Sen yeterki sev KISMETSE OLUR !

Hanimlar instagram hesabinda programla ilgili yeni gelismeler varsa yazar misiniz?
Ayca cok yuzsuz bi kadin ne kadar itici!
Ne yuzle hala programa katiliyor anlamis degilim.
Bide genc kizlar bunun fani oluyor. Ilkokul mezunu, her yeri sacma sapan dovmeli, o kadar hakarete ragmen erkegin pacasina yapisan kadini ne diye ornek alirlar anlamam.
Bende onun neden geri döndüğü anlamiş degilim. boşuna döndü haftasonu yine elencek gibi.. yeni yüzlere ihtiyacim var. ceyda serhana taktığı için adnana yüz vermiyo. bakalım ne olcak ben netten bakıyorum gelişmelere..

Bende onun neden geri döndüğü anlamiş degilim. boşuna döndü haftasonu yine elencek gibi.. yeni yüzlere ihtiyacim var. ceyda serhana taktığı için adnana yüz vermiyo. bakalım ne olcak ben netten bakıyorum gelişmelere..
Ben suan izliyorum yine ayni basit hareketler gevsek konusmalar bi kadin bu kadar mi avam olur insallah bi daha birinci olmaz tezelden gider.
Burda kimse evlenmez gibi geliyor bana.

Ben suan izliyorum yine ayni basit hareketler gevsek konusmalar bi kadin bu kadar mi avam olur insallah bi daha birinci olmaz tezelden gider.
Burda kimse evlenmez gibi geliyor bana.
ordakilerin hepsi ünlü olma peşinde.. yani evlenmeye gelmemiş ayçada ünlü olma derdindeydi.. emreyle yalan dolan aşk yaşayıp aldatmaca derken ayrıldı zaten emreye layık biri degildi. hiç gelmeseydi iyiydi. mehtap daha hoşuma gidiyo çünkü doğrulari sölüyor.

çok merak ediyorum emre için nurla taqrtişma varmi ayçada:)
Bi yerde okumustum bu hafta eve guzel bir kadin yarismaci dahil olacakmis. Emre ile onun arasinda bir seyler yasanacakmis.
Erdemle melis ayrilacak Erdem Nurla yakinlasacakmis.
Bu bilgiler dogru mu degil mi eleme gunu ogreniriz.

Bi yerde okumustum bu hafta eve guzel bir kadin yarismaci dahil olacakmis. Emre ile onun arasinda bir seyler yasanacakmis.
Erdemle melis ayrilacak Erdem Nurla yakinlasacakmis.
Bu bilgiler dogru mu degil mi eleme gunu ogreniriz.
Erdem nurla yakınlaşmasin bence nur boşanmiş ayrılmış biri. bölece melis yine ayırır onlari valla.. canselle erdemi ayırdığı gibi

Erdem nurla yakınlaşmasin bence nur boşanmiş ayrılmış biri. bölece melis yine ayırır onlari valla.. canselle erdemi ayırdığı gibi
Ben Melisin Erdemi sevdigini hic sanmiyorum. Birde farkindaysaniz herkes cift olunca program heyecanini kaybetti bu nedenle yeni olaylar eklemeliler bu nedenle Erdem ve Nuru yakinlastiracaklar diye dusunuyorum.
Nur bosanmis fakat Erdemde onunla evlenmeyecek nede olsa o yuzden mesele olmaz.

Ben Melisin Erdemi sevdigini hic sanmiyorum. Birde farkindaysaniz herkes cift olunca program heyecanini kaybetti bu nedenle yeni olaylar eklemeliler bu nedenle Erdem ve Nuru yakinlastiracaklar diye dusunuyorum.
Nur bosanmis fakat Erdemde onunla evlenmeyecek nede olsa o yuzden mesele olmaz.
bende sanmiyorum melis erdemi o evde kalmak için kullaniyor. sinirli agresif yapılari var. kavga ederek insanlar onu sevmiyor. hiç biri evlenmez amaçlari ünlü olma peşinde..

maalesef ayça geri geldi.. geldi fakat damatlar evinde soğuk rüzharlar esti.. bu kadinin ne işi var dercesineyle..
emrenin yüzü surat asıktı... Eser de donakaldı ölecee.. yorumları okudum ne olduu eseeerr dediler:)
kimse istemedi onu gelmesini. sasirdi..
mehtap sasirakaldi.. bazılari sevinsede..
ben bile sevinmedim ayçacilar sevvinmiştir herade..
fatma elendi.. serhanda fatmanin peşinden gitti oda elendi.. bi erkek daha geldi onu bilmiyorum.
daniyle emre ayni yaştalar ikiside 23 yaşinda.

hadi ya ben Daniyi yirmilerin sonunda saniyordum :)

büyük duruyor demi:) bende öle sandim 23 diyo yani 92 doğumlu
oda evlenmiş ayrılmış.

evet büyük duruyor. Ay o da mi evlenmis, ayrilmis, ben 28 olucam hayla bekarim hayla bekar :KK70:. Biraz gecimsiz gibi ama ya.

melisle erdem ayrılmışlar galibaa gelişmeler ne olduu sizden bekliyorumm:)))

evet netten izledim ben dövme yüzünden. Zaten Melis´le zor ya. Ben böyle bagiran cagiran tabiri caize cazgir bir kiz görmedim. Cokta yapmacik zaten.

evet büyük duruyor. Ay o da mi evlenmis, ayrilmis, ben 28 olucam hayla bekarim hayla bekar :KK70:. Biraz gecimsiz gibi ama ya.

evet netten izledim ben dövme yüzünden. Zaten Melis´le zor ya. Ben böyle bagiran cagiran tabiri caize cazgir bir kiz görmedim. Cokta yapmacik zaten.
Zaten erdem melisi hiç bi zaman hak etmedi. annesi de istemiyordu melisi kes artı diyinceee:)yeniden araya gelmesin
sende katıl kısmetse olur favori damat ayinla yakınlaş:)

ayça ne oldu bilmiyorum emreyle yakınlaşti miki?? gürkanla yakınlaşcakti galibaa:)

Onu bende bilmiyorum ama Emre´yi geri kazanmakla ugrasiyor sanirim.

Zaten erdem melisi hiç bi zaman hak etmedi. annesi de istemiyordu melisi kes artı diyinceee:)yeniden araya gelmesin
sende katıl kısmetse olur favori damat ayinla yakınlaş:)

Ben olsam bende istemem yani :) Haha benim sevgülüm var vurur sonra beni :KK70:

Erdem Nur´la yakinlasacakmis. Eve yeni bir gelin adayi gelicekmis. Emrede bu kizla yakinlasacakmis.

Flaş flaş flaş:)
Ayça nur ve emrenin yemeğini bastii ne hatlar karisiyon ayça!! Emreyi iyice soguttun sevgimi kiskanc mi zaten çoktan kaybettim emreyi hala ugrasiyo yaaa.
Aycaya gicik oldum biree

X