Sen yeterki sev KISMETSE OLUR !

PapatyamsiHatun

Dum spiro spero
Kayıtlı Üye
19 Mart 2015
2.114
1.831
Kanal D de kısmetse olur diye bi program var. Böyle 7 erkek 7 kadın evlerde kalıyorlar falan. Hani eskiden başında bardak kıran canerin olduğu program tarzı bi program.
Heh işte onu izliyor musunuz ?
Bi şeye çok meraklandım da. Hani bugünkü program ayçayla mehtap arasında feci bi kavga çıktı ya. Neden çıktı o kavga ?
Ayça mehtabın çocuğuyla ilgili bi şey demiş ne demiş ??
Hani mehtapta onun eski kocasını attı ya ortaya. Ayça napmış ne demişte bu hale geldiler ÇOK MERAKLANDIM ŞUAN A DOSTLAR

Program hakkında dedikodu farklı yorumlar falan yapabilirsiniz.
Hadi bakalım

Bende bu konuyu aradım bulamadım bende izliyorum
Ama bugün misafir var izleyemedim, ayça önceden evlenmiş mi bilmiyordum

Ayça garip ya ben anlamadım. 2 bin lira bakım masrafı varmış. Çalışmıyormuş. Çocuğu varmış. Ailesi yardım ediyormuş. İlginç.

Fragmanda serhanın davranışları çok itici koltuğa oturmak için izin alcaklarmış kendini ne sanıyosa
Evet bende inanılmaz sinir oluyorum o gerizekalıya. Ağzının ortasına çarpıcaksın iki tane. Neymiş herkes eline tesbih alırmış ama taklit olurlarmış taklitlerde aslını yaşatırmış. Hadi ordan.

Ay bitmedi gitti şu koltuk mevzusu.
Her gelene koltuk muhabbeti yapıyor bir uyarı daha alsın da gitsin kabadayı.
Ay evet. Şimdiye kadar uyarıda alması gerekirdi bence. Tahrik ediyor insanları laflarıyla. Özellikle bastıra bastıra söylüyor bazı şeyleri milletin damarına basmak için.
Ama almayacak görürsün. Onu oradan göndermezler kolay kolay.

Turabi gibi bi tip onu birinci de yaparlar malesef bu tiplere çok pirim veriliyo. Biz bu tiplere prim vermesek kadınlar onun eski kocası onun çocuğu demese zaten kafa değişecek toplum değişecek

Canlarım o programın tamameeen kurgu olduğunu biliyor musunuz?
Aslında Ayça'nın hala evli olduğunu?
Serhanla Emrenin öncedeeen beri arkadaş olduklarını.
Serhanın bu tarz benimde partner olarak çıktığını?
Erdemin bu tarz benimdeki çiğdemin yeğeni olduğunu?
ceydanın da bu tarz benime çıktığını?
Aslında hepsiniiin aynı ajanstan çıkma olduğunu?
birbirlerini orda görmüş gibi yapan Melekle Adnanın aslında senelerdir arkadaş olduğunu?
Serhanın asıl sevgilisinin olduğunu ve serhanın maço tavırlarının bile kurmaca olduğunu?

Ve daha sayamadığım bir dolu şey....

Ben şok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…