Selülit Selülitlere savaş açalıım!!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

nutellaaa1775

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2012
179
4
aslında bu hepimizin canını sıkan selülitlerden son derece basit ve ucuz yöntemlerle kurtulmak mümkün.

öncelikleee

suyumuzu eksik etmiyoruz, gerekirse uyumadan önce yatağımızın yanına bir şişe su koyuyoruz ama en az 2 litreyi içmeliyiz

fast foodlardan uzak duruyoruuuuz.

günde bir kaç kez bir masaya falan tutunup bacaklarımızı geriye doğru açabildiğimiz kadar açıyoruz. (yaklaşık 10-15 kez)

canımız çay, kahve istediğinde yeşilçayımızı demliyoruuz.

asansör yerine merdiven kullanıyoruz.

15-20 dakikalık yolları yürüyoruz, yürümekten korkmuyoruz.

eveeet işte bu kadar basit hayatımızda yapacağımız ufak değişiklikler bizi selülitlerden kurtarıyor

her banyoda kese yapmak sıcak su soguk su şoklaması yapmakta yararlı oluyor kan dolasımını hızlandırdıgı için ek olarak

Güzel tavsiyeler ama keşke bu kadar kolay olsa Bu öneriler selülit oluşumunu önlemek için yapılabilir. Ben genel olarak bu saydıklarının hepsini günlük hayatımda rutin olarak yapıyorum. Ama yinede 3. derece selülitim var (((((

bence arttırarak devamlı yaparsan kurtulabilirsin normalde ben uygularım ama bu ara sınavlar falan devamlı oturuyorum
aslında burda demek istediğim selülit için servet harcamaya gerek yok :) kolay yollardan da kurtulabilirsin, özellikle suyu arttır mesela sadece bir hafta günde 4 litre su içerek ben kurtulmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…