Selülit Selülit ve çatlaklarım için toparlayıcı krem olarak hangisini kullanmalıyım?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

angeloves55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2011
71
0
22 yaşındaymıkalp hastalıgm nedeniyle falza hareket edemiyorum hafif yürüyüş egzersizleri yapıyorum evde kahveli limonu denedim 1ay düzenli yaptım çatlaklarımda azalmaoldu neredeyse görülmüyodu ama geri döndü acnellyse ve madacessol kullandım basem bölgem için oda hafif azaltmaoluyor yeni yeni oluşuyordu kabak lifini her banyoda kullanıyorumonunda faydasıı gördüm selülüt için ama yosun sabunu fosss çıktı yemyeşil diye bir sbaun aldım hayal kırıklıgı :krem almayı düşnüüyorum çok uçuk miktarlarda olmasın mucize beklemiyorum hafifde olsa kalçmaı sıkılaştırıp selülüt ve çatlak görünümünü azaltsın öznerileriniz neler?birde bu arada evde kendim 10damla zeytin yağına poratakal limon kekikve nane katıp kavuruyorum yag olarak onu kullanmayı deniyorum yeni başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…