Selülit Selülitle Vedalaşın

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

redwine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
46
2
49
Benim bir zamanlar bacaklarım cok selülitliydi hiç bir kimyasal kullanmak istemediğim için bacaklarıma bir karısım sürdüm

bir portakal suyuna yarım avuç kekik atıyosunuz(kekikleri havanda ezin) bunu bacağınıza sürün ardından kuruyana kadar bekleyin bacaklarınızı silmeden bir yaş mayayı suyla ezip bacaklarınıza tekrar sürüp strecfilmle bacaklarınızı sarın 10 dk bekletin sonra ılık suyla yıkayın ardından nemlendiricinizi o bölgeye yedire yedire masaj yaparak sürün .... etkiyi kısa sürede farkedeceksiniz...şakkıdı

Benim bir zamanlar bacaklarım cok selülitliydi hiç bir kimyasal kullanmak istemediğim için bacaklarıma bir karısım sürdüm

bir portakal suyuna yarım avuç kekik atıyosunuz(kekikleri havanda ezin) bunu bacağınıza sürün ardından kuruyana kadar bekleyin bacaklarınızı silmeden bir yaş mayayı suyla ezip bacaklarınıza tekrar sürüp strecfilmle bacaklarınızı sarın 10 dk bekletin sonra ılık suyla yıkayın ardından nemlendiricinizi o bölgeye yedire yedire masaj yaparak sürün .... etkiyi kısa sürede farkedeceksiniz...şakkıdı

ya gerçekten işe yarıyormu?redwine sen ne kadar sürede etkisini gördün?bidee hergün mü uygulayacağız konuyu biraz açabilirsen sevinirim malum yaz geliyoo bende kurtulmak istiyorumbenneyaptımki

senin tavsiye ettiklerinin yani sira beslenmeyede dikkat etmek lazimdir bence.. yediklerimizi bilincli ve secerek yememiz lazim.. kannimca yania.s.

X