Sen yeterki sev KISMETSE OLUR !

gelişmeleri okudum..
bugün boğaçhanin annesi gelcekmiş..
melisi onayliycakmişş..
sorasi gözdede boğaçhana yönlendircekmiş...
dani cansel melis barişcakmişş...
cuma günü ise nur ve murat birinci olcakmiş ödül yemegi iptal olucakmişş..
o gün eserin doğum günüymüşş...
..vs vs. youtubede kısmetse olur da gördüm bunlari.:)
sanirim geçen hafta hazirlayip bu haftayı geçen haftadakini gösteriyorlar...
kurgu olduğunu belli oluyor ee senanistler hazirlamiş herade

almadimi hepte erkekler aliyor. Helle Cansel falan pek bisi yapmiyor Niye hep bir taraf yapmak zorunda yaw
napcak parasi gitmesin diye yapmıyolarr..:)
erkeklerden en iyisi murat galiba çok dürüst efendi birisi.. mehtapla çok yakışıyorlar.. duyguyla olsun istemişim başlarda sorasi olmadi duygu 2 kere elendi gitti:) bi daha gelmez..:)

Melisi onaylayan bir anne ha Bu hafta Gözde gidicekmis. Bogachan tatli cocuk aslinda harcanmasa bari

yeni giren hazal gelcekmiş eski elenen degilmiş oda sarışınmişş...
emreye yürüycekmişş:) Gözde elencekmişş.. mehtap semihin adini yazcakmiş öle olunca nur ağlıycakmişşşş mişşş :) ay çok merak ettim

evet yeni bir kiz gelicekmis 20 yasinda :) Bilmem bende buna uyuz oluyorum hep yeniler gidiyor cok sacma. Ayca kolay kolay gidecekmis gibi durmuyor.
gitmiyo ya bende gitsin diyorum ayça fanlari elenmesin diyolarmişş. tövbe yaraabbim kadinda ne buuluyor. orda damat adaylar boşta. tankutun yok meselaa...
erdemin de yok....
mehtap-murat
cansel- eser
nur- semih
ceyda -adnan
melis boğaçhan.
digerler boştaa:)

Evet gitsin su bostakiler Emre var :)

Hic sevmiyorum o cucugu ben ya cok kendini begenmis. Totosunu kaldirdi Ayca

emre yakışıklıyım diye kendini begeniyor benimde hoşuma giderdi baktim ki adamin burnu havada k gelen kızlar direk emreye yönlendiriyorlar:) ne ariyo emrede bilmem. en son gözdeyle kavga etti başlamadan bitti. eledi kızı bide:)
bu duruma en çok ayça sevinsede ayça uğraşsada boşş.. adam inat yapıyo yüz de vermiyor :)
yahu boştaki erkekler var ona yönlendirsin demi mesela erdem de boşta yakışıklı biri neresini beğenmiyo bilmem. adam gibi çocuk yok orda yaw..
ben en çok murati beğeniyorum dürüst beyefendi oturakli bir adam mehtaba tam uygun:)
ya bi de bişey sorcam ceydanin saçlari neden çabuk uzuyor nabiyo ne ara çok uzadi ya

emre yakışıklıyım diye kendini begeniyor benimde hoşuma giderdi baktim ki adamin burnu havada k gelen kızlar direk emreye yönlendiriyorlar:) ne ariyo emrede bilmem. en son gözdeyle kavga etti başlamadan bitti. eledi kızı bide:)
bu duruma en çok ayça sevinsede ayça uğraşsada boşş.. adam inat yapıyo yüz de vermiyor :)
yahu boştaki erkekler var ona yönlendirsin demi mesela erdem de boşta yakışıklı biri neresini beğenmiyo bilmem. adam gibi çocuk yok orda yaw..
ben en çok murati beğeniyorum dürüst beyefendi oturakli bir adam mehtaba tam uygun:)
ya bi de bişey sorcam ceydanin saçlari neden çabuk uzuyor nabiyo ne ara çok uzadi ya

Aynen ya nasil uyuz oluyorum Emreye kendini begenmis. Mehtap-Murat ciftini bende begeniyorum. Ben Erdem ve Nur olursa güzel olur diye düsünmüstüm aslinda. Dani ve Tankut ise cok komik duruma düsüyorlar aslinda

Merhabaa kizlarr Emre sonunda bir kizla yola girdigini acikladi yeni gelin adayi Hazal Atabek Zaten Emrenin eski manitasi ☺

Merhabaa kizlarr Emre sonunda bir kizla yola girdigini acikladi yeni gelin adayi Hazal Atabek Zaten Emrenin eski manitasi ☺
evet iyiki geldin dedi hazala.
şimarık biri pek de sevdim
hazal emreye çorba yaptıydı ayça çorbayi bi kavanoz şeker koyduu hazal almadi gitti erkekler evinde çorba yaptı.
pazar günü elemelerinde. semih-ayça birinci olcakmiş galiba..
Boğaçhan elencekmiş...
yerine bedirhan denen çocuk gelcekmiş.. (hande soralin kardeşi olmasin )

Emreyi ben önceden beğenirdim şimdi begenmiyom artık.. adam maçoluk yapmaya başladi:) serhan gittiğinde maço kim olucak sölentiler arasindaydi:)
boğaçhan maçoluk yapıyordu maço neymiş la kızlar maço mu seviyo acabaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…