Sen yeterki sev KISMETSE OLUR !

Ya bu semih cok yakisikli degilmi bayildim rssmen
Bi de eser evlenmeye meyilli ciftleri ayirmaya falan calisiyor alttan alttan Semihe tum kizlarin ici gitti resmen ama melisin durumunada dusmek istemiyorlar..

Ya bu semih cok yakisikli degilmi bayildim rssmen
Bi de eser evlenmeye meyilli ciftleri ayirmaya falan calisiyor alttan alttan Semihe tum kizlarin ici gitti resmen ama melisin durumunada dusmek istemiyorlar..
gelişmeleri merak ediyorum bayadir izlemiyorum. melisi hiç sevmem erdemden ayrıldı semihe göz dikti şimdilerde herade internetten bakiyrum bazen...
kim gitti ya bu hafta yaa_
emre ayçayla arkadaş olmak istemesi çok berbat oldu ayça aşka dönüştürmeye kararli da ben aşka dönmesin of ayçayi koruma altına almişlar gicik oldum

Ya ayiptir soylemesi ama ben aycanin hareketlerini cok abazan buluyorum butun erkekleri sarilip opuyor ne gerek varsa gitmesini cok istiyordum ama gurkan gitmis neyse onada uyuzdum zaten o da olur

Ya ayiptir soylemesi ama ben aycanin hareketlerini cok abazan buluyorum butun erkekleri sarilip opuyor ne gerek varsa gitmesini cok istiyordum ama gurkan gitmis neyse onada uyuzdum zaten o da olur
gürkani benimde hoşuma gitmezdi gitmesi iyi oldu gözde son anda kurtardi ayça içinden dua etmiş. internetten baktim emreye yakınlaşmaya çalışıyormuş gözde.. o gitsin demiş ayçada.. fakat 10 binlik öüdülü ayça kazaninca külkedisine döndü
eseri de sevmiyordu ortalığı karıştırıyo diye.. onun olsun demişti olsaydi gözde elencekmişti. :)
sinsirella nabiyo acaba

Normalde böyle programlari hic sevmem ama acayip kafa dagitiyor. Ama iceride niye birtane normal bir kiz yok hepsi cazgir. Melis ve Dani acayip itici buluyorum. Eserden ben pek hoslanmadim samimi degil. Ben Cansel ve Eser iliskisinde pek bir gelecek göremedim muhtemelen yürümez. Evdeki tek normal iliski Ceyda ve Adnan iliskisi cokda tatlilar. Emreyede gicik olmaya basladim nedense sürekli kendini bir Überkarakter olarak göstermeye calisiyor sanki. Anladik tamam harika birisin! Bence Nur ve Erdem olmali kesinlikle.

çok merak ediyorum bakiyorum melis için bişeyler yapmışlar:)
hiç sevmiyorum sinirella onun adı
emre ayçayla yakınlaşsin istemiyorum..
ayçaya varya dövesim geldi.
bu hafta kim elencekmiş gelişme varmi???

çok merak ediyorum bakiyorum melis için bişeyler yapmışlar:)
hiç sevmiyorum sinirella onun adı
emre ayçayla yakınlaşsin istemiyorum..
ayçaya varya dövesim geldi.
bu hafta kim elencekmiş gelişme varmi???

sinsirella mesli mi oluyor? Cok itici bir kiz cikarsinlar artik sunu. Emre türkürdügünü yalamaz ama baska kizada yakinlasmaz bence cok donuk biri ya :/

Kesin yenilerden cikacak yine

sinsirella mesli mi oluyor? Cok itici bir kiz cikarsinlar artik sunu. Emre türkürdügünü yalamaz ama baska kizada yakinlasmaz bence cok donuk biri ya :/

