Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri şerbetçi otu nasıl kullanılır?

melekkk__

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
1.391
222
38
Kizlar
öncelikle şunu söyleyeyim masaj sayesinde (bişi olmadığı için normal kremle yaptığım masaj bile ii geldi bana ben de devam etmeye karar verdım :))

zor buldum şerbetçi otu...
topik lere baktım ama çok farklı şeyler yazıyor kafam karıştı

şimdi elimde 1 paket şerbetçiotu var
vee nasıl kullanacağım...

kaynatayım da içeyim mi? yoksa kaynatıp suyuyla masaj mı yapayım ?

östrojen içeriyormuş masaj yaparsam bünye östrojeni almaz ki içmek lazım di mi ?
:bbo:
bi deee 2. sorum

bıde elma suyuyla masaj yapmak ii geliyormuş

elma suyu markette var mıdır yoksa kendım mı hazırlayayım evde bi sürü elma var ama nasıl elma suyu hazırlayacağım elmayı kesip kaynatıp soğuyunca elma suyu mu olacak nolur bu konuda da bilgisi olan yazsın

2 sorum için de bilgisi olanlardan yardım bekliyorum :gitme:

şimdiden tşkler cvplarınızı bekliyorum harekete geçeceğim cevaplarınıza göre

Son düzenleyen: Moderatör:

merhaba canım forumdaki göğüs büyütme ile ilgili konuları bir oku istersen eminim çok yardımı olur ben elma suyunu denedim ama devamını getiremediğim için bir faydasını göremedim :1no2: ben elmaları rondodan geçirip elde ettiğim pürenin suyunu elimle sıktım. hazır elma sularıda var ama bence kullanma katkı vardır onlarda kendin yap en iyisi bence... arkadaş doğru söylemiş kızlar denendi onaylandı başlıklı konuda şerbetçi otunu çok kullanan var bi bak oraya canım kolay gelsinnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan

cnm baktım konuya ama orda masaj yapmiş ve başka şeylerle kariştrip içmişler
bende başka kariştracak ot yok mafoldumben

ama ben bu şerbetçi otunu içmek istıorum fakatt tadıı ii diilll demin tadına baktımm :sinifsinif:

şekerle fln kariştrayım bari olmayacak böle lmaz:
elma suyu tarıfı için sağol cnm işte onu soruodumm sağolasınnnnnnn :)

hımmmm anladım tatlım sen şerbetçi otunun çayını diyosun yani onu normal bitki çayı gibi demliyosun. bardağın içine bir tutam şerbetçi otu koyup demle .. evet katılıyorum sana tadı iğrenç hakkaten ama yapçak bişi yok güzellik uğruna nelere katlanıyoruzzkaydirigubbakcemile2 ama bal yada dediğin gibi şekerlede tatlandırablirsin...
ya bu arada eğer onun tadına dayanamıyorsan sana alternatif bak ben adaçayı ve rezene çayını karıştırıp demliyorum hem tadı çok kötü değil hemde göğüs büyütücü etkisi forumdaki kızlar tarafından onaylanmış çaylar.... veee mersin yağı ilede masaj yapıyorum gerçekten etkisi var dolgunlaştırıyor 10 gün oldu uygulamaya başlıyalı sonuçtan memnunumalkisalkisalkis bu arada hurma yemeyi ve spor yapmayıda ihmal etmiyorum tabiiiyerimseniben kolay gelsinnn tatlımmmopuyorumnanaktan etkisini tezzzzzzzz vakitte görürsün inş.......

Şerbetçi otunu bulamadım kızlar ama aramaya devam edeceğim .
Jelibon ben adaçayı kullanıyordum faydasınıda dolgunlaşma olarak görüyorum :)
bu gün rezenede aldırdım fakat günde bir kupa içmek istiyorum 2 sini birbirine karıştırıp mı demleyeceğim?
Adaçayı+ rezene çayı karışımı nedense daha iyi etki edecekmiş gibi görünüyor sadece adaçayı kullanmaktansa,
Günde 2 hurmanızı unutmayın masajda yapıyorum ve bugün kara üzüm çekirdeğinede başlıyorum inş gelişmeleri paylaşacağım topiclerde...

Son düzenleme:

oki toki cano :) içmeye başlıyorum bu gece şekerle kariştırırım :)
adaçayı rezene beraber içiorum onları evet tadı da fena olmuyor şeker de katınca...

hurma yemıorum ama spora devam edelim :)

sonucu yazarsın cano değişim oldukça

Nazenn evet cnm ikisini kariştir rezene adaçayını öyle iç kupa kupa

başaracaguzzz opuyorumnanaktan

Melek 2 çayı karıştırdımda tadından nefret ettim rezene'nin üstelik ben şekersiz içiyorum birde
Neyse ki rezene çayının selülitlere iyi gelme özelliğide var bir taşla iki kuş yani
devam edeceğiz artık yılmadan...

evet canım ben ikisinide karıştırıp demliyorum valla tadıda fena diil 2 dal adaçayı,bi çay kaşığıda rezene koy suyunuda koy demle:))) valla iyiki söyledin az kalsın hurma yemeyi unutuodum yaaa:))

Melek evet tatlım başarıcaz inş. yaaa sabrın sonu selametmiş:içelim: Ayyyyy yeterki bi gelişme olsun paylaşmam mı hic

Son düzenleyen: Moderatör:

kıs şeker de katsanaa kaydirigubbakcemile3
içim ot oldu yeah hihoyyyt

jelibon senın de ii haberlerini beklıorummm alkisalkisalkis

kıslarr bakın bişiy önericem internetten araştırdım anason yağı die bi yağ faydalarında şu yazıyodu:yaşlı kadınlarda sarkmayı önler göğüslerin dik durmasını ve büyümesini sağlarmış ve anne sütünü artırırmış daha yeni baktım ben almayı düşünüyorum anne sütünü artırdığından bana mantıklı geldi...ve rezene çayıda çok faydalı eskiden kadınlar emzirirken sütleri artsın die rezene çayı içerlermiş sütü artırdığından gögüslerede faydası var..benim bi arkadaş rezene yağını kullandı bi süre ve büyümüş dolgunlaşmış resmen....tam gaz yola devam..:1rolleyes:

şu şerbetçi otunu izmirde bulabilen var mııı ne zamandır arıyrum bi türlü bulmadım ya hep yok diyorlar.

Ben dün anneme aldırdım balçovada var pekerpekmez haberın olsun (bu arada sıteyede yeni üye oldum çok karışık yanlış yere bişiler yazıyorsam kusura bakmayın :)):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…