Selülit Selülite Garantili ve Denenmiş Çözüm

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

arzoom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
42
2
47
Zayıf ya da kilolu tüm kadınların ortak sorunu selülit için bir çok kozmetik ürün var. Ben, doğal ve bitkisel ürünleri tercih ediyorum bakım yaparken. Uzun zamandır uğraştığım ve selülitleri yok ettiğim yöntemimi KK üyeleriyle paylaşmak istedim, umarım siz de faydasını görürsünüz.

Selülit olan bölgelere biberiye yağını masaj yaparak yediriyorum. Streç filmle sıkıca sarıyorum. Gündüz yapıyorsam ev temizliği yaparak terliyorum. Gece yapıyorsam kalın bir pijama giyip uyuyorum.

Biberiye yağı içerdiği maddeler sayesinde kan akışını hızlandırıyor ve bu sayede selüliti yok ediyor. Streç film ise yağın iyice derinin altına işlemesini ve terlemesini sağlıyor.

15 gün boyunca her gün bu şekilde biberiye yağı sürüp streç filmle sardım. Şimdi hiç selülitim yok. Aynaya bakarken kendime hayranlık duyuyorum. Darısı başınıza hihoyyyt

canım selulıtlerın baslangıc evresıdır sanırım cunku 15 gunde gectıgıne gore :) tebrıklerrrrrr bu aradaaa

benim selüitlerle başım dertte heralde sürekli kilo alıp vermem
ama birşeyi de farkettim kızlar çayı çok seven biri değildim yeni yeni günde iki üç bardak içmeye başladım selüitlerime çok faydası oldu ki o kadar spor yapıyorum hergün ona rağmenn hiç gitmiyordu seluıtlerim çay ii geldi...
hepinize benden tavsiye...
bu arada arkadaşım tavsiye için sağol bende deneyeceğim onu zaten meraklıyım böyle şeylereçok sağol...inşallah benimkilerde yok olur...

Ebru Şallının detoksuda iyiymiş
Değişimi 5 günde farkedeceksiniz

Ebru Şallı keşfettiği mucize iksirin sonuçları kanıtlanmış bir detoks içeceği olduğunu, Herkesin evinde hazırlayabileceği bu mucize iksiri her sabah kahvaltı yapmadan yarım saat önce 1 bardak içen kişinin, 5 gün içinde kendisindeki değişimi farkedeceğini söylüyor.

Ebru Şallı "Formülümü yıllardır yemekle, kaloriyle ve neyin zararlı, neyin faydalı olduğunu öğrendiğim için inceleyerek buldum. Bu mucize iksir vücuttaki toksinleri atarak, yağların hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı oluyor. 5 gün içinde farkı gördüm. Selülitli bölgeleri sıkılaştırıyor. Herkes bu içeceği evinde yapabilir.” dedi.

ışte Ebru Şallı’nın mucize iksiri

3 Kabak

2 Enginar

1 Avuç Brokoli

1 Avuç Maydanoz

1 Orta boy soğan

Yarım limon suyu

Hazırlanışı: Sebzeleri az su ile haşlayın. Ardından bu su ile beraber sebzeleri blendırdan geçirin. Üstüne limon suyunu da ilave edip tekrar blendırda karıştırın.

Bu içeceği soğuk ya da sıcak olarak içebilirsiniz. ıçine başka hiç bir şey katmayın. Her gün sabah 1 bardak için.

Merhaba Arkadaşlar,

Benim selülitlerim doğum kontrol hapı kullandığım zaman oluşmaya başlamıştı. Seviyesi nedir bilemiyorum ama bacak bacak üstüne attığımda portakal kabuğu gibi görünüyordu.

Deneyecek herkese şimdiden başarılar diliyorum :)

çok makul geldi bana ama canım bu yağın kokusu nasıl? kötü değildir umarım, çıkarmak için çok uğraşmayalım sonra..

bende biberiye ile masaj tek başına yararlı olurmu diye düşünürken senin açıklalaman bu konuda karar vermemde etkili oldu bende deneyeceğim teşekkürler paylaşımın içinkaydirigubbakcemile5

çok güzelmişşş,senin başlangıç seviyesi bile olsa 1 haftada geçmiş 1 ay yaparsak demekki epey etkili olur,akşam yapıp gündüzde güzel bir sıkılaştırıcıyla desteklersek yaz gelmeden taş gibi bacaklarımız olur delikafadulden

ben yaptim sonuctan memnun kaldim fakat benim selulit sewiyem baslangic asamasindaydi su an daha iyi gorunuyor denemeye deger derimkaydirigubbakcemile3

biberiye, kekik ve portakal yaginin iyi geldigini duymustum bende kendime boyle bir karisim hazirladim surup deneyecegim, sonucu sizlerle paylasirim:I

1aydr haftada 3gün sadece bacaklarıma yönelik spor yapıp günde 2 litre su içiorum yanısıra colayı kahweyi tamamen bıraktım haftada iki günde biberiye yağıyla profesyonel masaj yaptırıorum banyoda yosun sabunu kullanıorum ewde oldugum sürelerde termal sort giyiyorum iş yerinde cok oturuosan bacaklarımı çimdikliorum owalıorum falan:):) sapık gbi oldummm ama orta derecede olan sellitlerimde hiç bi değişklik yok ama azimliyim yaza kadr daha3ayım war sawaşacagım

meraba arkadaslar ben selulit icin beyaz kil kullaniyorum beyaz kili su tarcin ve portakal yagi ile kiarstirip bacagima surdukten sonra strec film ile sardim ama cok yakiyor bacagimi haftada 1 defa kullaniyorum bu kadar yakmasi normalmi bilmiyorum kullanan var mi aranizda yardimci olursaniz sevinirim

X