Sen yeterki sev KISMETSE OLUR !

nerden biliyorsunuz bunları? şok oldum

Evet ben de az önce okudum instagramda kismetse olur gercekler diye bir profil açılmış hepsinin birbirleriyle fotografi var ben dumur

Evet bende araştırma yaptim netten mehtapin bi kizi varmis 30 yasinda. Küçük evlenmiş sora bosanmis. Çok sinirli biri olduğu belli oluyor. Oradaki kimse kiz olan kiz değil ben öyle düşünüyorum.
Evlenmeye gelmemiş şöhret peşinde hepsi.. her hafta para geliyor 10 bin odul kazaniyor.
Bi anda evlenir _1-2 ayda bosanir...
Ayça ve emre favorimdir taa ki netten araştırma yapana kadar..
Bide ayça evliymis. O nisanlisi denen biriylemis. Bu sene 31 temmuzda nikah salonda giderken gelinlik fotolari vardi nette.. 5 sene önce bosanmismis yalan bunlar be. Nisanlisyla evli olduğu düşünüyorum bi ay kalmis hemen programa katilmiş şöhret pesindeymis ayça.....
Emre ve serhan daha önce arkadaş mis ve ikisinde mankenmis..basta bende böle kaldim ama..
İşde gerçekler cikti netten
Ceyda bu tarz benim programa katilmiş ve evlenme programdan teklif almis kendi katilmamis..
Hepsi unlu olmak için katiliypr evlenmeye değil.
İzliyorum ama puhh yalancisin demekten kendimi alamiyorum ya

Dizi niyetine izliyorum ben hic kacirmiorum
ayça gitti gitmesine iyi oldu bence.. işe başladim ama çok merak ediyorum yaaaa
duygu elendi cts günleri izledim.
ceyda ve adnan geri döndü..
serhanin eski nişanlisi girdi..:)
acaba serhanla fatma aşkı yeniden dogdu mu?
Şu Nura pek kanim isinmadi Emre için geldi fakat...
mehtapı sevmezdim o sinir kupunu artık baylıyorum:)
melis ve erdem yakışmıyor orda dedi ki dani ile emreyle çok yakıştırıyorum diyo... nahh
cansel ve eser olsun en güzel aşkları onlar <3

Onlarda ayak ustu sevisecek gibiler bu abazan halleri cok itici bence
Hele o gurkanin moron halleri beni uyuz ediyor

Aycanin ne videolari cikti zaten hic isinamamistim ona prensip olarak herkesin sevdigi kisileri pek sevmem ben
O Dani denen sinsirella Fatmayla cok ugeasiyor surekli Serhani kotuluyor emir kipleriyle konusuyor falan parmak sallamalar vs vs Melisle bir oluyir kizin ustune gidiyor. Ama Serhan, Fatmam Hayatim Gurban olurum diyor baska bisey demiyor. Onceki Serhan olsa sinirinden kudururdu Fatma kiz sakinlestiriyor adami
Nur bugun itiraf etcek evlenip ayrildigini zaten Emre dun kiza hissizlestim ben dedi yani sana bisey hissetmiyorum henuz demek istedi.
Zaten kizda oyle bir soguk ki ates olsa buz olur karsisinda
Eser Cansele evlenme teklif etti dunku bolumde tabi ki Cansel kabul etti. Etmeuip napsin Amerikan pasarportu ugruna evlenilirde 5 cocuk hayalindende vazgecilir

daniyi oldum olasi hiç sevmedim sinsi bir kadin yahu ordaki hepsi evlenip ayrılmış.. Nuru pek içim isinmadi gül gibi Emreye dul kadin düşüyor valla ha
Serhan ordaki, kızları beğenmedi beğenmedi Fatma geldi haydi eyvallah
cansel eserle evlensin bari amerikada yaşama hayalleri onun olsun
burçak ne oldu bilmiyorum gürkan Burçaga takmişti bu ara. Burçak istememişti.

Onlarda ayak ustu sevisecek gibiler bu abazan halleri cok itici bence
Hele o gurkanin moron halleri beni uyuz ediyor
Aynen hele Eserin kiza bakarken dudak isirmasi falan
Dani surekli azarliyor Gurkani hic sahip degil iliskisine Burcakta tankutla gorusuyor ama bu hafta elencekmis galiba Burcak yerine Ayca gircekmis eve. Benim favorim Mehtap cok komik canim ya ☺

Ayça geri gelirse Emreye geri kazanmak için uğraşir:)
Emre istemiyo zaten. bskalım nolucak.
Emre sıkıldı ayça muhabbetlerinden.
erdem de öleydi melise bi daha geri dönmem diyodu noldu da gül gib aşk yaşıyolar:)
Mehtapı bende önceden sevmedim şimdi seviyorum o kadını:) sinirleniyo ama haklı konuşuyor. herşeyi gerçegi sölüyo oyun oynamiyo orda.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…