Selülit Selülitlere Kesin Çözüm Bulundu

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
farklı bölgelerden ölcüm yapmıslardım canlarım inanmayım düsünsenize yarım saatte bilek kalınlıogı kadar yag gittigini

Adonıa Legtone kullanmıssın nerden aldın be guzelım ben aradım ardadım bulamadım gercekten ıse yazradımı baska bır urun kullandın mı yada spor falan yaptınmı cevapla lutfen ölüyorum meraktan :)

bu acı cehre diye bişi var gunde 3 kilo mu ne verdiriyodu ondan sonra her seye inanırım ben
peki dogal bişi mi bu krem nedir acaba?

arkadaşlar bu guarana adlı kremi hiç kullanan yokmu yada çevresinde kullanan falan.netlik kazandıramadık bu kreme.sevgiler...

ay biri şu kremi kullansın da bizde bilelim yazın güzel olalım kocalarımıza yaaaaaaaaa

evt arkadaslar ya lutfen yazın bide adonia leg tone kullanan arkadasımız sende paylas

selam Adonıa Legtone isimli bir kremden bahsetmişsiniz. Nereden temin edebiliriz?

merhaba
ben de Mehmet Müderrisoğlu'nun kremini duydum ve araştırdım. acaba hiç kullanan oldu mu forumda merak ediyorum? nasıl bir krem? alerjik etkisi var mı acaba? internette satılıyor bu krem gördüm. şimdiden teşekkürler kaydirigubbakcemile5

mezura oyunlarına gelmeyin derim. önce gevşek tutuyorlar sonra sıkı. ya da çapraz tutuyorlar vs...

herşeyin başı spor
sadece istikrarlı olun. zor ama ilerleyen yaşlardada daha dinç olursunuz.
o zaman ne yapıcaz ayağı kalmak içinde bi kremmi araştırıp bulucaz.
bu kremler falan fasa fisodur yaa geçicidir etkileri yaşam tarzımız değişmezse sonuç hep kaçınılmaz olucaktır.
yağlar selülitler, sarkmalarvs........

ah cnm ii diosun da benim çatlamaya çok müsait bi tenim var malesef genetik haritaya döndü heryerim egzersiz yapınca sıkılaşınca görünümü azalır dediler ama ben de yeni yeni çatlaklar oldu selülitim de gitmedi ama son günlere merdiven inip çıkıorm biraz azaldı sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…