Selülit Selülitler İçin Eveline Kullanan Var mı?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

rumuzsuzum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
125
0
hanımlar selülit problemi için eveline cosmeticsin ürünlerini kullanan varmı?sonuç nasıl acaba?:sm_confused:

merhaba
ben Eveline Slim Extreme 3D Antycellulit kremini kullandım ve memnun kaldım. Piyasanın daha altında fiyata temin edebilirim.

Son düzenleme:
mrb elipsoid.selülitlerin ne durumdaydı ve 1 kutu kullanman yeterli oldumu?ben aldım hatta kullanmaya başladım fakat daha önce kullananların yorumlarını merak ettim.

Merdiven altı markalardan birisi bence...
Açıkcası bu markaya güvenmiyorum, dermokozmetik ürünleri tercih edin derim.

Selülitlerim sıkmadan belirgin haldeydi. Bikini seçerken şortlu seçim yapıyordum. Profesyonel yardım almadığım için şu derece diye yazamıyorum .Ürünü 1ay boyunca sabah aksam masaj yaparak kullandım. Popo bölgem hem şekillendi hemde selülitler gitti sıkılaştı, şekle girdi. eveline markasının selülit için bildiğim kadarıyla 2 ürünü var. Ben Eveline Slim Extreme 3D Antycellulit - Anti-Selülit Kremi(serum) bunu kullandım. Bende işe yaradı. Üründen fazlasıyla memnun kaldım. Ürünü 1ay düzenli kullandıktan sonra 1hafta ara verip günde 1 kez uygulanarak 1tüp daha kullanmam önerildi.

Son düzenleme:
X