Selülit selülitlerimden kurtuldum buyurun buraya sizde kurtulun

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

osysumus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2010
159
0
mrb kızlar selülit için nete bakardım ne yapılması gerekir diye her yerde kopyala yapıştır yapılmış bir yazı var bu konuyu araştıranlar görmüştür. yok tuzu azaltın bol su için birde sırt üzeri yatıp kalçanızı yukarı kaldırın falan. her yerde aynı yazıyı görünce direk kapatıyordum kale almadan. ramazan ın son 10 günü falandı yanılmıyorsam yine öyle bi yazdım google a dedim 2 dakkamı almaz yapayım şu hareketi ne olacak yapmaya başladım oruç açıncada sıcaktan falan bayağı su içiyordum ki normalde neredeyse hiç içmem selülitlerimin düzelmeye başladığını fark ettim sırnaşık şeyacayip sevindim ve devam ettim harekete ve suya suyu unutuyorum aslında ama içmeyede çalışıyorum işte. gözle görülür bir şekilde fark etti kesinlikle deneyin çok uzun bir süreçte değil hani maşallah totoma cillop gibi oluyor çook az kaldı selülitim yapıyorum hala inşallah tamamen pürüzsüz olacak:sm_cool:

pardon kızlar tek bir hareket şöyle ki .......sırt üzeri yatıyorsunuz dizler bükük eller iki yanda serbest nefes alıyorsunuz kalçanızı sırtınızı havaya kaldırıyorsunuz omuzlar yerde sadece tamamen havadasınız bu şekilde kalçanızı iyice sıkarak on saniye bekliyorsunuz bunu 4 sefer yapıyorsunuz çok basit ve kolay

kesinlikle suyu ihmal etmeyin aşırı içmenize gerek yok normalde içtiğinizden 5 6 bardak fazla için yani suyu tüketen için 5 6 çok olabilir ben pek içmezdim sıcaklar dışında işte zaten tüketenler bir kaç bardak daha artırsın . aslında içilmesi gereken günde 13 bardak

ben hbunu her zaman hergün yapıyorum amaa malesef ben de bir azalma olmuyorrr

ayy nedense inanmadım. yani sana inandım belki sende işe yaradı ama öyle çok etkili gibi gelmedi bana. yapamıcam galiba bi kere baştan kaybettim ben. inanmadım

o zmn sıkılaştırıcı kremlerden dene örneğin x-tra jel falan al dene bakalım sonuç ne olcak

bu hareketi sadece 10ar saniye yapmakla gecmez maalşesef..ben biara duzenli yapıordum...1 dakika yapıosun snra 5 saniye dinlenip tekrar yapıosun..bu şeklde daha ii oluorr

valla arkadaşlar bende azaldı da bünyeye göre değişir mi bilmiyorum. kolay aslında denemeye değer bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…