Sen Hiç Gördün Mü 3 Kulaklı Bir Adam?

oyyy çok geçmiş olsun gelinime kıyamamm Allah acil şifalar versin hemencik iyileşsin minik tombiğim:KK19:
Benim oğlanda hiç yaşamadık canım ama doktora götürürsen hemen enfeksiyon dediklerini biliyorum. Antibiyotik falan da vermiştir şimdi. Ateşi de vardır değil mi? ben hem kadir tuğcuyu okuyorum nette sana da tavsiye ederim. Hastalıklatı ilaçsız atlattık antibiyotik daha hiç vermedim. Şimdi de maşallah hemen hatalığı iki günde bitiyor. Kızının tam bağışıklık kazanması gereken dönem. Hastalıktan korkma daha dirençli olmasını sağlar. Ateş de hastalığın geçmesi için vücudun direndiğini gösterir. İlk hastalıkları doğal yollarla atlatırsanız bağışıklık sistemi gelişir.
Kadir Tuğcu yu mutlaka oku.
Kan sayımı hakkında pek bilgim yok canım ama bunun içinde makaleleri var sanırım Kadir Tuğcunun onlara bakabilirsin.
Canım bende senin gibi düşünüyorum ama ateşi hiç düşmedi.. Neler yaptım 39 a doprı gidiyordu mecbur iğne oldu. Kulağında akıntı var ağrı yapıyor. Boğazında da enfeksiyon var, gösterdi yavrumun küçücük boğazı kıpkırmızı olmuş.üzgünüm ama antibiotik içmeli dedi hem enfeksiyon hem akıntımız var dedi:KK43:

Koca dana artık memesiz uyumadığı gibi memeyi çekince uyanıyor haftaya memeden ayırmayı düşünüyorum.
21 aylıktı değilmi. Dinen de 2 yaşına kadar diye biliyorum.. Yavaş yavaş kesmeyi dene bakalım napıcak. Zorlu bir süreç canım ya kendi kendine bıraksa keşke..

Canım bende senin gibi düşünüyorum ama ateşi hiç düşmedi.. Neler yaptım 39 a doprı gidiyordu mecbur iğne oldu. Kulağında akıntı var ağrı yapıyor. Boğazında da enfeksiyon var, gösterdi yavrumun küçücük boğazı kıpkırmızı olmuş.üzgünüm ama antibiotik içmeli dedi hem enfeksiyon hem akıntımız var dedi:KK43:
Kıyamam yaa insan yavrusu hasta olunca mahvoluyor.
Gerçekten antibiyotik içmesi gerektiği durumlar da var tabi ki canım.
Mesela ağzında pas kokusu varsa dili beyazsa içmesi gerektiğini biliyorum.
İnşallah doktorun gerçekten gereklidir ve o yüzden vermiştir.
Çünkü biz bile antibiyotik içtiğimizde bir sürü yan etkisi oluyor. Ufacık bebekler için daha zor. :KK43:
Hemencik geçsin inşallah gelinim iyi olsunnn :KK60:

21 aylıktı değilmi. Dinen de 2 yaşına kadar diye biliyorum.. Yavaş yavaş kesmeyi dene bakalım napıcak. Zorlu bir süreç canım ya kendi kendine bıraksa keşke..
2 yaşına kadar evet ama artık öyle zorluyor ki memeyi çekince uyumuyor. Sabaha kadar memede uyuduğu yetmiyor öğle uykusunda bile memeyi çekince ağlıyor. Öğlen uyusa bile birşey yapamıyorum kucağımda uyuyor artık. Sürekli herkesin içinde memeyi açıyor kıyafetimi çekiştirip ağlıyor. Çok zorlanıyorum artık dayanamıyorum. Azaltmayı denemedim daha çok bağlandı. :KK43:

Kıyamam yaa insan yavrusu hasta olunca mahvoluyor.
Gerçekten antibiyotik içmesi gerektiği durumlar da var tabi ki canım.
Mesela ağzında pas kokusu varsa dili beyazsa içmesi gerektiğini biliyorum.
İnşallah doktorun gerçekten gereklidir ve o yüzden vermiştir.
Çünkü biz bile antibiyotik içtiğimizde bir sürü yan etkisi oluyor. Ufacık bebekler için daha zor. :KK43:
Hemencik geçsin inşallah gelinim iyi olsunnn :KK60:
Evet canım içmesi gerekiyordu okadar da dikkat ediyorum nasıl üşüttü diye dünden beri kendimi suçluyorum öleceğim valla:KK43:
:110:
Ben bu kızı nasıl büyütçem ya daha okulda arkadaşıyla kavga edecek düşecek kalkacak o_O annelik zor zanaat vesselam:anneadayı:

