Makyaj Ürünleri Sephora makyaj paleti

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

reses

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
290
11
selamlar...

sephora'nın makyaj paletini kullanan beğenenler var mı.. ya da başka bir markanın paletini tavsiye eder misiniz?

ben yeni aldım far allık ve rujdan oluşan güzel bir palet.. farlarından ve allığındanda gayet memnunumm

110 tl olan paletimi diosun

fiyatını bilmiyorum ama 2 çeşidi varmış galiba.. sephora'nın mineralli pudrası ve allığını kullanıyorum zaten ve çok ta memnunum, paleti yoktu sorduğumda, şimdi gelmiş ama diğer ürünlerini hiç kullanmadım o nedenle sordum farları, rujlarından memnun musunuz diye.. tek tek almaktansa palet almak daha mantıklı benim için.

benim dediğim palet 100 küsür renk far ve ruj var pudra allık falan var.Yeni yıl paletindede 149 ar renk ver satışa çıktılar ilkinin fiyatı 110 lira ikincisi sanırım 150 falandı

selamlar...

sephora'nın makyaj paletini kullanan beğenenler var mı.. ya da başka bir markanın paletini tavsiye eder misiniz?
Canım ben makyaj paleti değil de yılbaşı için çıkan özel seriden far paletini almıştım içinde çok çok fazla renk seçeneği mevcuttu. Çok memnunum hatta onu aldıktan sonra elim diğer farlara gitmez oldu :)

yılbaşında çıkan 150 liralık paleti ben de çok istedim. burada mağazası olmadığı için erkek arkadaşımın annesi ankaradan aldı sanırım çeyizimle gelecek :s kullanmak için sabırsızlanıyorum renkleri çok güzel bence tercih edebilirsin sephora paletleri..

X