Selülit Selülitlerimin %70i geçti

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

OVERnight

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
585
6
Kızlar size bunu haber verecegimi hyatta düşünmezdim:) Kendimi bildim bileli selülitim vardı, ayaktaykend otururkende görülür şekilde hem de..
Ben bir hafta boyunca protein diyeti yaptım yani karbonhidratı tamamen kestim.Bir aydır ne makarna ne ekmek yiyorum, ihtiyacımı karşılamak için müsli yiyorum zaman zaman. Aynı şekilde asla kızartma, bol yagda pişen şeyler yemiyorum. Soteleri yag koymadan etin suyuyla yapıyorum salatalara limon suyuyla geçiştiriyorum. Zaten daha önceleri kola çay kahve falan içmezdim artık tüm şekerli meyve sularını da hayatımdan çıkardım bol su, ayran veya ara sıra mden suyu içiyorum.Hiç spor yapmadım ama değişikliği farkedince artık evde spora da başlıcam Twist stepper plus diye bi alet vardı onunla bacaklarımı incelticem:)
Bende haberler böyle kızlar gelişmeleri haberdar ederimhihoyyyt

Çok sevindim cnm bende deniyorm ama sormak istediğim birşey var.1 hafta protein diyeti yaptım ve ekmeği kestim demişsin.ama 1 aydır karbonhidrat kullanmıyorum demişsin.1 haftamı 1 aymı?

Çok sevindim cnm bende deniyorm ama sormak istediğim birşey var.1 hafta protein diyeti yaptım ve ekmeği kestim demişsin.ama 1 aydır karbonhidrat kullanmıyorum demişsin.1 haftamı 1 aymı?

hiç kullanmıyorum canım sadece müsli yiyorum arada o da sindirim için..ama ben ögle uyguladım yani..

ayriyeten ne alaka saman falan gayet güzel besleniyorum ben?

ben de yolundan gitmeye karar verdim:) zaten ekmekle aram yok ama tatlı:/ bide sigara.. tatlıyı da keserim de sigara.. sen sigara kullanmıyosun sanırım?

X