Sen Hiç Gördün Mü 3 Kulaklı Bir Adam?

Yaaaaaaa bunu yazmak için gelmiştim bende

Geç kaldın sıradaki şarkıyı bekle anacım

Sabah bir basliyoruz bu sarkilara aksama kadar kopuyoruz. Gece de gorunce kabus mu acaba dedim bir cimdikledim kendimi gercekmisOlmaz bacimm zorlama olmazz. Git bak aynaya heyy.

Aynenn biz şuanda da dinlioruz.

Birde bunun sıkıştıysan sıkıştıysan koş hemen tuvalete versiyonu var ya çok güzellll

Yok hamile halinle kiyamam yorulma :)

Kısmet değilmiş bakalım... Önümüzdeki şarkılara bakicaz artık :)

Hayırlı olsun topigin :)

Evet bizde şarkılar bitmez

Teşekkür ederim

Ayy onu bende seviyorum tuvaletin bitince elini yika yine sonra devam et eglenmeyeee

Oleyyy benim gibi bebe şarkılarıyla eğlenen bir anne

Bir de hamileymişsin uzun süre şarkılara devam o zaman

Benim de bir bebişim var bir buçuk yaşında.

Senin bebeğin kaç yaşında?
İkinciye de çok az kalmış maşallah ne güzellll

Benim kiz 3 bucuk yasinda bu sarkilari arada dinliyoruz suan tinky minky kukiliye sardik ayrica frozen delisi hem ingilizce hem turkce sarkisi ezberledik klip hareketleriyle beraber onu uyguluyoruz hee yeni yeni winx lere sarmaya basladi donem donem degisiyor anlayacagin ikinci kiza da az kaldi artik ben huniyi takip bale yapmayi planliyorum evde

Maşallah Allah bağışlasın iki bebişini de ne güzel iki kız annesi

Kızının gelişimini de gayet iyi ve iyiki buldum seni öğreneceğim çok şey varr

Benim de bir oğlum var sürekli niloya izliyoruz ve bu şarkıları dinliyoruz.

İkinci bebek düşüncesi bana o kadar uzak geliyor ki ne kadar istesem de

Seninde mi miniğin var ne güzell Allah bağışlasın, her zaman gel olur mu

Evet o yaslarda bizim kiz caillouyu cok izlerdi bu sarkilarida dinlerdik. Gelisimine buyuk katkisi oluyor bu sarkilarin. Mesela o saskin ordek sayesinde hapsururken oksururlen agzini kapamayi ogrendi. Tuvalet doluyken tut tut sarkisi var onu soyleyip tutuyor tuvaletini bu vb seyler. İkinci bebegi ben 3 yasinda yapma taraftariydim cok sukur istedigim gibi nasip oldu. 3 sene sonra biraz daha rahatlarim diye dusunuyorum. Abla okula baslar ufakligin oyun grubu yasi gelir en azindan belli bir saat nefes alma vakti olur. 3 yasindan once gebelik dusunme bence gercekten cok yorucu olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…