar varsa fikirlerini söylerlerse sevinirm. şimdiden teşekkürler.

cnm bende klomenden sonra kist olmuştu doktorum adetle beraber gider bekleyelim demişti ve 7 gün geçikmeli adet oldum ve kistte allahıma şükür gitti.ama bazı arkadaşların doğum kontrol hapı kullandığını bende duydum ama benim doktorum vermemişti:)

bende de seraphoneye baslamadan önce kist vardı dr bana k.dogum hapı önerdi ben istemedim ilkkez seraphoneye basladım kasım 18de adet oldum 4.gün kullandım şimdi aralık16.da adet olmam gerekirdi olmadım 14.de de b-hcg yaptrdım yanlız sonuc negatif hala reglimi olmadım acaba kist yüzündenmi anlamadım ama herzamanki adet sancımdan farklı sancılarım kasıklarıp oyulurcasına agrıyooo ve kuyruk sokumundan bele kadar giden bi agrı var ne oldu anlamdım En Büyük TÜRKİYE

cevap verdiğiniz için teşekkür ederim aakadaşlar. dr öyle deince müthiş moralim bozuldu, zaten aylardır bekliyorsun bebek için bir de doğum kontrol hapı verince insanın canı sıkılıyor, kist olunca adet gecikebiliyorumuş.Allah isteyen herkese bebek nasip eder inşallah.

X