Selülit Selülitlere savaş açalıım!!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

nutellaaa1775

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2012
179
4
aslında bu hepimizin canını sıkan selülitlerden son derece basit ve ucuz yöntemlerle kurtulmak mümkün.

öncelikleee

suyumuzu eksik etmiyoruz, gerekirse uyumadan önce yatağımızın yanına bir şişe su koyuyoruz ama en az 2 litreyi içmeliyiz

fast foodlardan uzak duruyoruuuuz.

günde bir kaç kez bir masaya falan tutunup bacaklarımızı geriye doğru açabildiğimiz kadar açıyoruz. (yaklaşık 10-15 kez)

canımız çay, kahve istediğinde yeşilçayımızı demliyoruuz.

asansör yerine merdiven kullanıyoruz.

15-20 dakikalık yolları yürüyoruz, yürümekten korkmuyoruz.

eveeet işte bu kadar basit :KK16: hayatımızda yapacağımız ufak değişiklikler bizi selülitlerden kurtarıyor :KK45:

her banyoda kese yapmak sıcak su soguk su şoklaması yapmakta yararlı oluyor kan dolasımını hızlandırdıgı için ek olarak:KK9::KK28:

Güzel tavsiyeler ama keşke bu kadar kolay olsa :KK43: Bu öneriler selülit oluşumunu önlemek için yapılabilir. Ben genel olarak bu saydıklarının hepsini günlük hayatımda rutin olarak yapıyorum. Ama yinede 3. derece selülitim var :KK43:(((((

Güzel tavsiyeler ama keşke bu kadar kolay olsa :KK43: Bu öneriler selülit oluşumunu önlemek için yapılabilir. Ben genel olarak bu saydıklarının hepsini günlük hayatımda rutin olarak yapıyorum. Ama yinede 3. derece selülitim var :KK43:(((((

bence arttırarak devamlı yaparsan kurtulabilirsin normalde ben uygularım ama bu ara sınavlar falan devamlı oturuyorum :KK14:
aslında burda demek istediğim selülit için servet harcamaya gerek yok :) kolay yollardan da kurtulabilirsin, özellikle suyu arttır mesela sadece bir hafta günde 4 litre su içerek ben kurtulmuştum :KK28:

X