Sen Hiç Gördün Mü 3 Kulaklı Bir Adam?

Yaaaaaaa bunu yazmak için gelmiştim bende :KK43:

Geç kaldın sıradaki şarkıyı bekle anacım:21::21: :KK48::KK48:

Sabah bir basliyoruz bu sarkilara aksama kadar kopuyoruz. Gece de gorunce kabus mu acaba dedim bir cimdikledim kendimi gercekmis:KK48:Olmaz bacimm zorlama olmazz. Git bak aynaya heyy. :KK53:

Aynenn biz şuanda da dinlioruz. :KK75:

Birde bunun sıkıştıysan sıkıştıysan koş hemen tuvalete versiyonu var ya çok güzellll:oops::oops:

Yok hamile halinle kiyamam yorulma :)

Kısmet değilmiş bakalım... Önümüzdeki şarkılara bakicaz artık :)

Hayırlı olsun topigin :)

Evet bizde şarkılar bitmez :KK45:

Teşekkür ederim :KK68::KK68::KK68:

Ayy onu bende seviyorum tuvaletin bitince elini yika yine sonra devam et eglenmeyeee :KK71:

Oleyyy benim gibi bebe şarkılarıyla eğlenen bir anne :KK73:

Bir de hamileymişsin uzun süre şarkılara devam o zaman :KK24:

Benim de bir bebişim var bir buçuk yaşında.

Senin bebeğin kaç yaşında?
İkinciye de çok az kalmış maşallah ne güzellll:oops:

Evet bizde şarkılar bitmez :KK45:

Teşekkür ederim :KK68::KK68::KK68:

Oleyyy benim gibi bebe şarkılarıyla eğlenen bir anne :KK73:

Bir de hamileymişsin uzun süre şarkılara devam o zaman :KK24:

Benim de bir bebişim var bir buçuk yaşında.

Senin bebeğin kaç yaşında?
İkinciye de çok az kalmış maşallah ne güzellll:oops:

Benim kiz 3 bucuk yasinda bu sarkilari arada dinliyoruz suan tinky minky kukiliye sardik ayrica frozen delisi hem ingilizce hem turkce sarkisi ezberledik klip hareketleriyle beraber onu uyguluyoruz:KK53: hee yeni yeni winx lere sarmaya basladi donem donem degisiyor anlayacagin:KK45: ikinci kiza da az kaldi artik ben huniyi takip bale yapmayi planliyorum evde:KK70:

Benim kiz 3 bucuk yasinda bu sarkilari arada dinliyoruz suan tinky minky kukiliye sardik ayrica frozen delisi hem ingilizce hem turkce sarkisi ezberledik klip hareketleriyle beraber onu uyguluyoruz:KK53: hee yeni yeni winx lere sarmaya basladi donem donem degisiyor anlayacagin:KK45: ikinci kiza da az kaldi artik ben huniyi takip bale yapmayi planliyorum evde:KK70:

Maşallah Allah bağışlasın iki bebişini de ne güzel iki kız annesi :KK15:

Kızının gelişimini de gayet iyi ve iyiki buldum seni öğreneceğim çok şey varr :KK22:

Benim de bir oğlum var sürekli niloya izliyoruz ve bu şarkıları dinliyoruz. :KK48:

İkinci bebek düşüncesi bana o kadar uzak geliyor ki ne kadar istesem de :oops:

Beni taaa 20 sene öncesine götürüp ana okulu zamanlarımı hatırlattığın için teşekkür ederim :) Bayılırım çocuk şarkılarına minigimle çok söyleriz evde. Başka denk gelirsem atlarım yine :)

iyi geceler hepinize :)
Seninde mi miniğin var ne güzell Allah bağışlasın, her zaman gel olur mu :KK15:

Maşallah Allah bağışlasın iki bebişini de ne güzel iki kız annesi :KK15:

Kızının gelişimini de gayet iyi ve iyiki buldum seni öğreneceğim çok şey varr :KK22:

Benim de bir oğlum var sürekli niloya izliyoruz ve bu şarkıları dinliyoruz. :KK48:

İkinci bebek düşüncesi bana o kadar uzak geliyor ki ne kadar istesem de :oops:

Evet o yaslarda bizim kiz caillouyu cok izlerdi bu sarkilarida dinlerdik. Gelisimine buyuk katkisi oluyor bu sarkilarin. Mesela o saskin ordek sayesinde hapsururken oksururlen agzini kapamayi ogrendi. Tuvalet doluyken tut tut sarkisi var onu soyleyip tutuyor tuvaletini bu vb seyler. İkinci bebegi ben 3 yasinda yapma taraftariydim cok sukur istedigim gibi nasip oldu. 3 sene sonra biraz daha rahatlarim diye dusunuyorum. Abla okula baslar ufakligin oyun grubu yasi gelir en azindan belli bir saat nefes alma vakti olur. 3 yasindan once gebelik dusunme bence gercekten cok yorucu olur.

X