Kesin yenilerden cikacak yine
yeni kız çiksada fazla etmez bunu izleyen erkeklerde var ki soğuttular insanlari...
melisi kimse istemiyo beğenmiyolar.
semihin annesinden veto yemiş..:) istenmeyen gelin olup çikti..
erdemin annesi de hiç istemiyordu.
ben erdemin annesini 2014 miss turkey 3.sü aybüke pusatin yaşılık haline benzetiyorum
bende diyorum ki Aybüke pusat kısmetse olura katılsaydi erdemle ilişki yaşarmiydi.. ne hayal ettim

ahaha Melis gercek olamayacak kadar itici, saygisiz ve terbiyesiz ya. Gecen agliyodu biktim bu annelerden diye

Adam gibi bir ask yok be su evde.

melis ana kuzusu olmayacak yani evliliğini karıştırmayacak bir erkek ariyor. kendisini savuncak. böle biri istiyor mesela erdemin melisi savunduğu melisin hayli hoşuna gitmişti.
kaynana olmasin demek istiyo.
kızın psikolojisi bozuldu ben farkettim.
melis gitse evdekiler normale dönemez orda sinsirella var yani daniella

evet daniellayida itici buluyorum. Ya Melis bilmiyorum cok gecimsiz. Bagiriyor, cagiriyor. Parasi var gitsin psikologa. Kizin burnu havada. Kayinvalide adayi bosuna istememezlik yapmiyorki. Bilemedim.

hadi ya bence bu adam evlenmek falan istemiyor niye o evde herkezi yerden yere vurdum :)
belliydi evlenmek istemediği..:)
duygu tankuttan fena elektirik almişti dengesizin tekiydi oda gitti:)
daniella tankut 3 günlük aşk yaşadı bitti.. daniella gürkan gelince vazgeçti tankuttan böle bişey olmuştu arkadaşarda sölemişti.. tankutu birakti bi gün seni de birakir.... oldu bile.. erkekler daniellaya güvenemiyor kızda köşe bucak adam ariyor:).
melis şimdi ceydayla uğraşiyor adnana göz dikti şimdi..:)
fragmanda gördüm youtubede.. bilmiyorum.
adnan ceydayla ayrılcaktı yorumlarini okudum şaka yapacaklar dedi..
melis diyo ki adnana.. Ceyda seni sevmiyoo...
erdem gitti şimdi semih onu da kaybetti adnana kaldi.bakalım ne olcak.. hiç izlemiyorum youtubeden bakiyorum bazi şeyleri...

Ay Melis´le Daniyi hic sevmiyorum ben ya acayip gicigim. Adnan´la Ceyda orada benim en begendigim cift rahat biraksinlar. Yeni gelenide begenmedi Melis ay seni kim begensin.

ben netten baktim .
mehtap ayçaya agir söz sölemiş valla iyi hak etti yani ayçada bu sözleri onaylamiş:)
melis ve ayça gitsin istiyorum gitmezler..
yeni gelen çocuk elenmiş selçuk mu ne.. oda nur için geldi fakat umduğu gibi olmadi.
bide cansel danielayi eser gelince yalniz birakmiş.. dost mu sandın dani:) orda hiç bi arkadaş dost degil be ...
gerçek arkadaş dediği insan herşeyle destegini verir...o nerde..
dokunmazlığı mehtap kazanmiş ama çok da iyi oldu kadin herşeyi açik dile getiriyor başta sevmesem de şimdi ona bişey demem :)
Bakalım nolucak. boğaçhan kim ya:) adi gibi boğar herkese merak ettim

Mehtabi bende sevmiyordum ama dopra kadin iyi yapiyor vallahi. Ne demis ki Aycaya.
Ben Melis ve Daninin gitmesini istiyorum hep yeni gelen insanlari gönderiyorlar s1k1ci hep ayni kavgaci insanlar. Birde ben Emre ve Esere acayip gicik olmaya basladim. Sinir bozucular

mehtp ayçaya. seni bi o..... feln demiş. ayçada onayliyor. uzatmadi hemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…