Selülit selulit kremi ve vucut sıkılastrici onerisi olan deneyimlerinizi ve kullandiginiz urunleri yazarmsnz

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ozlemsss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2014
126
15
diger bolumde de yazmistim buraya da yazayim dedin.. acil kurtulmam lazm selulitlermden iskenceye dondu bu kalca alti ve bacaklarimda cogaldi... acikcasi cok sıki bir vucudm vardi ama stresten zayifladikca ayni zamanda sıki ve sekilli olan popo kismim bile sonmeye ve catlamaya basladi... spora zamanim hic.yok en azindan krem alayim diyorum lutfen onerilerinizi ve deneyimlerinizi yazin... tesekkurler simdiden :)

hiç mi tavsiye vericek kimse yok yaaa:KK43:

Arkadasim selam , gerçi sen yazali çok olmuş ama . . Belki baskalarinada faydam dokunur .Kremlere bosa para verme tek basina bi ise yaradigi yok ! onlar sadece destekçi .Sporada vaktim yok diyorsan sıkılaşman çok zor .Atkili firca kessinlikle öneririm bizzat kullandim sabah aksam 5 dakika bir bacagimi 5 dakika diğer bacağımı dayanabilecegim kadar bi güçle bastira , bastira fırcaladim veee 10 gun sonra gözlerime inanamadim . O popo alti kat kat selülitler nereye gitti benmi yanlış görüyorum dedim ama eşimde bunu destekledi , silik duruyor işe yaramis fırça dedi . Artik asla birakmam bu yöntemi . Bizzat denedim arkadaslar süpperrrr ! Ama platesde yapmaya basladim oda sıkılaştırıyor .

X