Selülit Selülite Garantili ve Denenmiş Çözüm

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
meraba arkadaslar ben selulit icin beyaz kil kullaniyorum beyaz kili su tarcin ve portakal yagi ile kiarstirip bacagima surdukten sonra strec film ile sardim ama cok yakiyor bacagimi haftada 1 defa kullaniyorum bu kadar yakmasi normalmi bilmiyorum kullanan var mi aranizda yardimci olursaniz sevinirim

hiç bişi hiç bir işe yaramıyor, sorun bendemi çok mu acele ediyorum, murad ın glucosamine&aminoacid complex tabletini kullanıyorum, bacaklarıma hergün suna dumankayanın aspirinli selülit yağı tarifinin içine biberiye ve kekik yağı katıp her gün 1 kez kabak lifi ile mesaj yapıp sürüyorum, sonra sauna eşofman giyip 15 dk leg magic aleti ile egzersiz yapıyorum, sonrasında bacaklarımı yosun sabunu ve kabak lifi ile yıkıyorum,vichy cellu destock kremin içinden çıkan masaj aleti ile masaj yapıp vichy kremi sürüyorum, ayrıca şu her yerde tarifi olan suna dumankaya nın selülit çayını içiyorum günde 3-4 bardak , 10 gün falan oldu, hiç bi değişiklik yok , çıldırcam, selülitimlerim ayakta dururken belirgin görülür seviyede, benmi acele ediyorum, biri bişi desin

arkadaşım, öncelikle aynı sorundan bende muzdaribim,neler neler denedim önce gider gibi oluyorlar bi bakıyorum hala ordalar,fakat ben artık daha sabırlı olmayı öğrendim neden dersen bu selülitler benim vücuduma bir gecede gelip yerleşmedi ki hemen gitsin,bence sende azmet mutlaka sonuç alacaksın şimdiden başarılar dilerim

benim geçen yaz selülitim vardı, ve başlangıç seviyesindeydi
taaaa o zaman başladım biberiye yağları, spor, sağlıklı beslenme, kozmetik çözümler, yosun lifleri, termal şortlar... daha yeni yeni hafiflemeye başladı
bu arada boyum 165 kilom 50 yani kilolu birisi de değilim ama oldu mu oluyor işte...

arkadaşlar,
siteye yeni üye oldum. selülitlerle benimde başım dertte yaşım 23 1.75 boy, kilom 60. sağlık sorunlarımdan dolay 3 yıl önce kist ameliyatı oldum ve vücudum sürekli kist yaptığı için 2yıldır doğum kontrol hapı kullanıyorum ve selülitlerim birinci derecedeyken çok kısa sürede 2.-3. derece oldu. ayaktayken belli oluyor yatınca kayboluyo!!!!
kahve içmiyorum,yağlı yemek yemiyorum, kolayı çok az içiyorum, yani zararlı bişey tüketmiyorum....
buna rağmen yine ordalar, her kremi denedim çok param gitti,vichy-dior-nivea ve daha neler üstelik hep düzenli kullandım... selülit tedavisi için doktorda bile 1,500tl harcadım karbositerapi ve mezoterapi ile birlikte multi-well zayıflama programı yani ultrason terapi-elektroterapi-pressoterapi-vakumterapi uygulandı, okadar paranın ve zamanın sonunda çok az fark gördüm. yani kesinlikle değmedi. akustik dalga terapisi diye bişey var ama yine çok para verip memnun kalamayacağımdan korkuyorum...
spor yaptım yine geçmedi, şimdi ise deracinin serum ve kremini aldım spor da yapıyorum her duş alınca masaj aletiyle iyice ovuyorum bol su içiyorum bir ümit geçer diye bakalım artık.
sizce faydası olacakmı? halen daha doğum kontrol hapını kullanıyorum,onlar da ödem yapıyormuş vücutta, ama bırakırsam yine kist oluşur tehlike olur yani..... lütfen yardım edin !!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…