Evet canım içmesi gerekiyordu okadar da dikkat ediyorum nasıl üşüttü diye dünden beri kendimi suçluyorum öleceğim valla:KK43:
:110:
Ben bu kızı nasıl büyütçem ya daha okulda arkadaşıyla kavga edecek düşecek kalkacak o_O annelik zor zanaat vesselam:anneadayı:
kıyamam sana ya canım hiç hasta olmayan çocuk yok ki biz naparsak yapalım virüsü kapınca hastalanıyorlar. asla senin suçun değil.
benim doktora pek götürmediğime bakma ilk zamanlar çok ateşlendi grip oldu. Ama zamanla daha dayanıklı olacağı günler gelecek.
Canım okul olayını ben de düşünüyorum. Artık kızı erkeği kalmadı neler duyuyoruz. Biz elimizden geleni yapıcaz gerisini Allah'a bırakcaz artık.

2 yaşına kadar evet ama artık öyle zorluyor ki memeyi çekince uyumuyor. Sabaha kadar memede uyuduğu yetmiyor öğle uykusunda bile memeyi çekince ağlıyor. Öğlen uyusa bile birşey yapamıyorum kucağımda uyuyor artık. Sürekli herkesin içinde memeyi açıyor kıyafetimi çekiştirip ağlıyor. Çok zorlanıyorum artık dayanamıyorum. Azaltmayı denemedim daha çok bağlandı. :KK43:
Hay allah canım ya..seninki meme bağımlısı olmuş:) uff oldu desen.. Burdakilerden okuduğum kadarıyla biliyorum salça falan sürüyorlarmış.. :KK53: ilk 1-2 hafta çok zorlanırsın da sonra alışır. Sen ne zaman kendini psikolojikman hazır hissedersen o zaman başla kesmeye canım..

kıyamam sana ya canım hiç hasta olmayan çocuk yok ki biz naparsak yapalım virüsü kapınca hastalanıyorlar. asla senin suçun değil.
benim doktora pek götürmediğime bakma ilk zamanlar çok ateşlendi grip oldu. Ama zamanla daha dayanıklı olacağı günler gelecek.
Canım okul olayını ben de düşünüyorum. Artık kızı erkeği kalmadı neler duyuyoruz. Biz elimizden geleni yapıcaz gerisini Allah'a bırakcaz artık.
Çok haklısın canım.. Şu evhamı hayatımdan çıkarmalıyım. Yanlız bizim damatla benim kız benziyor aynı meme hareketleri:) bende zor kesecem heralde:)

Çok haklısın canım.. Şu evhamı hayatımdan çıkarmalıyım. Yanlız bizim damatla benim kız benziyor aynı meme hareketleri:) bende zor kesecem heralde:)
Ayy hele bir buçuk yaşından sonra daha beter oluyorlar dünürüm sürekli meme memeee

Gelinim daha emsin de bu damadın dana kadar oldu artık uygunsuz hareketler yapıyor :)
Haftaya kesicem ama kafama koydum.
Bakalım nasıl becerebilecem bu meme işini.

Ayy hele bir buçuk yaşından sonra daha beter oluyorlar dünürüm sürekli meme memeee

Gelinim daha emsin de bu damadın dana kadar oldu artık uygunsuz hareketler yapıyor :)
Haftaya kesicem ama kafama koydum.
Bakalım nasıl becerebilecem bu meme işini.
Ay evet insan içinde çok zor olur :) arkadaşımında oğlu var seninki kadar herkesin içinde anne meme diye bağarıyor kadına:-)
Ama sütün birikmezmi rahatsız eder sağcaksım sütünü o zaman di mi

Ay evet insan içinde çok zor olur :) arkadaşımında oğlu var seninki kadar herkesin içinde anne meme diye bağarıyor kadına:-)
Ama sütün birikmezmi rahatsız eder sağcaksım sütünü o zaman di mi
Ayy benimki gibi olmuş o da :)
Evet sağmak gerekiyor ama çok sağarsan da sağdıkça gelirmiş az az sağcam sonra kesiliyormuş kendisi. Onu bende anlamıyorum biriken süt noluyor acaba :KK53:

X