Selülit Selülitimden 2 ayda %60 kurtuldum

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

rohy

HesabımızAllaha
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2007
970
6
38
Merhaba arkadaşlar

selülit ve çatlaklar hepimizin derdi malum. Uzun süredir bir güzellik uzmanında selülit tedavisi düşünüyordum kalça bölgesi için. Ama pahalı olduğu için bir türlü işin başına geçememiştim.

Bende selülit orta veya biraz ortanın üzerinde seviyede. 4-5 kilo vermek istiyordum,hem de selülitlerden kurtulmak.Kendimce bir şeyler düşündüm. Rejim kısmına girmeyeceğim (1.5-2 ayda 59dan 53.5'a düştüm şükür)
Öncelikle bildiğiniz gibi; asitli içeceklerden,kahveden,çikolatadan ve ekmekten uzak durdum- bunlar hep kilo vermek için hem de selüliti azaltmak için uzak durulması gereken şeyler.
bu 2 ay boyunca sabahları aç karnına ve öğle yemeğinden sonra yeşil çay içtim, banyoda kalça bölgesine uzun süreli lifleme yaptım ,banyo bitiminde soğuk su tuttum.Banyodan sonra nemli kalması için bolca krem sürdüm ,her gün yarım saat -1 saat kadar laptopumun başında keyfimi çıakrırken titreşimli kemerden kullandım( isim vermek reklama girer mi bilmiyorum-piyasada malum bu ürünlerden var. ama ben gerçekten ve etkili olanını kullanıyorum)ve ardından 30 dk kadar bacaklarımı kalp hizamda olacak şekilde yüksek bir yerde yatar pozisyonda dinlendirdim.Ben sürekli oturarak çalıştığım için kan akışının rahat sağlanması içinönemli.

İşte bu sürede yüzde 60 oranında selülitim azaldı,yenilen içilen şeyler çok önemli.Aynaya baktığımsda bunu çok net farkettim.
Üstelik bu tarz yöntemler,doğal ve istikrarlı yapılan yöntemler diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
mrehaba,bende aynı dertten müzdaribim :KK43: yaklaşık bir aydır bacak egzersizleri yapıyorum incelme bakımından etkili oluyor ama selülitler olduğu gibiduruyor.dediğin yiyecekler ve içeceklerden bende uzak duruyorum.banyoda çıkmadan önce soğuk su tutuyorum.geriye yeşil çayla titreşimli kemer kalıyor yapmadığım haa birde lifleme.bildiğimiz lifle mi yapıyorsun yoksa keselerle mi?birde yeşil çay sence nekadar etkili içsem mi?

Yeşil çay 3 fincandan fazla içmeyin günde, fakat bazı kişilerde yeşil çay içmek zararlı olabiliyor,önce bir netten araştırın.

Aç karnına içmek çok önemli,hele de sabah saatinde.Ben 2-3 fincan içiyordum günde.

Banyo lifleri var ya naylon gibi,onlarla iyice cildimi ovuyordum,ve kese yapıyordum. Hem kan dolaşımı hızlanıyor hem de keseyle ölü cilt biraz olsun gidince,krem deri tarafından daha iyi emilir.
Bahsettiğim cihaz kesinlikle en büyük paya sahip.Aldığım ürünü mailden isterseniz yazarım. Cihazın özelliğine bakınca zaten anlayacaksınız. Sonuçta dakikada 300-400 kasılma yapıyor,bu da dakikada 300 kadar şınav çekmekle eşit, ki bunu kimse yapamaz,durduğunuz yerde bölgesel olarak fayda elde ediyorsunuz.

Son düzenleme:
sağol canım cevap verdiğin için :) kese yapmaya bende başlayayım ama kemer alamam şuan,arkadaşımda varmış ondan isterim kullanmıyormuş veririm demişti.inşallah azalır yaa nefret ediyorum o görüntüsünden

Bunları istikrarlı olarak hergün 2ay boyunca yaparsanız sonuçtan emin olabilirsiniz, en az yüzde 50 azalma göreceksiniz.

özelde kemerin markasını yazar mısın canım ya.
bizde var ama o mu bi bakayım, gerçekten işe yarıyosa kullanmaya başlayayım

Yeşil çay 3 fincandan fazla içmeyin günde, fakat bazı kişilerde yeşil çay içmek zararlı olabiliyor,önce bir netten araştırın.

Aç karnına içmek çok önemli,hele de sabah saatinde.Ben 2-3 fincan içiyordum günde.

Banyo lifleri var ya naylon gibi,onlarla iyice cildimi ovuyordum,ve kese yapıyordum. Hem kan dolaşımı hızlanıyor hem de keseyle ölü cilt biraz olsun gidince,krem deri tarafından daha iyi emilir.
Bahsettiğim cihaz kesinlikle en büyük paya sahip.Aldığım ürünü mailden isterseniz yazarım. Cihazın özelliğine bakınca zaten anlayacaksınız. Sonuçta dakikada 300-400 kasılma yapıyor,bu da dakikada 300 kadar şınav çekmekle eşit, ki bunu kimse yapamaz,durduğunuz yerde bölgesel olarak fayda elde ediyorsunuz.

royh bende kemer almayı düşünüyordum. senin ki işe yaramış kemerin markasını tam değilde şifreleyip versen belki sorun olmaz hem biz de öğrenmiş oluruz baş harf son harf gibi. tavsiyelerin için de çok teşekkürler.

kızlar msg kutumda geçici bir sorun var ama yazıcam özelden. G ile başlıyor 3 kelimelik ve sonu R ile bitiyor :) bilmece verir gibi oldu ama idarwe edin. valla daha önce başka bi marka almştı arkadaşm kesnlkle bu daha farklı. 2yıl garantisi de var zaten,seçim sizin :KK66:

kızlar msg kutumda geçici bir sorun var ama yazıcam özelden. G ile başlıyor 3 kelimelik ve sonu R ile bitiyor :) bilmece verir gibi oldu ama idarwe edin. valla daha önce başka bi marka almştı arkadaşm kesnlkle bu daha farklı. 2yıl garantisi de var zaten,seçim sizin :KK66:

ben de selülitlerimden kurtulmak istiyorum. bana da markasını özelden yazar mısın? :KK52::KK52: teşekkürler

Son düzenleme:
merhaba canım, kemeri kalça hizana mı taktın . bende de var ama sanki titrerken kayıyor gibi geliyor.

titrediği için öyle oluyordur canm, evet kayıyo gibi oluo ama sonucta sıkı takılırsa bişey olmaz,sonucta o alanı titretio, bi de kullandğm aletin kas yapma bölümü var elektrolizli.onu da çalıştırıorum oh süper, sıkılaştı baya,ama tam neticeye dek devam :) işlemim bştince de bolca krem sürüorumki nemli kalsın :)

kemerin markasını öğrenen arkadaşlar birinizde hayrınıza bana yazın.

X