Sen yeterki sev KISMETSE OLUR !

Eser cok yakisikli cansel esere gore cirkin bence agiz yspisi falan ben sevmiyorum

Bide ayca gelmesin lutfen koca kadin utanmiyorda emreye sulaniyor
Emreyle dani cok tatli olur bence

Format geregi dani fatmanin uzerine gidiyor iyide yapiyor o kiz ayni serhan gibi cok samimiyetsiz ve itici

Favorim Adnan ama ceydayla degil
Uhh bu kadar.:))

O program çok yapmacık gelmıyormu yaaa :)
Benı gülme tutuyor onları ızlerken resmen samanyolu oyunculuğu :KK70:
İse basladim izlemedim:) ne oldu acaba.. Melisim kavgalari hircinlasmasi felan erdemi canselden calmasi. Cansel erdemi pes edip eserle olması.. Aycanin emreyi aldatmasi.. Mehtapin duygu murat arasini bozup murati calmasi (ercanla olsa daha didislesirdi:) paylasilmayan adam serhani son anda kizlar vazgeçer hepsi.. Yalniz kalinca eski nisanlisini getirir eve:) tankut bütün kizlarin paylasilmazdi.. Fakat ne olduysa bilmiyorum duygu tankuttan tam elektriği aliyorum cesede Tankut alamadi herade.. Basta favorim emreydi.. Simdi aradan ciktim :)) izleyemiyorum:)

İse basladim izlemedim:) ne oldu acaba.. Melisim kavgalari hircinlasmasi felan erdemi canselden calmasi. Cansel erdemi pes edip eserle olması.. Aycanin emreyi aldatmasi.. Mehtapin duygu murat arasini bozup murati calmasi (ercanla olsa daha didislesirdi:) paylasilmayan adam serhani son anda kizlar vazgeçer hepsi.. Yalniz kalinca eski nisanlisini getirir eve:) tankut bütün kizlarin paylasilmazdi.. Fakat ne olduysa bilmiyorum duygu tankuttan tam elektriği aliyorum cesede Tankut alamadi herade.. Basta favorim emreydi.. Simdi aradan ciktim :)) izleyemiyorum:)
Ben hiç izlemedım geçen oyle bı 5 dk baktım saçma geldi

Melis sen nebicim insansin yaa herkeze yapisiyi kiz yaaa fatmaya etmediklerini birakmadilar daniellanin icindeki canavar cikti fatmayi kiskanma krizlerinde suan serhani seviyo cunki

Melis sen nebicim insansin yaa herkeze yapisiyi kiz yaaa fatmaya etmediklerini birakmadilar daniellanin icindeki canavar cikti fatmayi kiskanma krizlerinde suan serhani seviyo cunki
melis fena biri hiç sevmedim kızı. erdemi çok çektircek şimdiden belli erdem vazgeçemiyo kızdan. biliyo onun huyunu da.. nerdeeee..
ama orda gerçek aşkı yaşamiyoo Fatma ve serhan gerçekten yaşamiş aşklaridir.

melis fena biri hiç sevmedim kızı. erdemi çok çektircek şimdiden belli erdem vazgeçemiyo kızdan. biliyo onun huyunu da.. nerdeeee..
ama orda gerçek aşkı yaşamiyoo Fatma ve serhan gerçekten yaşamiş aşklaridir.
Valla erdem bu kizin nesini begeniui anlamiyorim guzellik desen yok huy desen yok vallahi uyuz oluyorum ben bu kiza yaa evet fatma ve serhan aski cok gercek eser ve cansel askina inaniiuirmusun sen ben inaniyorun galiba

ayca gitti super olduuuuu:KK9:
cansel ve eserin bakislari cok etkileyici .sevindim devam etsinler:KK9:

ayca gitti super olduuuuu:KK9:
cansel ve eserin bakislari cok etkileyici .sevindim devam etsinler:KK9:
maalesef ayça geri geldi.. geldi fakat damatlar evinde soğuk rüzharlar esti.. bu kadinin ne işi var dercesineyle..
emrenin yüzü surat asıktı... Eser de donakaldı ölecee.. yorumları okudum ne olduu eseeerr dediler:)
kimse istemedi onu gelmesini. sasirdi..
mehtap sasirakaldi.. bazılari sevinsede..
ben bile sevinmedim ayçacilar sevvinmiştir herade..
fatma elendi.. serhanda fatmanin peşinden gitti oda elendi.. bi erkek daha geldi onu bilmiyorum.
daniyle emre ayni yaştalar ikiside 23 yaşinda.

maalesef ayça geri geldi.. geldi fakat damatlar evinde soğuk rüzharlar esti.. bu kadinin ne işi var dercesineyle..
emrenin yüzü surat asıktı... Eser de donakaldı ölecee.. yorumları okudum ne olduu eseeerr dediler:)
kimse istemedi onu gelmesini. sasirdi..
mehtap sasirakaldi.. bazılari sevinsede..
ben bile sevinmedim ayçacilar sevvinmiştir herade..
fatma elendi.. serhanda fatmanin peşinden gitti oda elendi.. bi erkek daha geldi onu bilmiyorum.
daniyle emre ayni yaştalar ikiside 23 yaşinda.

Kızlar evinden kim gitti ki.

Hanimlar instagram hesabinda programla ilgili yeni gelismeler varsa yazar misiniz?
Ayca cok yuzsuz bi kadin ne kadar itici!
Ne yuzle hala programa katiliyor anlamis degilim.
Bide genc kizlar bunun fani oluyor. Ilkokul mezunu, her yeri sacma sapan dovmeli, o kadar hakarete ragmen erkegin pacasina yapisan kadini ne diye ornek alirlar anlamam.

Ya bide neden yeni adaylar gelmiyor ben degisik yuzler gormek istiyorum.
Ayrica Adnan'in evde kalmak icin Ceyda'yla iliskisi var gibi gostermesini yakistiramadim.

Hanimlar instagram hesabinda programla ilgili yeni gelismeler varsa yazar misiniz?
Ayca cok yuzsuz bi kadin ne kadar itici!
Ne yuzle hala programa katiliyor anlamis degilim.
Bide genc kizlar bunun fani oluyor. Ilkokul mezunu, her yeri sacma sapan dovmeli, o kadar hakarete ragmen erkegin pacasina yapisan kadini ne diye ornek alirlar anlamam.
B

X