Selülit selülit kremi ve sıkılaştırıcı krem tavsiyeleri

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

toneless

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
37
4
kızlar oldum olası biraz balık etliydim. (1.70 boy,64 kilo) ama şanslı sayılırdım çünkü belim hep inceydi. biraz göğüs ve basen vardı ama yazın bikini giydiğimde en ufak bi çekincem olmuyordu çünkü en ufak bir selülit ya da çatlak problemim yoktu. evlendikten sonra 10 kilo aldım(( (74'üm şu an(( ) ve selülitlerim patladı bir anda(( çünkü bütün gün evde oturuyorum bu da bana yağ ve selülit olarak döndü. bugün diyete başlamaya karar verdim. selülitten kurtulmanın 37 yolu diye bir yazı gördüm not aldım tek tek uyguluycam onları!! sabah ılık limon suyu içerek başladım güne mesela. ama dışardan da destekleyip bir an evvel kurtulmak istiyorum bunlardan. bana selülit kremi ve sıkılaştırıcı krem önerir misiniz?

inanın selülitin kiloyla çok ilgisi olmadığını düşünüyorum.46 kiloyum ve selülitlerim var

krem tavsiyesinde bulunamam belki ama bol su içmek,spor yapmak,kola ve kahveden mümkün olduğunca uzak kalmak çok önemli.

su içmeye başladım bile. kahveyle pek aram olmasa da kola bağımlısı gibiyim. ama ondan da vazgeçiyorum bugün itibariyle. zayıflarda da oluyormuş evet ama en azından zayıflarsam biraz azalmaz mı ki?:S

Evlendim, 2 ayda 5-6 kilo aldım, "Ben ne kadar yersem yiyeyim kilo alamıyorum." tezimi çürüttüm, boğazımdan kısamadığım ve kısmayı da şimdilik çok gerekli görmediğim için selülitlerle baş edemeyeceğimi anladım, şimdi kondisyon bisikleti almaya karar verdim, umarım etkisi oluyordur.

Krem ne kadar işe yarıyor bilmiyorum, yalnız bir ara ipek kese kullanıyordum o iyi gelmişti sanki.

ben de kondisyon bisikleti alacaktım fakat spor salonlarındaki kadar ağır ve güçlü olmadıkça fazla bir işe yaramıyormuş pedaller sanki boşa dönüyormuş. fiyatı yüksek olanlar ancak işe yarıyormuş. bu sebeple şiddetli twist shape tavsiyelerine uyup ondan aldım ve çok memnunum direkt basenleri kasıyo ve terlemenize çok yardımcı oluyo. ah bir de selülitleri götürse. bugün itibariyle onu da daha düzenli kullanıcam hadi hayırlısı.

konularımdan hatırlıyor olabilirsiniz 2 ayı geçti diyet e başladım çok olmasada selülit sorunum vardı aslında tartıda 2 ayda yanlızca 4 kilo verdim ama beden olarak 2 beden küçüldü ölçülerim ve az miktardaki selülitlerimde kayboldu yanlız sadece diyet yapmıyorum akşamları 40 dk da kondisyon bisikletinde çalışıyorum . selülitin sporsuz eriyeceğini hiç sanmıyorum kremler filan hikaye bence. mutlaka azda olsa sporla destekleyin kendinizi. son olarak 10 kilo almış olsanızda boy ve kilo olarak bakıldığında kilolu sayılmazsınız tek neden hızlı kilo almış olmanız ve bölgesel yağlanma oluşması gerekise diyet bile yapmayın ama spor şart

hala şişman sayılmam evet zaten orantılı alıyorum her yerimden. artık bel kenarımda da simit oluştu ama ekstradan
yürüyüş yapsam çok iyi olacak ama yürüyebileceğim bir alan yok ne yazık ki( twist shape ve pilates yürüyüşsüz etkili olabilir mi acaba? bir de bu sabah eşim sinirlerimi bozdu. 'aşkım kızma ama hiç kalçanın son haline baktın mı aynadan?' dedi. ve yine aynı adam 2 sene önce bana 'çok zayıf olmadığın halde hiç selülitin yok ne güzel' diyodu ve cidden çok beğeniyodu vücudumu. şimdi ise açık açık kibarca vurguluyo. ama ondan önce benim moralim bozuluyo zaten(

Krem konusunda pek fikir veremeyecegim.Cünkü sürekli kullanabildigim bir krem yok.Cildim cok cok kuru.Bu yüzden degiştiriyorum....

Evlendikten sonra oldum 86 kg selülit hep vardı ama ayakta durunca sıkmadan belli oluyordu.Karsıdan cok belliydi.
Yaptıgım yanlışlar;
1-bol kalorili abur cubur
2-kola,günde 1 litre gibi
3-hareketsiz yasam
4-az su içmek
5-sekeri ve pastayı cok sevmek.
.......bol selülitli basen ve bacaklar.
Ben yasam seklimi degiştirdim.Günde 3 litre su içiyorum,seker tüketmiyorum,kola hic içmiyorum,eliptik bisiklet aldım düzenli yapıldıgında faydası var.Hamamlarda kullanılan banyo kesesi aldım.....Su an sıfır selülit bunu korumak içinde elimden geleni yapıyorum...
Herkesin derdi farklı su an 68 kg selülit yok ama catlak var yaa :)))

işte beklediğim müjde buydu:)!!! o kadar araştırıyorum kilo vermekle geçmez kremler çok etkili değil önleyici krem vs gibi şeyler çıkıyo karşıma. demek ki tamamen de yok olabiliyomuş. darısı başıma inşallah:)

Yaptıgın yanlışların farkına varıp harekete gecersen sende basarırsın canım.Bizde olanlar hastalık degil,bazı seyleri yanlış yaptıgımızdan oluyor...
Cok sükür aynaya baktıgımda selülit,portakal kabugu görmüyorum.:))) Ciddiye alıp uygularsan ve sporlada desteklersen olmaması için neden yok....Devamlılıgını korumakta önemli tabi :))):13:

yaptığım yanlışların fazlasıyla farkındayım canım:) dün gece film izlerken cips yedim mesela burn eşliğinde:) sonra da yattım hemen.
ama bugün itibariyle tamamen değiştiriyorum alışkanlıklarımı. burdan da yazarım gelişmeleri hadi hayırlısı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…