Selülit Selülit yok edici

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

tutkumavi

0 km bir ruh istiyorum
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2011
954
27
derecesi %4-6 oranında olan doğal elma sirkesini su ile birebir oranda karıştırın.Karışıma limon yağı veya biberiye yağı ekleyin.Selülitli bölgeye sürün.Streç filmle sarın.Üzerini battaniye gibi kalın birşeyle sarın.1 saat ayaklarınız yukarda bekleyin.yıkayın ve nemlendirici sürün.Teyzeme hazırlayıp yaptık yarın 20 gün olucak ısrarla bırakmadan yapıyoruz masajlayarak sürüyoruz.terlemede yaptırıyor.böylece yağ yakmışta oluyor.Teyzem çok memnun kaldı.Denemenizi tavsiye ederim.Hatta biz göbeginede bunu uygulamayı düşünüyoruz.

selülitten çook çeken nefret eden biri olarak hemen atladım, öncelikle kolay gelsin umarım başarılı olursunuz ama gercekten çok zor bu illetle uğraşmak, gözle görülür bie etki yarattıysa bende denemk isterim.

içeriginde ki herşeyin zaten yağ parçalama özelligi var.birde buna masajla beraber streçle sarmak eklenince üzerine battaniye yani terletme de işin içine girince benim aklıma yatmıştı.yani çok mantıklı geldigi için biz yaptık.teyzem çok memnun.utanıyordu ama artık bikini giycek yani :) insanlar pahalı kremlere para verince dahada tatmin oluyor.Aslında doğanın bize sunduklarını bize satıyorlar...En azından ben böyle düşünüyorum.Biz düzenli yaptık hala devam ediyoruz sonuç aldık sizede tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…