Seni yendim EGZAMA :))

smysmy1

Ay ben gülerim
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2015
141
138
Herkese merhaba, 2015 yılında bu foruma üye olmuşum daha sonra hiç girmemiştim ama herkes gibi arada biseyler araştırırken ugruyordum bi çok bilgi edindim burdan. Benim gibi egzama sıkıntısı çekenler mutlaka vardır diye 1 insana bile faydam olsa ne mutlu mantığıyla bu konuyu açıyorum. Parmaklarımda sulu yaralı , kesikli egzamalar vardı deli gibi kaşınıyordu hayat kalitemi çok kötü etkilemişti. İnsanlardan elimi saklıyordum resmen. Acısı kasıntısı da cabası… sayısız kortizonlu ilaç denedim, çok övülen dut kuru bile anlık iyi geliyordu ertesi gün basa sarıyorduk. Tabiki kullanılan kimyasallara ve yediklerimize de dikkat etmemiz gerekir ama öyle bisey var ki bana çok iyi geldi; ZEYTİNYAĞINDA KUDRET NARI sürdüm ! bunu bana seneler önce biri vermişti oğlumun pisikleri için, her derde deva vs demişti. Geçen hafta artık acıdan parmaklarımı açamaz hale gelince aklıma kudret narı sürmek geldi ve inanılmaz bir şekilde 1 günde kuruttu 2. Günde bitmeye yakın bi halde geldi.. alerjen bisey mi bilmiyorum ama temin ederseniz lütfen alerjinizin olup olmadigina emin olun. İki günde gösterdiği etkiyi bu zamana kadarki kullandığım hiç bir ilaçta görmedim ben. Umarım 1 kişiye bile faydam dokunur.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun..sürüp kapattiniz mi? Kullanimi nasildi?

Kudret narını zeytinyagina mi koymuşlar nasıl bir şey anlayamadım zeytinyağına kantaron konuyor öyle bir şey mi oluyor açıklar mısınız biraz nasıl bir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…