Selülit selülitle mücadele de devrim avon solutions cellu-sculpt 3x bilyalı masaj başlıklı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

jeliyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
272
0
34
selam kızlar avonun bilyalı masaj başlıklı bu kremini annem almış,bende tatile gitmeden kullanmaya başlayayım ne olur ne olmaz dedim ve bugn ilk kez denedim.masaj yaparken bacaklarım resmen kıpkırmızı oldu ve cok canım acıdı.aranızda kullanıp memnun olanınız varmı? ben 10 15 gün kullanıp deneyimlerimi sizinle paylaşıcam bekleyin beniii :KK52::KK52:

kızlar konuyu açtığım gün kullanmaya başladım gerçekten etkisini yavaş yavaş görüyorum.benden başka alıpta kullanan yok mu ya ??

bir buçuk kadar önce aldım. sabah akşam günde 2 kez uyguladım.. Ben memnun kaldım. Gözle görülür bir fark yaratıyor. Kullanırken bu titreşimli masaj aletlerinden de uyguladım. 2 tüp kullandım devam etmeyi düşünüyorum..

ayy işe yarıyorsa ben de alıyımm bıktım şu selülitlerdenn :KK25: yalnız benim vücudum biraz hassas .. bi kere bacaklarıma masaj yapayım dedim alt tarafı elimi yumruk yapıp öyle yaptım her yerim morardı.. bunda öyle bir sorun olmaz dimi??

çok sert hareketler yapınca bende de morluklar oluyor. ben memnun kalmıstım. ama yanında diet de yaptım. yağlı seylerden ve asitli içeceklerden uzak duruyorum. çalıştıgım için spor yapmaya zamanım olmuyor. Forumdaki diğer önerileri de okudum biberiye yağı ile formul yazmışlar onuda uygulamaya başlıyorum. Eskiden spor yapınca çok kolay kayboluyordu. şimdi biraz uğraştırıyor. ben kendime 1 yıl süre tanıdım. bıkmadan kullanmayı düşünüyorum. Yaşlada ilgisi var.

ben de şu an diyetteyim yağlı şeyler neredeyse hiç yemiyorum.. asitli asitsiz hiçbir içeceği de tüketmiyorum soda dışında.. memnun kaldıysanız kesin alıyorum o zaman yumuşak yumuşak yaparım ben de

kızlaaarrr!!!

ben bu ürünü aldım kullandım 1 hafta kadar sanki selülitim belirginleşti daha da çok. boyle bir durumla karşılasan oldu aranızdaa?? kullanmayı bıraksam düzelir mi bilemedim. bir de gerçekten yumuşacık yapıyor bacağı ama görüntüyü bozdu. lütfen cevapp!!!

kızlaaarrr!!!

ben bu ürünü aldım kullandım 1 hafta kadar sanki selülitim belirginleşti daha da çok. boyle bir durumla karşılasan oldu aranızdaa?? kullanmayı bıraksam düzelir mi bilemedim. bir de gerçekten yumuşacık yapıyor bacağı ama görüntüyü bozdu. lütfen cevapp!!!

canım kremle ilgili bir sıkıntı değil yediklerinden kaynaklanıyordur

X