Selülit Selülitlerime savaş açtım...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

umutsuzum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
96
1
Uzun süredir selülitlerimle ilgilenmiyordum aslında yok denecek kadar azdı ve tabi çatlaklarımda var....ama şimdilerde baya artmış olduğunu gördüğüm için kendi kendime tedaviye başladım....

- Öncelikle hayvansal gıdaları ve yağlı yiyecekleri azalttım.
- Akşamları kayısı yağı, limon yağı, badem yağı (hepsi cilde iyi gelen yağlar) Bunları sürüp önce elle biraz masaj yapıyorum. sonra titreşimli masaj aletimle masaja devam ediyorum. Daha önce bu yöntemlerle kurtulmuştum ama bu sefer biraz çok olduğu için ne olacak bilmiyorum.
- Hafta sonları düzenli yürüyüş yapıyorum ve evde düzenli basit egzersiz hareketleri yapmaya başladım.

Gelişmeleri sizlere bildireceğim..

Sevgiler

Son düzenleme:
canım ilgiyle takip ediceğim yazdıklarını..çünkü aynı dertten muzdaripim yaş oldu 27 selülitler sardı dört bir yanımı:KK1: 25e kadar öyle bir derdim yoktu fakat son 2 senedir giderek artıyor aslında hareketliyimdir ama oturarak çalışıyorum mecburen ve de çok fazla kahve tüketiyorum sanırım onunla ilgili e yaşta ilerledikçe vücut yawaş yawaş deforme olmaya başladı:KK25:

Yağlar, masajlar bunlar çok zahmetli geldi bana bıraktım.. Ama sonra niveanın selülit kremini düzenli olarak kullanmaya basladım. Hergün sıcak bir duş kabak lifi ile masasın ardından kremi sürüp kuruduktan sonrada titreşim masajı... İnanın bu ikinci haftam gözle görülür derecede azalma var... Harikaaaaaa...

X